Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
2805 ogledov

Tudi cene obnovljivih virov energije so precej višje

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjaProcesija 10:24 14.januar 2022.

    Skupno različnim ogrevanjem je, da je bolje za nabavo energenta poskrbeti pred sezono. Kar se pa cen med načini tiče, se te praviloma v nekaj letih poravnajo. Če je en način izrazito cenejši, gre nanj več uporabnikov, proizvajalci/distributerji pa se ...prikaži več manjku ponudbe prilagodijo z višjimi cenami. Vsi, ki ne uporabljate elektrike, občasno spremljajte zakonodajo. V skladu s podnebnimi cilji bodo najpozneje po 2030 izpusti iz biomas izenačeni s fosilnimi gorivi. Kdo mislite, da bo ta CO2 plačal? ;)

  • Avatar pantani
    pantani 09:43 14.januar 2022.

    Važno da je šla minimalna plača za 50€ bruto gor, banda. Tudi sam sem sedaj padel pod minimalno plačo!!!

  • Slavko Krizman 09:40 14.januar 2022.

    pohlep je vedno večji...mi sami pa to dopuščamo...

    • alen04 11:14 14.januar 2022.

      In kaj boš naredil glede pohlepa??? Moči o odločanju nimaš za nobenega od energentov, le, da kupiš gozd in imaš za ogrevanje drva. Samo tako boš neodvisen. Vsi smo v tem, le, da smo/so eni malo manj prizadeti, drugi bolj ...prikaži več (blokarji). Imamo ogrevanje na TČ, energent je zrak, zaenkrat (še) neplačljiv. Poraba elektrike za ogrevanje je zanemarljiva v primeru z ostalimi energenti.

    • Slavko Krizman 13:23 14.januar 2022.

      marsikaj se da narest...recimo postrelat par pohlepnih drekov

    • Presvetli 13:58 14.januar 2022.

      Alen sedaj pa poglej kakšen si imel ti vložek v TČ!? Nekateri to kar pozabite. Jaz sem tud na elektriki, pa ne IR paneli, in sem dal vložek toliko manjši , da imam za 7 let v dobrem elektriko, da ...prikaži več pridem na tvoj vložek. Nato pa še izračun elektrike katero boš ti porabil v tem času in sva na tvojem velikem servisu kateri bo zelo drag. Moj minus je pa ta, da so prenehali to peč izdelovat in , da so problemi s čipi. Upam, da bo čim dalje peč delala

    • alen04 15:08 14.januar 2022.

      Presveti, ne sekiraj se ti zame, jaz se zate 100% ne bom, ok? Bo šlo????

    • Presvetli 21:09 14.januar 2022.

      Malo boli resnica , a ne!Malo gor poglej kdo se za druge briga, če sploh veš kaj pišeš

    • alen04 21:47 15.januar 2022.

      Motiš se Presvetli, boli te nevoščljivost. Z namenom, da mi je danes lepše in udobnejše sem vzel skoraj zastonj kredit Eko sklada, pa subvenciji pospravil. Folšerija te pa Mateja, se jasno vidi. Ne skrbi zame, jaz ziher ne bom zate. Bo šlo???

    • Presvetli 09:08 21.januar 2022.

      Bla bla, ti pa si runkl!Skoraj zastonj kredit!bo šlo

    • alen04 12:59 21.januar 2022.

      Bravo presvetli, drugače kakor z poniževanjem in žalitvami res ne znaš komunicirati. Sem ti že 2x napisal, pa ne potegne vidim, sekiraj se ti zase jaz se zate ziher ne bom. patetik si, milo rečeno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.