Zdravje /zdravje/aktualno
3563 ogledov

Tudi danes katastrofalno število novih okužb

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 10:06 03.februar 2022.

    Katastrofa je, ker tako katastrofalno pišete o katastrofi, ki katastrofa sploh ni in katastrofalno zajeda v našo družbo dve katastrofalni leti, ko se katastrofa kar noče končati ! ! !

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:57 03.februar 2022.

    Popolnoma ste izgubili verodostojnost, strokovnost pa je itak pri večini precej vprašljiva..Edino kar opravljate izredno dobro je črpanje denarja in jamranje o izgorelosti, ko zagorevate po eksotičnih plažah namesto, da bi bili prisotnih v zdravstvenih domovih...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:20 03.februar 2022.

    Zakaj se ljudje sploh testirajo? Cepiva ne učinkujejo, zdravil ni. Zakaj potem test? Za zaslužkarje?

  • rd2dmk2 10:22 03.februar 2022.

    glede na to da so "stokovnjaki" stroke jamrali da je omikron super kužen in da bodo vsi okuženi super prenašalci in da bo vsak ožulil pol galaksije je še za moje pojme majhno število okuženih če predposatavimo da je prekmurc ...prikaži več kihne pa naj bi vse do Trojan se okužilo z omikronom.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:51 03.februar 2022.

    Sem cepljena, sem bila za stroge ukrepe ampak tole zdaj je pa next level, ko pa res ni več za nikamor, razen za vojno dobičkarstvo. Sprostiti vse ukrepe razen razkuževanja rok in mask v zaprtih prostorih, ki pa so že ...prikaži več del splošne higiene in to je to.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.