Zdravje
24833 ogledov

"Tretji val, ki bo v začetku leta, bo zelo zagoneten"

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 13:33 02.november 2020.

    "Ne bomo vedeli, ali ima pacient gripo ali kovid"- citirano. Sedaj pa veste? Ne me zajabavati....

    • leonardo 14:06 02.november 2020.

      Ne, ovca, seveda ne vedo, zato pa imajo vsi povprek korono, pa čeprav ljudem samo malo teće iz nosa. Jaz sicer nosim masko in si umivam roke ampak poslušam jih pa ne več, ker se mi bo sicer zrolalo.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 16:16 02.november 2020.

      Pa so se Markota norčevali, ko jim je Švedsko dajal za vzgled. Sram jih bodi.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:20 02.november 2020.

      To so,"Partizanski Satanski stihi".

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:25 02.november 2020.

      PIČKE STARI,PIČKE.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 21:15 02.november 2020.

      http://bit.do/Pinkopalinko

  • Pepi 14:56 02.november 2020.

    Prej poslušam na radiu 1,zdej tudi berem ,neka izšolana infektologinja razlaga,da se najbolj bojijo 3 vala,zato ker naj bi bila prisotna gripa,december-april in da ne vejo kaj bo ,ko ne bojo mogli ločit kovid bolnikov in bolnikov z gripo,a včeraj ...prikaži več berem nek strokoven n članek o testerjih,kako so zanesljivi pri ločevanju virusou,pa bod pameten

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 15:06 02.november 2020.

    [ "Ta tretji val bo zelo zagoneten, ravno zaradi gripe. Če se bo pojavil pacient z virusno okužbo, ne bomo vedeli, ali ima gripo ali ima kovid, zato je zelo pomembno, da se cepimo proti gripi," pravi Grmek Košnikova. ] ...prikaži več Joj, joj 😂, kaj pa tale govori. Kofetarci se bodo verjetno zahvalili za sodelovanje, ker ni kompatibilna.

  • Janez_53 14:11 02.november 2020.

    NE ZAJEBAVAJTE NAS VEČ S TEM, "KAKO POMEMBNO SE JE CEPITI PROTI GRIPI"!!! A ŠE VEDNO NISTE SKAPIRALI, DA STE NAROČILI PREMALO CEPIVA, ZATO SMO NAROČENI NA CEPLJENJE PROTI GRIPI DOBILI OBVESTILA, DA JE CEPIVA ZMANJKALO? PIŠEM NAMERNO Z VELIKIMI ...prikaži več ČRKAMI, KER OČITNO NEKATERI ODGOVORNEŽI NE OBVLADAJO MALIH ČRK. NA VELIKO STE TUDI GOVORILI O TEM, KAKO BOSTE "ZAŠČITILI RANLJIVE SKUPINE", KAR SE JE SEDAJ POKAZALO KOT VELIKA LAŽ! POGLEJTE, KAKO SE OKUŽBE ŠIRIJO PO DOMOVIH ZA OSTARELE!

    • fiston 18:51 02.november 2020.

      Če se boš cepil proti gripi boš lahko še na slabšem. Recimo kaj če si med redkimi, ki cepivo ne prime, pa bodo rekli, ne moreš imeti gripe, covid je, pa te vržejo med one s covidom.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:22 02.november 2020.

      Janez,fuki svojo kravo naprej.

  • simona32 17:34 02.november 2020.

    Sami sebe s svojimi izjavami vsak dan znova postavljate na laž. V prvem valu ste že napovedovali drugi val, zato smo ljudje vedeli, da ga boste izvedli. Samo vi niste bili pripravljeni na drugi val?

  • mph 17:22 02.november 2020.

    "Ker pa študije že dokazujejo, da protitelesa pri tistih, ki so preboleli kovid, v nekaj mesecih izginejo, bo potrebno več odmerkov cepiva." Ne, nobena študija ne trdi tega, zavajte. Normalno je, da število protiteles updata. Pomembno je samo, da telo ...prikaži večo prepozna ponovno vsiljivca in reagira na polno. Zato je to sklepanje zgrešeno. Ni zraslo na mojem zeljniku mimogrede, spremljam precej tuje stokovne vire.

    • simona32 17:37 02.november 2020.

      Žalostno, da zdravniki tega nočejo vedeti. Sedaj delajo samo še po direktivah. To ni več humano zdravljenje.

  • Awakening 21:12 02.november 2020.

