Slovenija /slovenija/crna-kronika
20959 ogledov

Tragična prometna nesreča. Ženska je umrla.

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 14:23 04.februar 2018.

    Verjetno preutrujen voznik, slabi vozni pogoji ... tragičen konec.

  • Lovebites 15:23 04.februar 2018.

    Od kdaj pa znajo siptarji vozit.Oni kupijo voznisko dovoljenje.

    • klincek 17:25 04.februar 2018.

      Za vsako rit palca rase.

    • Lovebites 17:26 04.februar 2018.

      Mhmm

    • pi88 22:25 04.februar 2018.

      Pozdravljeni, Moj oče je to in ne ni šiptar pa tudi, če bi bil kaj je manj vreden od VAS slovencev? Ko sem laufala po bolnišnicah sem to isto tudi parkrat slišala? O kateri pravni državi to zdaj govorimo? o ...prikaži več Sloveniji? Vsi vemo kakšna bi bila Slovenija, če bi vi TApravi Slovenci živeli sami v njej.

    • pi88 22:35 04.februar 2018.

      Vsi veste kakšne pravice imate, a vedno pozabite, da jih nimate samo vi! Si predstavljaš kako sem se jaz počutila,ko so mi to poslali? Nobeden šiptar nebi sedel za računalnikom in komentiral o taki zadevi. Samo vi Slovenci imate to ...prikaži večto pravico. Pa bodi vesel, da se ti to ne bo nikoli zgodi ali pa nekomu tebi bližnjemu. Tuki sem odraščala ampak po pravici včasih me je bolj sram, da me imajo za slovensko kot pa za balkanko. Lahko, da smo seljaci ampak imamo to ker v nikoli ne boste imeli.

    • pi88 22:39 04.februar 2018.

      to je eno od naravnih zakonov SOČUTJE DO OSTALIH. Se opravičujem, da sam ti vzela toliko časa, da to prebereš ampak za konec bi še dodala, razmisli kaj ti počneš s svojim življenjem! Pa želim ti veliko sreče v življenju, ...prikaži več, stran od računalnika. Lep pozdrav, PI

    • Lovebites 05:21 05.februar 2018.

      Potem pa tja nazaj,kamor spadate,ce je tako hudo tukaj,kot pises.

    • Lovebites 05:22 05.februar 2018.

      Cudno,da imas cas pisat romane po netu po vsem tem.Pridigas o necem,sama pocnes ravno to.Srecno pot

    • pi88 08:47 05.februar 2018.

      Ce sedis v bolnici imas veliko časa in zal bom ostala in takim kot tebi v rit lezla, ce si pa tako pogumen/poguma lahko tudi javno izrazis svojega mnenja o tujcih. Srecno tudi tebi, ker žal nikoli ne veš kdo ...prikaži več stoji na drugi strani preden komentiraš.

    • chicar 09:19 05.februar 2018.

      Sem prav ponosen na svoje šiptarske, makedonske in druge "južne" kolege, ki mi pravkar z dvema kopalnima strojema pomagajo kopati globoko luknjo, ampak se še do sedaj nismo uspeli spustiti dovolj nizko za tvoj nivo Lovebites.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 03:18 06.februar 2018.

      Sram naj vas bo, da v vsaki tragediji najdete cas se za kritiziranje. Pa tudi, ce bi bil siptar kaj to koga briga. Nesreca ne izbira. Fuj vas bodi. Sozalje za umrlo, za ponesrecence pa zelim cim hitrejse okrevanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.