Slovenija
91 ogledov

"Trudimo se biti dobri humanitarci"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 15:01 22.oktober 2015.

    Predlagam, da vsi naši poslanci en teden delajo z izbeglicami kot humanitarci - volonterji (tudi pleško in njegova SSDSS)

  • dragec 15:02 22.oktober 2015.

    kr ena@ je primer slovenskega ksenofoba in nacionaliste

  • KOJAK 15:40 22.oktober 2015.

    PRIMC je baje že na poti v Brežice... SAMO ZA OTROKE GRE...

  • Presvetli 15:42 22.oktober 2015.

    Bom jaz tebi dal polje,če je kdo za tja potreben si potem sigurno ti!!Pa slučajno,da ne boš na odprtem!

  • Avatar praufo
    praufo 16:02 22.oktober 2015.

    lahko si dobrotnik, ali pa bedak, kje je meja

  • blueone 21:36 22.oktober 2015.

    zdej me pa neki povej...kje točno si doma...da nisi kje okrog prestolnice, pa najbolj glasen..

  • Pepe007 07:57 23.oktober 2015.

    Še nekdo, ki je dejansko videl begunce: http://klip.si/video-zupan-zavrca-miran-vuk-brez-politicnih-zadrzkov-izrazil-mnenje-o-beguncih-12411

  • Presvetli 15:28 22.oktober 2015.

    Proti tej golazni sem tudi jaz nacionalist!!!Potrebno se je postavit zase!Ta golazen vedno več si dovoli,še malo pa bodo začeli vdirat v hiše. Pametnjakoviči kateristanujete v mestih in v večjih blokih nimate pojma kako je,ko to krdelo drhali gr mimo.Ne ...prikaži več oglašajte se,če še niso pri vas,ko bodo pri vas boste vsi pametnjakoviči spremenili mnenje.Potrebno jih je končno že enkrat umirit,pokazat jim z silo,nepa,da se oni z silo upirajo.Ali ni nikogar kteri bi zbral ljudi in odšel pomaat delat red proti tej golazni.Sem prvi kateri se bom postavil v vrsto! Mslim,da je prišel čas,k se moramo sami aktivirat,ker od naših politikov ne bo nič dokler nebomo do kolen v dreku!!

  • KOJAK 15:40 22.oktober 2015.

    Ej v Polju nujno rabijo pomoč... primanjkuje jim pacientov!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.