    Poleg farmacije ste tudi vi mediji zlo človeštva, ki ste natančno naštimani, da vsakodnevno vsepovprek vzganjate histerijo, grozo, strah. Če bi bilo to tako hudo, bi moralo umreti že pol človeštva, hoditi bi morali v skafandrih ne pa v ta ...prikaži več poceni kitajskih maskah, ki jih mimogrede nihče ne ločuje, potemtakem so tudi te nevarne. Širite prikrito propagando o cepljenju, čedalje več ljudi ni več neumnih, da bi verjel tem pravljicam!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 21:48 02.november 2020.

    ko bom zbolel bom šel svojemu dr. kot vsa leta nazaj,dokler sem zdrav me pa ne bodo naredili bolanega,test pa si lahko nekam......

  • jakec1575 21:46 02.november 2020.

    znaki korone so povsem drugacni od gripe. je pa res, da gripa lahko prekrije corono.

  • Avatar Sienna_Skinner
    Sienna_Skinner 17:00 02.november 2020.

    Na delovni čas s polnim delovnim časom zaslužim več kot 25000 USD na mesec. Prejšnji mesec je moj ček na plačo znašal 26385 USD, samo 3 ure sem delal na prenosnem računalniku. To počnem .......... >>>>>>>>>> DouCash.Com

  • Avatar Sienna_Skinner
    Sienna_Skinner 17:07 02.november 2020.

    Na delovni čas s polnim delovnim časom zaslužim več kot 25000 USD na mesec. Prejšnji mesec je moj ček na plačo znašal 26385 USD, samo 3 ure sem delal na prenosnem računalniku. To počnem .......... >>>>>>>>> DouCash.Com

  • ode 17:35 02.november 2020.

    Z namernim ne nošenjem maske, nespoštovanjem in nasprotovanjem ukrepov izkazujemo, kako neizobraženi, egoistični, primitivni in zaostali idioti smo.

    • vzev 18:44 02.november 2020.

      S tem samo pokažemo, da bi radi dihali svež zrak, kar pa se mi zdi da je pravica vsakega.

  • ode 17:34 02.november 2020.

    Na daleč se izognimo osebam brez ali z nepravilno nadeto masko - tudi zunaj. Ne vstopajmo v prostore, kjer se nahajajo takšne osebe ali so se tam nahajale. Od sogovornikov zahtevajmo distanco, tudi, če imajo pravilno nadeto masko. Od najavljenih ...prikaži večh oseb ali skupin obisk pogojujmo z nošnjo mask. Ob terenskem delu od strank v naprej zahtevajmo nošnjo mask, prezračenje prostorov in distanco.

    • vzev 18:46 02.november 2020.

      Si pa smešen. Kdo ti bo pa to delal? Veš, da je izredno malo takih paničarjev kot si ti.

  • popokatopetl 15:08 02.november 2020.

    Valovi korone niso zagonetni zaradi virusa ampak zaradi zagonetnih človeških odzivov na epidemijo. Prihodnji potek je nemogoče napovedat zaradi nepredvidljivosti zablod človeške družbe.

  • ode 17:34 02.november 2020.

    Dvajseto poglavje KAZNIVA DEJANJA ZOPER ČLOVEKOVO ZDRAVJE 177. člen: Prenašanje nalezljivih bolezni(1) Kdor se ne ravna po predpisih ali odredbah, s katerimi pristojni organ odredi pregled, razkuženje, izločitev bolnikov ali kakšne druge ukrepe za zatiranje ali preprečevanje nalezljivih bolezni pri ...prikaži več ljudeh in s tem povzroči, da se nalezljiva bolezen razširi, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

  • marsal22 15:51 02.november 2020.

    3 val pride po svoboidnem praznovanju Božičnih in novoletnih praznikov !

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:12 02.november 2020.

      točno tako in da folk malo zapravi za praznike, trajal bo pa do konca maja

    • Marcelko 16:32 02.november 2020.

      Ne rabiš jih praznovat, zabij se v krsto in čakaj odrešitve

    • mph 18:45 02.november 2020.

      @marcelko, takšni kot ti zabijajo žeblje v prezgodnje krste nekaterih. Sicer še vedno velja, da umirajo pretežno taki, ki jim ni več ostalo dosti, pa vendar leto dve je tudi nekaj. Če bi se držali najbolj osnovnih navodil, ne bi ...prikaži več bil potreben noben lock down.

  • abraham5 14:50 02.november 2020.

    persen pomirja..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.