Svet
128 ogledov

Trumpa Clintonova primerjala z Miloševićem

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 21:33 04.junij 2017.

    Kako to , da sam vam ja dobro zagorćavao 4g. u ratu , među ostalim i sa izkaznicom UN-a . Lićno poznajem pola onih iz Haaga. Znaju oni i za mene , samo neznaju , da nismo ratovali za istu ...prikaži večstu stranu !Tako , da veš s kom imaš opravka in te tvoje floskule prosipavaj svojima , koji izgleda ništa naućili nisu iz proteklih stradanja !

    • MihaPu 01:00 05.junij 2017.

      A se oglašaš ti "teritorialček", ki je streljal na vojsko JNA in ubil par Srbov, ki so mislili da Avstrija napada in mahali z BELIMI zastavami? Ne, prej bi rekel da si nek ustaš pod imenom "Žurnalček", fašistov tukaj ne ...prikaži več maramo in resnica bo prišla na dan. Nič bat propagandi pizdež, vsakega čaka palica za svoje laži pa da VIDIMO KAKO BO!

  • MihaPu 13:20 05.junij 2017.

    Proti? Misliš proti Paravinji? Tisti Dragan Paravinja pa je dober človek, tukaj je vozil taksi in živel pač takšno življenje. Rad je prevažal ženske že v Sloveniji in bil zelo dober z njimi. On je vsem taksistom povedal, da ni ...prikaži več kriv in da kaj takega ne bi počel in da je žrtev ustaške politike HDZ, ki mora obsoditi enega Srba pred domačimi mediji. Govno ustaško, morali bi vas še več počistiti. Ostani u Šibeniku "Žurnalček" ali po domače hrček.

  • MihaPu 13:25 05.junij 2017.

    Lahko pa tudi da si nek musli-ustaša kolaborator. Tudi to je možno, kakorkoli resnica prihaja na dan povsod in vaša zahodna CNN propaganda je že razkrinkana. A te resnica boli? Mi samo čakamo na resnico in z vsakim dnem se ...prikaži več smejemo ko vidimo njeno moč nad musli-ustaši, voda vam teče v grlo.

  • jozicamurn 13:31 05.junij 2017.

    MihaPu, mogoče je pa ta Žurnalček milogorc iz njegove NATO Črne Gore, kjer so mafijsko prišli v to alijanso, saj so vedeli da bi z referendumom totalno izgubili in so jo raje potisnili notri tako kot jih je potisnil Trump ...prikaži več na konec vrste, kjer čakajo kost.

  • MihaPu 13:39 05.junij 2017.

    Vidiš na to pa res nisem pomislil. Edino oni prodajajo očeta in mater za denar, tako da je možno. Njim ni pomembna resnica, ampak samo kdo več plača, saj se vidi kdo vodi njihovo državo. Ne vem, zgleda mi bolj ...prikaži več kot nek musli propagandist, who knows. Ko bo prišla resnica na dan o Haagu, takrat tudi njega ne bo več na Zurnal24, ampak bo pisal nekje v zaporu na zid. Mi samo čakamo in smo potrpežljivi. Don't worry. Resnica prihaja.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:16 05.junij 2017.

    Berem tele komentarje spodaj in samo to bom rekel,opankarji ste in opankarji ostanete,da o obrezancih ne izgubljam besed.Vse kar je južno od Kolpe potrebuje malo napalma,da pobije vse mrčes!

  • MihaPu 12:37 06.junij 2017.

    Šibenik? Si mislil Split in "kapetan Dragan"? Tudi to bo resnica prišla ven, nič skrbeti.

  • MihaPu 16:48 06.junij 2017.

    Evo "Žurnalček" samo zate: http://www.informer.rs/vesti/hronika/137645/KAPETAN-DRAGAN-RASTURIO-SUD-HRVATSKOJ-Pobijene-gnusne-lazi-placenih-svedokaKapetan Dragan je "rasturil" ali po domače pojebal vse lažne priče proti njemu na sodišču. Kaj pa sedaj musli-ustaš? A boš spet jokal ko RESNICA prihaja na dan? Čedalje več jo bo, pripravi si še več robčkov.

  • Žurnalček 21:02 03.junij 2017.

    Da, da, če je že tako dobra analitičarka , kako je potem izgubila svoje volitve ! D.T niti ž nima skupnega s tistim Srbskim kretenom !

    • MihaPu 01:07 04.junij 2017.

