Slovenija
3977 ogledov

Trgovci na test v zasebni zavod člana vladne posvetovalne skupine

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepione 22:22 07.februar 2021.

    Zdej pa res ne vem več,kje je tem bedakom pamet?? logika???Pazi,jast sem frizerka,ostrižem nepremičninskega posrednika in potem želim pogledat določeno nepremičnino,ampak, glej zlomka,ne MOREM,zakaj??ker se morava oba testirat-hahahahahahhaahahah,to je višek viškov KRETENI1000%,se pravi agent se pride k meni lahko ostrišt ...prikaži več brez testa,jaz pa potem ne morem na ogled,ker nisem testirana,tudi on ni ker ne rabi za obisk frizerja negativnega testa,se pravi ogled odpade ,še enkrat BUTALE SE VAM SMEJEJO

  • Janez_53 23:20 07.februar 2021.

    Korupcija pa kar naprej!!!

  • Avatar @narhist
    @narhist 20:32 07.februar 2021.

    Za življenja gre!

  • Stanko Plohl 07:42 08.februar 2021.

    V primeru vztrajanja pri teh testiranjih, nas lahko rešijo samo zasebni izvajalci testiranj. Sicer bomo imeli stvari zaprte en delovni dan v tednu. Javni ZD ne bo trgovcev testiral v nedeljo, da bodo v ponedeljek lahko delali. Če bi imeli ...prikaži več zasebne šole, bi kljub testiranju lahko otroci hodili k pouku 5 dni v tednu.

    • Avatar Leon
      Leon 09:07 08.februar 2021.

      Žal je to čista resnica ! Ves vladni cirkus deluje v to smer , žal KPK tega ne prepozna kot korupcijo .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.