Slovenija /slovenija/crna-kronika
50 ogledov

Tri institucije so se spravile nad 17-letno kolesarko in njeno mamo

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johnny13a 14:07 17.november 2016.

    In kako si novinar predstavlja, da bomo vzgojil našo mladino, da naj spoštuje kak predpis, če naj jim vsem pogledamo skozi prste? In mimogrede, iz opisa sodeč gre za eno zelo zelo težko osebo, ki se je pripravljena skregat z ...prikaži več vsemi za 5 EUR in je tako vzgojila tudi svoj podmladek...

  • francek 14:53 17.november 2016.

    Ko bodo bodo multikulti delali veliko večja sranja, tako, kot jih delajo po drugih državah, bodo pa vse te službe gledale stran in nam zatrjevale, da so pač to njihove navade in da jih je potrebno tolerirati.

  • kontrahan 15:09 17.november 2016.

    Tole vse kaže nato, da je treba zgodaj začeti navajati ljudi na ubogljivost in strah. Bolj boš ubogljiv in prestrašen, raje te bo imela oblast. Do 18 leta otroka držat za roko, ko ga pa spustiš se pa sprašujejo zakaj ...prikaži več je tolk neprilagojen. "Stroka" je sama sebi namen.......

  • Undertaker 18:17 17.november 2016.

    Ja, ja. Kolesarji lahko počnejo, kar se jim zljubi. Vožnja skozi rdečo luč, po sredi ceste, po dva ali več vštric, po napačni strani vozišča...Taisti kolesar bo enkrat vozil avto, kombi, kamion, avtobus. Kdor zagovarja tako dejanje je bedak. Pravilno, ...prikaži več da so jo kaznovali. Pravilno, da so vmešali starše, kajti oseba je mladoletna. Očitno pa je to otrok bogatejših staršev, drugače ne bi prišlo v javnost.

  • korisnik_362 14:15 17.november 2016.

    Nisem zasledil navedbe, da mati ni bila pripravljena plačati globe.

  • Skippy 14:21 17.november 2016.

    S čim takim se v Avstriji nihče ne ubada.

  • Avatar Leon
    Leon 15:58 17.november 2016.

    Mislim,da je imela ta mladenka srečo? Lahko bi jo nastrelali z paralizatorjem ,uklenili in odpeljali na temno . Sodstvo bi ji nabilo dve leti zaradi upiranja in še na CSD bi staršem odvzeli otroški dodatek ! Ne pozabite ! To je JEBOVLJE .

  • stanko75 17:13 17.november 2016.

    Ahaha ROFL, ščijem od smeha, sam še socialna ji otroka vzame..... Jaz sem pri 16 prekolesaril madžarsko pri 17h portugalsko, kako to da me niso staršem vzeli ker so me več kot 10 metrov od bajte spustili.

  • Avatar Leon
    Leon 17:49 17.november 2016.

    Vse je to zaradi dolgčasa in brezdelja naših javnih uslužbencev ! Preveč je zaposlenih v državnih uradih !

  • Skippy 18:31 17.november 2016.

    Saj nisi resen. Zaradi ene vožnje v napačno smer po kolesarski bo zdaj najmanj morilec za volanom? HA HA HA. Še enkrat, v germanskih državah to sploh ni prekršek.

  • kontrahan 18:46 17.november 2016.

    Stanko75 +++++++++++++++++++++++++++++ X1000000000

  • kontrahan 18:46 17.november 2016.

    Stanko75 +++++++++++++++++++++++++++++ X1000000000

  • Zmago 21:13 17.november 2016.

    Ja eni lahko prekolesarijo cel svet,......... a drugi pa že takoj za vogalom srečajo norca !!!Usoda ;-(

  • se_eden 16:03 17.november 2016.

    saj to je pa ja znano. AKM...

  • zaspanka 11:24 18.november 2016.

    Mogoče se zdi vam, ki to berete, vožnja s kolesom po napačni strani samo "prekršek", ampak iz lastne izkušnje vem, da temu ni tako. Takšen "prekršek" se lahko tudi tragično konča. Moj sin, takrat star 16 let, se je s ...prikaži večs kolesom peljal na trening po pravilni strani kolesarke steze. Naproti se mu je napačno pripeljal kolesar in se tudi poskusil ni umakniti. Umikal se mu je moj sin in nesrečno padel, obležal, si zlomil roko, pa tudi pomoči tega nespametnega kolesarja ni bil deležen. Sledilo je ravnanje roke pod narkozo, izostanek iz šole, treninga. Utrpel je hudo telesno poškodbo, lahko bi se končalo še hujše, kot se je. Samo toliko v razmislek mami te kolesarke, z dobrim namenom, kot mama mami (in seveda vsem, ki vozite po napačni strani kolesarkih poti)

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:10 18.november 2016.

    Dober kolesar je tisti,ki upošteva predpise in se ne obnaša,kot,da je vse njegovo na ceti in poleg nje.To velja za veliko večino objestnih pedalogoničev,do takrat pa velja zame tole:Dober kolesar,mrtev kolesar,žal.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:28 17.november 2016.

    Jaz bi tisti kuzli od socialne razbil gobec, da bi potem imela vsaj lahko upravičeno odprla primer! To je neverjetno, kako nizko je padla ta smrdljiva država od Slovenije v 25 letih!

  • Janez_53 14:23 17.november 2016.

    Johnny13a, še enkrat preberi članek, ker ga nisi razumel.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:33 17.november 2016.

    Ne le v Avstriji, nihče v celem svetu se s takimi malenkostmi ne bi ukvarjal. Drugje bi policaj pri takem primeru le opozoril, če bi se mu sploh ljubilo, le v smrdljivi Sloveniji morajo biti policaji bolj papeški od papeža!

  • Pepe007 15:09 17.november 2016.

    Na sceni imamo samo končne izvajalce očitno neumne zakonodaje. Ti so pač delali to, kar zakon od njih predvideva. Če ne bi delali, bi lahko dobili kak "ukrep". Predlagam, da raziščete po katerih zakonih so ravnali vpleteni in napišete ...prikaži več članek o ljudeh, ki so zakon napisali, kdo ga je dal v parlamentarno proceduro in poimenski seznam poslancev, ki so glasovali ZA.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.