Slovenija
60455 ogledov

Tragedija na cesti: Čelno trčenje, štirje mrtvi, med njimi dva otroka

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 21:08 21.avgust 2020.

    Sožalje svojcem, tragedija. Vedno ko so otroci vmešani v nesrečo me stisne pri srcu, imeli so še celo življenje pred seboj. Žalostno.

  • Vozniček 22:36 21.avgust 2020.

    Na območju Policijske uprave Novo mesto so nekaj tednov nazaj v samo nekaj urah odkrili tri voznike, ki so vozili pod vplivom drog. Po cestah na tem območju se vozijo najbolj nestrpni vozniki Sloveniji, verjetno je kriva tudi droga in ...prikaži večn alkohol, žal pa so vsi policisti očitno na meji in lovijo razcapane reveže, se ukvarjajo z njimi, da ne bi slučajno ti prej prišli do avstrijske meje...

  • Avatar Leon
    Leon 19:26 21.avgust 2020.

    Imam preprosto vprasanje za šefe policije? Kje so vsi ti policaji pred nesrečo ,ki se sedaj nastavljajo kameram ? Videl sem vsaj tri policijska vozila in ducat policajev . Ali sedijo v pisarni in čakajo da se zgodi nesreča potem ...prikaži več bi to bilo banalno in abnormalno

    • gggg 19:37 21.avgust 2020.

      Ali ti voziš po predpisih samo takrat, ko vidiš policaje?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:40 21.avgust 2020.

      Tle niso policaji nič krivi... .Sicer,da radi pokasirajo na "hitrost" v naseljih in pas in lučke...,to je res.Ampak @Leon,poglej malo voznike.Živčni,precenjeni refleksi, vozijo pri večji hitrosti za ritjo,brez "timinga" za prehitevanje,če jih prehitevaš jih je veliko,ko dodajo gas do konca,pa ...prikaži več tud,če je s prikolico... . Pričakovan rezultat je tle.

    • Vozniček 22:40 21.avgust 2020.

      Če en mesec ne bi srečal policijskega vozila na cesti, bi marsikdo začel divjati.

    • Avatar Leon
      Leon 07:04 22.avgust 2020.

      Poglejte statistiko mrtvih na cestah ! Kdo je kriv ? Vozniki se strinjam,vendar imamo sluzbe nadzora ,ki bi morali nadzirati in preprečiti morebitne prekrske . Kaj se dogaja na cestah ,kjer kraljujejo Romi ? Vedno ista zgodba . Stari znanci ...prikaži več policije. Nekdo ni opravil svoje naloge .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:13 22.avgust 2020.

      Saj,če nisi vedel,občinski redarji veliko postavljajo mobilne radarje... .Jaz sem pred več kot mesecem dobil 80Eur, plačal 40Eur... .Omejitev 50,vozil 61, upoštevaje toleranco do 56.... .Sem divjal?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.