Slovenija /slovenija/crna-kronika
154 ogledov

Trojica kradla in vlamljala v avtomobile

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 13:08 22.januar 2013.

    Takoj ko človek čuje za tiste konce pomisli na cigane. Toliko o politiki enakosti, ki jo poskušajo naši kvazipolitiki vsilit temu narodu, da bi jim EU všečkala dejanja. Naselite se zraven njih potem bi vas pa vprašal kako se imate...

  • primc 19:41 22.januar 2013.

    ....da vam povem nekaj iz svojih izkušenj...ravno prejšnji teden sem bil vabljen kot priča in oškodovanec v podobni zadevi, kjer so policisti ujeli tatove avtomobilov.....vsa pohvala policiji...Na sodišču pa katastrofa od tožilca.....je prišel na obravnavo, sploh ni vedel točno zakaj ...prikaži več se gre....si je prebral o zadevi kar med obravnavo, vsaj kolikor sem opazil....Šele takrat sem videl, zakaj ni nihče obsojen oz. gre lopovom tako super...jaz ki sem ostal brez avta, se lahko samo obrišem in za avtom in za vsem.... tip pa ki mi ga je ukradel pa dobi pogojno, ker roko na srce....če bi tožilec takšno 'predstavo' neaktivnosti in zdolgočasenosti prikazal pri kakšnem privatnuki bi istega trena odletel iz službe....tako da popolnoma razumem policiste...kaj jim pomaga če jih ulovijo milijon, če pa je državno tožilstvo leno/nesposobno/.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.