Svet
21850 ogledov

Trik, s katerim je prihranila za stanovanje

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • k0libri 20:45 19.marec 2018.

    Jaz imam tudi 3 račune in se držim tega, da ne prenakazujem iz enega na drugega na tretjega. Vsi so prazni. Očitno bom lahko čez 3 leta kupil 3 stanovanja.

  • bb22 21:27 19.marec 2018.

    predolgo varčevat 3 mesce. Jaz sem varčeval 1 teden. Vzel kredit-dobil stanovanje-kredit pa pustil slabi banki lp

  • Avatar Leon
    Leon 09:37 20.marec 2018.

    Odpiranje treh računov in stroški vodenja pri nas ti požro ves našparan denar glede na naše plače !

  • matermila 06:07 20.marec 2018.

    TZaki triki so v Sloveniji namenjeni samo takim,ki trikov ne rabijo,vsi ostali se prebijajo iz meseca v mesec(večina)

  • Albatroz 08:19 20.marec 2018.

    ni problema stroški se plačajo prvi kupček drugi kupček dam en evro ker sem kupil eno pašteto manj tretji kupček za varčevanje pa ima minus 20€ ker je bila premala plača za stroške iz prvega kupčka. zanimiva teorija, samo so ...prikaži večo prišli vodo odklopli.

  • Mali Miha 14:34 23.marec 2018.

    Ko dobim plačo naredim tri kupčke. Prvega v hlače, drugega na hodnik in tretjega v stranišče

  • supreme 10:36 20.marec 2018.

    Ne podlezite skusnjavi???........to se ze pri enem racunu lohk drzis

  • Skipi 21:37 19.marec 2018.

    Če svoje plače ne delim na 3 dele ampak celotno dam za stanovanje vse ostalo pa nafehtam na ulici ali ukradem rabim približno 15 let za 2 sobno v LJ. Če pa plačujemo brez kraje pa 30-35 let. Mogoče je ...prikaži več karta na Novo Zelandijo cenejša.

  • McClain 22:03 19.marec 2018.

    no, jaz pa vse plačujem s cashem, dvignem na bankomatu in dosledno kovance za 1 in 2 evra dajem vsake v svojo skatlo. Enkrat sel na Karibe s familijo iz tega denarja, kupil Vespo iz kovancev, enkrat peljal svojo v ...prikaži več Rim iz kovancev, enkrat kupil oldtimerja za 17,500 evrov (zato potreboval 8 let) sedaj spet v skatli cca 3 jurje. Financno fafneš na milijon nepotrtebnih drobnarijah, to si zapomnite.

    • matermila 06:05 20.marec 2018.

      Kaj pa s kovanci za 10,20 in 50 centov, pa bakrene,jih vržeš vstran?LOL.Jaz mečem vse v eno vazo in imava z ženo vsako leto en teden dopusta na morju,Res ne nekaj dragega,a vendar.

    • tudbognasvečnereši 09:11 20.marec 2018.

      Bravo mclain,sedaj pa še razloži koliko imaš plačo, če lahko daš na mesec 300eur v prašička.Lahko je s polno ritjo srat ,tukaj pa ućiš ljudi ki živijo z manj kot 1000eur. Naj te bo sram.

    • Avatar Leon
      Leon 09:40 20.marec 2018.

      Pozabili ste omeniti koliko stanejo stroški štetja in varčevanja drobiža na banki ! Preverite preden kaj zapišete o varčevanju zbiranja drobiža !

    • Majazmaja 10:42 20.marec 2018.

      Provizija za štetje kovancev v banki ni drugega kot odiranje - kot sem videla, jih samo stresejo v mašino in to je to. Zakaj jih ne uporabite za plačilo špecerije na na avtomatski blagajni v Mercatorju / Sparu? Sama imam ...prikaži več šparovec od letos in kovancev ne bom šla menjati v banko, pač pa bom iz tega kupovala špecerijo. Drugače pa tudi sama plačujem večinoma z gotovino. Kartice so strup, sploh kreditne, ker je izredno težko imeti 100 % kontrolo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.