Slovenija
4322 ogledov

Tudi cene sladoleda v nebo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:06 23.julij 2022.

    2 eura za eno kepico. aaaaaaaaa. greš v diskont pa liter sladoleda 2eura. s pakngo in maržo. še vedno mislim da vsak sladoledar ima "priliv v žep" ranga poslanca. res je fino, ko vsak delavec v gospodarstvu dobi minimalca, vsak ...prikaži večak s.p. pa si tala konc meseca stroške take in drugačne samo davke in prispevke državi minimum od minimuma. še nisem videl privatnika da bi se vozil okol z recimo mitrubisijevim malčkom, ki je sedaj edini po 9000k €. se pa vsi v sveti torojici prevažajo okol.

  • Peggy_Berkley 12:54 24.julij 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure delaa na dan...glej več informacij ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • kontrahan 07:19 23.julij 2022.

    ma jebeš sladoled, dajte raje kurjavo pocenit in nabavit.

    • Avatar torolino
      torolino 09:05 23.julij 2022.

      Kontra..👍 Greš v trgovino po planico, pa imaš 15 kepic za 7€. 10x tako pa imaš paleto drvi.

  • Yanez 09:05 23.julij 2022.

    Šiptar ni toliko podražil... Tudi med se draži, kot da čebele letajo na nafto.

  • Pierre 16:42 23.julij 2022.

    Na Krku sem dal za kepico 12 kun za eko-bio sladolet pa 15....

  • PaPajapopi 08:03 23.julij 2022.

    Voda se dobro prodaja .

  • Avatar Ebony_Waddell
    Ebony_Waddell 12:29 23.julij 2022.

    s Zaslužim več kot 25000 $ na mesec s krajšim delovnim časom. Nenehno sem slišal, da mi drugi ljudje govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da to preučim. No, vse je bilo res in mi ...prikaži več je popolnoma spremenilo življenje. Prejšnji mesec je bil moj plačni ček 26385 $ samo 3 ure dela na prenosniku. To je tisto, kar počnem ................. >>>>>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • patriot5 08:39 24.julij 2022.

    Vse, tudi v trgovini bojkotiram kar so napihnili do neba. Če nihče ne bi kupil, bi cene hitro padle. Ne bom zbolel, če pojem pač kaj drugega kar sem si zamislil. Lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.