Svet
12 ogledov

"Treba se je pripraviti na morebitno rusko agresijo"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:56 31.maj 2016.

    NIKOLI , NIKOLI, NIKOLI in še enkrat nikoli SLOVENEC ne bo dvignil orožja proti bratom RUSOM . NIKOLI ! Nismo mi Poljska ali Hrvaška govna , da bi vas poslušali ! To vi dajte navodila Poljakom , Mađarom , Ukrajincem ...prikaži več , Hrvatom in Albancem , SLO Srbijo , ČG, Bolgarijo pa pr mir puste ! No kljub temu sem se jaz na invazijo , ki bo , če bio samo zaradi vašega izivanja dobro , kaj dobro , odlično pripravil . Z ambasade sem dobil majco s Putinom , rusko zastavo bom pa iz naše naredil , 2 min posla , da grb izrežem !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:22 31.maj 2016.

    A je res treba en druzga izivat?

  • erikkk 06:36 01.junij 2016.

    Mislim da je glih obratno ... Evropo bi radi spremenili v bojišče

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:01 31.maj 2016.

    Če kdo predstavlja grožnjo za Evropo, je to Amerika! Američane bi bilo treba nagnati nazaj čez Atlantik!

  • principiumnovum 11:34 01.junij 2016.

    Američani potrebujejo vojno večjih razsežnosti, ki bi vključila vse večje ekonomske akterje na zemeljski obli. Američani vedo, da je samo vprašanje časa, kdaj se bo njihov ekonomski sistem sesul. Takšnih dolgov, kot jih imajo Američani do Kitajcev in Japoncev nobena ...prikaži več ekonomija na svetu ni sposobna odplačati brez bolečih sprememb. Amerika je globoko zadolžena in nujno potrebujejo vojaški konflikt. Stvar je preprosta. Ko bodo padle države okoli Rusije, bo padla Rusija, ko bo padla rusija bo na vrsti Kitajska, ki je odvisna od poceni ruskih surovin in energentov. Žal pa našim evropskim politikom ni jasno, da jih amrika oz. anglosaxsonski svet izkorišča kot kmete na šahovnici. Mi umiramo v njihovih vojnah, zato da ekonomsko prosperirajo. No, našim današnjim zlovenskih politikom pa to tako ali tako ne more biti jasno, saj večina od njih niti za v Slovensko vojsko ni bila sposobna, ko je bilo potrebno odslužiti vojaški rok, kaj šele, da bi se se vsaj malo spoznali na geopolitiko.

  • Žurnalček 17:57 31.maj 2016.

    PUTIN naredi red v EVROPI !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.