Slovenija
8214 ogledov

Trdi pogajalec Kuštrin se dokončno poslavlja

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:43 14.marec 2023.

    Pohlepnost je njegova vrlina. Nihče ga ne bo pogrešal. Nagrabil si je pa toliko denarja , da ga za časa svojega življenja še zapraviti ne bi mogel. Najbrž bi kovček z denarjem v grob nesel.

  • Svobodnež 11:25 14.marec 2023.

    Saj je že bil čas, da pobere šila in kopita! Tako nastopaškega, arogantnega in pohlepnega sindikalista Slovenija še ni imela!

    • munja 20:37 14.marec 2023.

      Štrukeljc ni veliko boljši, vse za svojo rit.

  • rd2dmk2 10:11 14.marec 2023.

    zdravstvene težave ? o joj prejoj, sedaj bo pa prišel vkremplje latni mašineriji. verejtno mu je strah vzel še tisto malo moči lar muje ostalo po diagnozi.

    • robi2107 12:45 14.marec 2023.

      Pa ti res misliš, da bo do smrti čakal tam v eni čakalni vrsti, tako kot je to namenil raji?

    • rd2dmk2 15:47 14.marec 2023.

      robi2107 saj ni problem čakat, problem je ko prideš na vrsto pa ti postavjo napačno diagnozo, recimo imašvnetje slepiča,pa ti dajo rupurut , ker si se preveč dobrega , mastnega in začinjenega najedel. pa mar domov. si pozabil, kakoje bilo ...prikaži več z novinarko par let nazaj v kovid času, koj eimela vnetje slepiča, so rabil cel teden mojstri da so to ugotovil. ja zdej je pa hudič, če veš da niti rora za smejalni plin in kisik ne preverjajo.

    • robi2107 16:08 14.marec 2023.

      Ja, to je problem. Ampak čakanje je tudi problem. Ko sem imel pred leti utesnjen živec, (karpalni kanal), sem toliko časa čakal na pregled (meritev prevodnosti), da je stvar izzvnenela, pa sta se potem na pregledu ena dva mlada dohtarja ...prikaži več zajebavala, da tej metodi pravijo "zdravljenje s čakalno vrsto". OK, to ni pustilo posledic (čeprav se mi je zdaj to ponovilo), ampak ljudje so umirali, ker niso prišli do dohtarja. Samo spomni se med covidom. Zdaj si pa zamisli, da imaš raka in moraš čakati.

    • rd2dmk2 16:15 14.marec 2023.

      robi2107 se strinam s tabo do zadnje pike. in mi je žal za tvoje težave in ti srčno želim da se pozdraviš samo mal se pazi pa da ne prideš na vrsto in saj veš,jest na oni svet ne bi ...prikaži več rad šel smejoč. tale tip je bil pa šef tam, ko sta 2 umrla, pa je izjavil da to ni njegov problem, če so v rorih napačne substance. torej, kot je zapel iztok mlakar, mam tam gor celo mojo klapo,ampak sem slišal da tam gor nč vina ni,bom rajš malč še počakal, se nič nemudi.

    • leonardo 16:31 14.marec 2023.

      robi 2107 imel sem isti problem. Na sredi ceste me je zmanjkalo in sem se sesedel. Pomaga samo pravilno razgibavanje. Eno leto je mimo in sem kar v redu. Probaj.

    • robi2107 16:53 14.marec 2023.

      Leonardo, mora to biti nekaj drugega. Karpalni kanal je imenovan tudi sindrom zapestnega prehoda. To ima pogosto folk, ki veliko dela za računalnikom, pri meni pa je najbrž posledica bicikla, ko držim balanco 100 in več km. JBG, 80 jurjev ...prikaži več se mora nekje poznati. Kaže se kot odrevenelost prstov, mravljinčenje, tudi bolečina. Ni usodno, je pa treba operirati, sicer lahko pride do resnejših poškodb živca. Zdaj zbiram korajžo, da se naročim k dohtarju.

    • leonardo 17:45 14.marec 2023.

      Ja robi, moj je bil spinalni živec. Posledica pa išijas in odrevenelost nog. 80 jurjov??? Dobro opravi, tudi jaz se bojim dohtarjev kot hudič križa.

    • robi2107 18:03 14.marec 2023.

      Ja, vozim od 2004, z vmesnimi slabšimi in tudi boljšimi sezonami. 20k je bila najboljša. Dohtarjev se sicer ne bojim. Bolj je to en štrapac, ki se kar vleče in vleče, praviloma pa se ne poglobijo v sistemske vzroke, temveč ...prikaži več vedno iščejo parcialne rešitve. Odpravljajo simptome, ne pa vzroke. Tudi tebi hvala za lepe želje in upam, da se ti ne ponovi.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 11:56 14.marec 2023.

    želim mu obilo težav v njegovem lastnem zdravstvenem sistemu. in karma naj naredi svoje.

  • Avatar Leon
    Leon 12:59 14.marec 2023.

    In dr.Kuštrin naj bi bil predstavnik slovenskega zdravnika . Sramota ...za vse udeležene .

  • sam1 13:03 14.marec 2023.

    Kuštrin,Kalanova,Štrukelj-Slovenija si bo oddahnila od enih in istih napenjalcev,ki skrbijo le za svojo rit.....

  • Ender3 14:03 14.marec 2023.

    Če kdo misli, da je ta znani sindikalist zbolel se je uštel..Samo žena ga je zapustila, končno je spoznala, da je tip pokvarjen škodljiv in nesposoben še sebe preživeti. Takšnim se potem poruši svet nato pa, hajd na bolniško in ...prikaži več v penzijo..Nihče ga ne bo pogrešel ne bolniki ne stanovski kolegi...

  • Kmodri 15:25 14.marec 2023.

    Žagar za višje plače. Ostalo ga ni zanimalo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.