      Kreten si ti, ker ne veš da ko je Jugoslavija razpadla in so bili Srbi na vseh teritorijih razpršeni in ne morejo biti "agresorji" SAMI NASE, saj so tam živeli od vekomaj. 250.000+ Srbov so etnično očistili Hrvati (s pomočjo ...prikaži več Nemčije in Vatikana), muslimanom-mudžahidom in vahabitom pa je pomagala USA in NATO z nelegalno akcijo proti njim. Verjameš ali ne predsednik Milošević je takrat hotel obdržati Jugoslavijo in se celo želel pogovarjati s Tudjmanom in Alijo Izetbegovićem. Na Tudjmana so delovali že Američani, ki so želeli separatizem, Alija pa je hotel etnično čisto Bosno (Fikret Abdić je bil npr. celo za sodelovanje muslimanov s Srbi in vojne sploh ne bi bilo). Preden koga kličeš s kretenom, se ozri vase ustaš en. Ekspanzionistična NATO politika pa bo šele sedaj v prihodnje deležna obsoje, resnica prihaja na dan. Bosna/Hrvaška/Albanija niso bile v NATO-u, da bi NATO po kodeksu napadel Srbijo zaradi "obrambe njenih članic". Torej NATO teroristi so naredili nelegalen ekspanzionistični

  • privat 09:14 04.junij 2017.

    mater ste četniki debili..ne si mislit da ne boste pokasirali troprsti. mir bo takrat ko vas bomo porinili tam kje živite že vekomaj. res pa je da vas noben narod več noče niti za državljana kaj šele za soseda!! to ...prikaži več vedo nemci ,hrvatje bošnjaki in šiptarji..edino slovenci so malo v dilemi..edina nevarnost v balkanu in dlje ste samo vi..Vsi drugi bi lahko nekako živeli v sožitju ,samo z vami se neda!!

  • erikkk 09:51 04.junij 2017.

    jst pa Klintonovo primerjam s satanom ... po moje ima vse njegove lastnosti

  • Žurnalček 21:20 04.junij 2017.

    Miha Pušić @ Ti si en navaden velikosrbski šovinist ! Srbijo, vsaj jaz sem svaku sporočill po telefonu , ko je rekel, pa je bil na mestu poveljnika Štaba CZ Beograda , da nije moguće , da JNA bombandira sa ...prikaži večsa avionima SLO ! Na to sem mu 29.06 1991g. rekel , da se ne bo čudil , ko bodo rakete letele na Srbijo ! In so in koji K ti tle šibaš četniško srbendarsko cigansko propagando ! Dobil ste tisto kar ste iskali in 100x prav je, da ste jih fasal ! Ne 100x , 200x pa še tistegega idiota skupaj z njegovo ružo so trebali ubiti ! Vrni se v Srbijo , če ti NATO ni všeč, vrni se v Srbijo , če ti SLO ni všeč , nobeden vas cig.. ne zadržuje !Ko je moja svakinja pribežala iz RSK v Srbijo , mi je po 3 mesecih rekla tole ; al mi nismo Srbi il su ovi ovdje Turci , mi niti slućajno nismo jedan narod !

  • MihaPu 01:12 05.junij 2017.

    Jugo so hoteli obdržati skupaj, pa je bilo preveč faktorjev separatističnih s strani cia/agentov/USA/Vatikan/Nemčije Schroder ipd., ki se sedaj kesa po Srbiji in opravičuje ker je bil proti Srbom dol. Peče ga vest pred smrtjo kaj je naredil s svojimi ...prikaži več akti in koga je podpiral! http://www.blic.rs/vesti/politika/sreder-razgovarao-sa-vucicem-realno-je-da-srbija-2020-ude-u-evropsku-uniju/4ljn2xh, kaj je USTAŠ a te boli RESNICA! Vse bo prišlo na dan, nič skrbet fašistično leglo wannabe arijcev, kmalu kmalu..

  • Žurnalček 11:06 05.junij 2017.

    Kolk si zaripel sploh ne razumeš, kaj sem napisal ! Dej še enkrat prečiti , pa če ne boš razumel , potem vprašaj za detalje ! Men so naši "veterani " smešni , po 10 dneh ne moreš biti veteran ...prikaži večn , po 4 letih med vašo vojsko, pa ne samo da si veteran , ampak si lahko tudi nor od stalne napetosti , da ne narediš napake !

  • Žurnalček 11:18 05.junij 2017.

    V nedeljo grem v Šibenik , vabijo me za pričo proti enem Draganu ! Hebote nikad ćuo !

  • privat 09:19 04.junij 2017.

    pa glede napada nata na srbijo..res to je bil premejno bombanje. treba bo ponoviti dejanje z obsežnim večmesečnim bombanjem ,če ne z več letnim bombanjem četniško terorističnih mest. Nato se tega zaveda in zavedal se je tudi Clinton..samo npaka je ...prikaži več bila storjena in mislim da se zdaj pripravlja scenarij za rešitev tega zgočega problema. četniki so še živi in plodijo se kot vedno..kot ščurki!

  • Lavdan 19:51 03.junij 2017.

    Izgubila je volitve in sedaj kokodaka. Trump je odstopil od sporazuma zaradi denarja, ki ga mora plačati. Evropa pa bi morala takoj izstopiti iz NATO pakta, da ji ne bi bilo treba plačevati ameriškega orožja.

