Slovenija
499 ogledov

Tragedija v porodnišnici

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:45 07.december 2012.

    Zelo žalostna zgodba, ki pa nosi eno dobro sporočilo. Nikjer ne beremo, da je zdravniški ceh stopil skupaj in povedal, da je bilo vse izpeljano po doktrini. To je zelo pozitivni premik za Slovenijo. Je pa treba sprejeti, da ...prikaži več so zdravniki ljudje in da so in bodo sprejemali tudi napačne odločitve.

  • mb 10:28 07.december 2012.

    ni nerazumna odločitev zdravnika, ampak sistemska napaka oz doktrina slovenskega zdravstva.čim manj analgetikov - pa crkni od bolečinčim manj carskih rezov - pa naj baba crknr ali pa frocurgirajo, ko je ponavadi prepoznoto kar se je ...prikaži več tu zgodilo ni izjema ampak pravilo

  • sweetdogs 10:44 07.december 2012.

    Robert Likar mora plačat odškodnino iz lastnega žepa. Zakaj bi mu davkoplačevalci sponzorirali njegov omejen um. Odvzet mu licenco pod nujno, da ne naredi to še kateri drugi ženski.Pa kazensko ga ovadit zaradi malomarnosti.

  • feferon 11:27 07.december 2012.

    Enega otroka smo pri nas tud zgubil, zato ker se baje na Uv ni videlo kako leži!?Tam južno dol morajo tudi denar v porodnišnico nosit ,če hočejo da se jih dr. am vzame. Nobene razlike! Pa pravijo, da je rojevanje ...prikaži več v naši državi zastonj-malo morgen! Vsi hočejo denar, za tisto, kar so se zastonj šolal in imajo že plačano!

  • dasa 12:53 07.december 2012.

    Nezaslišano! Upam, da bo bila odgovorna oseba za usodo otročka in njegove družine pošteno kaznovana in da bo odstranjena z mesta, na katerem bi lahko povzročila še kakšno tragedijo. In da carski rez stane milijon evrov - prosim lepo. Ne ...prikaži več vem, s kom je mislil, da govori ta zdravnik, da je skladal take neumnosti in laži v odločilnem trenutku, ki bi moral biti lep in ne tragičen. Tudi jaz sem imela carski rez in to elektivni zaradi medenične vstave otroka, pa mi strošek operacije s strani zdravnka/-ov ni bil nikoli niti omenjen. Vse dobro družini in srečno.

  • saramara 17:29 07.december 2012.

    V dezeli SvizecZavijeCokolado?

  • gggg 07:41 07.december 2012.

    Saj ni dileme: zdravnik je moralno in kazensko odgovoren.

  • miho 07:43 07.december 2012.

    Poleg šlamparije zdravnikov me je prizadel tudi stavek "visoke stroške fizioterapije, ki mu pomaga, morajo plačevati sami.". Doslej sem mislil, da stroške rehabilitacije otrok s posebnimi potrebami plača zdravstvo, a temu očitno ni tako. Žalosti me, res.

  • miho 07:46 07.december 2012.

    Tole so posledice varčevanja v zdravstvu in pri otrocih. Naša vlada želi, da Slovenija izumre.

  • gggg 07:55 07.december 2012.

    To je samo posledica nerazumne odločitve zdravnika. Vlada namreč ni z nikakršno odločitvijo določila, da napotnica ginekologinje ni bila veljavna.

  • suzana.kos 07:56 07.december 2012.

    Zdravniski ceh vedno svoje varuje in se bo gotovo skliceval na ta podatek, da bi moralo po statistiki v drugo iti lazje...vso sreco starsem na sodiscu in pri obeh otrokih!

  • tomazz 08:24 07.december 2012.

    Nedopustno je, da se taki primeri na sodišču vlečejo. Verjetno se bojijo plaza podobnih primerov. Besedo imajo tudi zavarolvanice, ki jim je to, da se vleče, v interesu.

  • puksicd 09:43 07.december 2012.

    Vedno slabše zdravnike imamo. Sam sem menjam 4 osebne, preden sem našel spodobnega. Ostalim se je enostavno jebalo, ta zgodba pa je samo še en dokaz, da je nekaj zelo narobe. Zdravniki, ki šele prihajajo, pa bodo še slabši.

  • Žurnalček 11:11 07.december 2012.

    Kaj a zdej bomo moral pištole noset še u porodnišnice , da bodo videl našo težo argumentov !

  • feferon 11:22 07.december 2012.

    No, bogovi v belem. Zakon je treba spremenit tako, da kar zafušate, tudi sami plačate. Zaradi takih smo še vedno balkanci. Npr. Medicinka, ki dela v porodnišnici v Švici, ve povedat, da švicarkam skoraj svetujejo carske reze, da se izognejo ...prikaži več težavam, če le zaslutijo, da bi bilo kaj z otrokom lahko narobe. Poleg tega pri nas zdravnika redkokdaj vidiš, da bi bil prisoten daljši čas pri porodnici. Zadnji trenutek pride pa nardi kar bi vsaka babica nardila.

  • zdrej 11:43 07.december 2012.

    citat:".. da takšna operacija stane milijon evrov in da jo bova plačala sama, ...".Ma toto so gotofi!!!!1 mio € za eno razmeroma pogosto operacijo??? Pa kdo koga juga???

  • franke 13:03 07.december 2012.

    TAKOJ GA ODPUSTIT BREZ KAKRŠNEGA KOLI ODLAŠANJA. TO NI ZDRAVNIK TO JE ENO NAVADNO TELE. ON BI MORAL TEMU OTROKU DO ŽIVLJENSKO PLAČEVAT ODŠKODNINO. KER JO JE ON ZAKRIVIL NE PA NA RAMENA DRŽAVI IN PIKA.

  • Scott 23:07 07.december 2012.

    Vidite kaj vam počno rdeči,pa jih še kar volite?Potem pač trpite na vseh področjih.?

  • debelacebelazrela 01:10 08.december 2012.

    Res bi tudi sama rekla - odpoved takoj!!, ampak ne poznamo situacije ali njegov delodajalec vsak dan pritiska nanj, ali zavarovalnice mogoče in glede na to da je zdravnik bi rekla, da je toliko ljudi rešil, pa se zgodi, da ...prikaži veča tudi kakšen krat narobe presodi AMPAK, kot vidim mu to ni prvič. Vrnimo se na ODPOVED TAKOJ!, še rekla mu je naj prebere dnevnik!

  • privat 22:59 08.december 2012.

    in zakaj pa nebi delal napak..? Sej mu noben nič ne more!! Mogoče pa pozna še kakega našega politika in bo posledično dobil še boljši posel?? Ja vse skupaj ni nič resnega!! Zato je nuja udeležiti se protestov proti korupciji ...prikaži veči in drugem in takem kriminalu!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.