Slovenija
24652 ogledov

Trgovci s polic umikajo oblačila, tehnično blago

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 18:31 15.november 2020.

    hlače maš strgane, kje boš dobil nove, čevlji so fuč, kje boš dobil nove , crkne ti marsikaj, kje boš dobil ... preko spleta, koliko folka pa ima dostop do interneta ... v manjših vaseh so zaprli štacune, pošte, avtobus ...prikaži več ne vozi ... še enkrat povem kot stokrat, hitler je bil milosten, ker ni šparal z municijo, vi pa silite ljudi v trplenje 2-3 km bo pešačil star človek, da pride do ene trgovine ... kako sem ponosem na kurčev slovenistan

    • gggg 21:16 15.november 2020.

      Se vidi, da nimaš interneta, ker ne veš kaj se dogaja povsod po svetu. Ne vem pa kako si potem prišel do interneta, da si svoj komentar napisal. Če imaš samo ene hlače in čevlje, boš pa za doma pač ...prikaži več oblekel eno raztegnjen trenirko. In nobenega razloga ni, da bi kdorkoli zaprl živilsko trgovino. Aja, upam, da si vsaj toliko dobrodušen, da boš šel v kako trgovini namesto starih ljudi.

    • anica00 05:51 16.november 2020.

      Kako se potem šolajo , če nimajo vsi interneta?

    • gggg 20:04 17.november 2020.

      Vsi imajo internet, saj jim ga država in Telekom brezplačno zagotovita, če je potrebno.

    • Avatar praufo
      praufo 20:25 17.november 2020.

      ne vem če je res tako, so regije, vasi, ki nimajo širokopasovca ... upam, da so to uredili, ampak zadjič sm poslušal da tega ni povsod , ne vem mogoe fake news

  • Taja 19:15 15.november 2020.

    Hojsanju (=idiotizmu) te vlade ni in ni konca.

  • Avatar praufo
    praufo 18:35 15.november 2020.

    čudi me, da ne umaknejo hrane dol s polic ... a zato pa nimajo jajc ... banda ... naredte še to, če si upate, res me zanima

    • gggg 21:16 15.november 2020.

      Saj lahko tudi hrano naročiš preko spleta iz teh ustih trgovin.

    • Avatar praufo
      praufo 14:46 16.november 2020.

      ma dej nehej že s tem spletom, pa dostavo gostilen ... kuhar bo trikrat kihnil na pico pa še pokašlal jo bo, ti se boš pa čudil od kod okužba ... vse preko spleta, bravo, še babo preko spleta, ja res si genij

    • gggg 20:05 17.november 2020.

      Nisem napisal, da lahko naročiš samo narejeno hrano. Dejstvo je, da lahko preko spleta naročiš normalno vse sestavine, kot bi jih sicer kupil v trgovini. S tem tvoja argumentacija o kuhanju povsem odpade.

  • Avatar right
    right 19:41 15.november 2020.

    živele Butale

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 21:12 15.november 2020.

    Sem dones doma naredu žarnico,ker mi je pregorela ampak je bil uspeh samo 50%,dobra je samo za podnevi!😁

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:05 15.november 2020.

    Vse skupaj brez veze, samo prelaga se tisto kar sledi, mogoče ne takoj in v takšnem obsegu, ampak vseeno pride do nas

  • anica00 05:49 16.november 2020.

    Kaj pa pralni prašek?

  • zdrej 18:38 15.november 2020.

    Ni treba paničarit. Še vedno se lahko giblješ. Starejši lahko prosijo sovaščane za pomoč. Marsikdo bo pomagal, če bo le naslovljen s prošnjo. Treba pa je malo potrpet. In prav to, da se določenim ni dalo kakšno leto potrpet z ...prikaži več z dopusti, porokami, pikniki itd. je krivo za to stanje. Slovenistan je vseeno boljši, kot kakšen Ameristan, kjer človek mora delat dve službi, ko pa zboli, pa "ko te hebe", crkni tam za plotom, če nimaš dnarja.

    • Avatar right
      right 19:42 15.november 2020.

      jebi se krota zblojena

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 21:10 15.november 2020.

      zdrej@crknu boš ti in jest,če bova zbolela,ker ranocelniki zdravijo edino in samo bacilček,vse ostalo naj pocrka čim prej,da ne bo preveč dela za ranocelniško golazen!!

    • zdrej 10:31 11.december 2020.

      Pa kje vi živite? Pa mislite da so ranocelniki bogovje? NOPE, nikakor. In to se spomnite, ko bodo naslednijč stavkali. In posledično celotna stroka ne more in nima tega znanja, da "mrtve obujala" oz. da bi zdravila virusne bolezni. Cepiva ...prikaži večva trenutno že so, bo pa čas pokazal kako in kaj bo.

    • zdrej 10:31 11.december 2020.

      @right ti si sigurno bio na rvatski rivi. Zaradi takih se je zadeva začela malo prej, kot je bilo za pričakovati. Prav imaš, ni treba upoštevati stroke, treba je it s kolegi nekaj spit itd. Če boš pa na aparatih ...prikaži večih pa se potem žali sebi. Jaz bi takim še del zdravljenja zaračunal, ko ne spoštujejo ukrepov.

    • zdrej 10:31 11.december 2020.

      In potem bi določeni radi, da se dajo pripočila. Pa kaka priporočila neki. Pa mi smo ja balkanci, nosit vse in vsakogar okrog je nekaj normalnega. Rezultat pa gledamo iz dneva v dan. Tisit obrtnik ki ima že nekaj tednov ...prikaži več zaprto, se za to lahko zahvali tistemu, ki se normalno druži v teh zadnjih mesecih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.