  • MihaPu 01:00 05.junij 2017.

    A se oglašaš ti "teritorialček", ki je streljal na vojsko JNA in ubil par Srbov, ki so mislili da Avstrija napada in mahali z BELIMI zastavami? Ne, prej bi rekel da si nek ustaš pod imenom "Žurnalček", fašistov tukaj ne ...prikaži več maramo in resnica bo prišla na dan. Nič bat propagandi pizdež, vsakega čaka palica za svoje laži pa da VIDIMO KAKO BO!

    • MihaPu 01:12 05.junij 2017.

      Jugo so hoteli obdržati skupaj, pa je bilo preveč faktorjev separatističnih s strani cia/agentov/USA/Vatikan/Nemčije Schroder ipd., ki se sedaj kesa po Srbiji in opravičuje ker je bil proti Srbom dol. Peče ga vest pred smrtjo kaj je naredil s svojimi ...prikaži več akti in koga je podpiral! http://www.blic.rs/vesti/politika/sreder-razgovarao-sa-vucicem-realno-je-da-srbija-2020-ude-u-evropsku-uniju/4ljn2xh, kaj je USTAŠ a te boli RESNICA! Vse bo prišlo na dan, nič skrbet fašistično leglo wannabe arijcev, kmalu kmalu..

    • Žurnalček 11:06 05.junij 2017.

      Kolk si zaripel sploh ne razumeš, kaj sem napisal ! Dej še enkrat prečiti , pa če ne boš razumel , potem vprašaj za detalje ! Men so naši "veterani " smešni , po 10 dneh ne moreš biti veteran ...prikaži večn , po 4 letih med vašo vojsko, pa ne samo da si veteran , ampak si lahko tudi nor od stalne napetosti , da ne narediš napake !

  • MihaPu 01:08 04.junij 2017.

    napad, brez odobritve U.N.!

    • Žurnalček 21:33 04.junij 2017.

      Kako to , da sam vam ja dobro zagorćavao 4g. u ratu , među ostalim i sa izkaznicom UN-a . Lićno poznajem pola onih iz Haaga. Znaju oni i za mene , samo neznaju , da nismo ratovali za istu ...prikaži večstu stranu !Tako , da veš s kom imaš opravka in te tvoje floskule prosipavaj svojima , koji izgleda ništa naućili nisu iz proteklih stradanja !

  • MihaPu 01:07 04.junij 2017.

    Kreten si ti, ker ne veš da ko je Jugoslavija razpadla in so bili Srbi na vseh teritorijih razpršeni in ne morejo biti "agresorji" SAMI NASE, saj so tam živeli od vekomaj. 250.000+ Srbov so etnično očistili Hrvati (s pomočjo ...prikaži več Nemčije in Vatikana), muslimanom-mudžahidom in vahabitom pa je pomagala USA in NATO z nelegalno akcijo proti njim. Verjameš ali ne predsednik Milošević je takrat hotel obdržati Jugoslavijo in se celo želel pogovarjati s Tudjmanom in Alijo Izetbegovićem. Na Tudjmana so delovali že Američani, ki so želeli separatizem, Alija pa je hotel etnično čisto Bosno (Fikret Abdić je bil npr. celo za sodelovanje muslimanov s Srbi in vojne sploh ne bi bilo). Preden koga kličeš s kretenom, se ozri vase ustaš en. Ekspanzionistična NATO politika pa bo šele sedaj v prihodnje deležna obsoje, resnica prihaja na dan. Bosna/Hrvaška/Albanija niso bile v NATO-u, da bi NATO po kodeksu napadel Srbijo zaradi "obrambe njenih članic". Torej NATO teroristi so naredili nelegalen ekspanzionistični

    • MihaPu 01:08 04.junij 2017.

      napad, brez odobritve U.N.!

    • privat 09:14 04.junij 2017.

      mater ste četniki debili..ne si mislit da ne boste pokasirali troprsti. mir bo takrat ko vas bomo porinili tam kje živite že vekomaj. res pa je da vas noben narod več noče niti za državljana kaj šele za soseda!! to ...prikaži več vedo nemci ,hrvatje bošnjaki in šiptarji..edino slovenci so malo v dilemi..edina nevarnost v balkanu in dlje ste samo vi..Vsi drugi bi lahko nekako živeli v sožitju ,samo z vami se neda!!

    • privat 09:19 04.junij 2017.

      pa glede napada nata na srbijo..res to je bil premejno bombanje. treba bo ponoviti dejanje z obsežnim večmesečnim bombanjem ,če ne z več letnim bombanjem četniško terorističnih mest. Nato se tega zaveda in zavedal se je tudi Clinton..samo npaka je ...prikaži več bila storjena in mislim da se zdaj pripravlja scenarij za rešitev tega zgočega problema. četniki so še živi in plodijo se kot vedno..kot ščurki!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.