Svet
42648 ogledov

Tragična zgodba mame, ki je izpustila svojega dojenčka. Mrtva sta oba.

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • arabo001 11:37 04.februar 2023.

    Bi za več kot 90 % manj denarja se vsedli na letalo in prileteli na svoje najbolj priljubljeno destinacijo. Vse ostalo je zgolj nabijanje in dol mi visi za take. Pozapreti bi morali vse državljane ES, ki take zadeve podpirajo ...prikaži več in7ali s tem celo služijo.

  • bobubob 19:01 04.februar 2023.

    Če bi želeli problem rešiti, bi ga lahko čisto preprosto in že davno. Namesto tega pa raje zakrivajo resnične namene - tudi s takimi populizmi. Povsem enako je z Ukrajino. Račun pa že pregovorno plačajo nevedni in vedno bolj tudi ...prikaži veči tisti malo manj nevedni.

  • alen04 18:06 04.februar 2023.

    Arab se strinjam. Mar bi doma ostali in teh tragedij ne bi bilo.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:29 05.februar 2023.

    Takšne zgodbe bi morali s plakati opozarjati prebivalce v Severni Afriki, ki iščejo čolne za pot v smrt.

  • Majazmaja 14:44 06.februar 2023.

    To, kar se dogaja z migranti, je tragedija, ki se ne bi smela zgoditi. Je pa res, da je svet stoletja izkoriščal Afriko in še vedno jo. Kot je rekel eden od poznavalcev, 50 M ljudi čaka, da pride v ...prikaži več Evropo. Prišli bodo zlepa ali zgrda. Krivi so tisti, ki so pobili "zlobne diktatorje" in nastavili svoje nesposobne marionete. Koliko je bilo migracij, ko je bil na oblasti "zlobni" Gadafi? Nič. Libijo sem kot 12-letnica obiskala preko naše turistične agencije. Bila sem navdušena nad urejenostjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.