Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
244 ogledov

Tudi jaz nočem beguncev v Sloveniji

Komentarjev 154
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 20:12 01.september 2015.

    Ta 1 te bo srečal in ti dopovedoval, da vsi niso taki.. če ga boš lahko poslušal- eno gnilo jabolko v gajbi, uniči celo gajbo..

  • Avatar čavez
    čavez 13:21 01.september 2015.

    Da je življenje največja oziroma najvišje varovana človekova vrednota in človekova pravica:Je žalostno da za domače to ne velja za prišleke bilo katere je pa pravic humanitarne pomoči, nastanitev, stanovanj, denarne pomoči, paketov rdečega križa v izobilju.

  • principiumnovum 13:57 01.september 2015.

    Begunce peljite na ameriško in britansko ambasado, pa naj jih oni preživljajo, saj so tudi krivi, da so Afganistanci, Iračani, Libijci in Sirci postali begunci. Če američani in britanci ne bi bombardirali teh držav ali pa tam s financiranjem islamskih ...prikaži več skrajnežev zasejali kaos ter brezvladje, se Evropejci danes ne bi ubadali s temi begunci. Še enkrat: Begunce naj prevzameta britanija in amrika.

  • benč 18:41 01.september 2015.

    Kdo je reko, da toni mnenje večine?Eni samo nekaj serete v imenu nekoga tretjega!

  • dd 12:36 01.september 2015.

    Sporočam vest iz italijanske tv, kako so begunci, zaradi ropa, hladnokrvno umorili dva vaščana med spanjem v lastni hiši. Enega izmed njih so zasačili s krvavimi hlačami od žrtve. Sicer od vedno kradejo kot srake. V Italiji so sklenili, da ...prikaži več zaklenejo begunski center, in noben ne bo smel več ven. Na posnetku je vsa razburjena hči umorjenih zakoncev, se jezi, ker vlada ne ukrepa. To ni moja nestrpnost, hujskanje,.. ampak kruta resnica.http://www.tgcom24.mediaset.it/studioaperto/

  • Avatar Zala
    Zala 22:58 01.september 2015.

    Zakaj sovražiti in odklanjati begunce? Zakaj jasno in glasno znova in znova ne ponovimo, da so za uničenje Afganistana, Iraka, Sirije, Libije ....... krivi pokvarjeni Yenkiji. Namesto, da preganjate in grdo govorite o begunci raje uperite prst v Yenkije, ki ...prikaži več so sedaj tiho in so se potuhnili. Ko rušijo, ubijajo, posiljujejo, kradejo ..... o, kako so takrat glasni.

  • letecahonda 11:45 01.september 2015.

    prenehajte*

  • Žurnalček 11:29 08.februar 2016.

    Dejte si že enkrat zapomniti , da če jaz nočem zaostalih musličev v svojo državo in posledno tudi ne v svojo bližino , nisem niti slučajno nestrpen, kajti njihov prihod , mene stane kot državljana in tudi osebno , če ...prikaži več se takšen naseli v moji bližini in mi zbije ceno nepremičnine. Pripelte Čehe , Slovake , katerega koli , samo da bo iste vere , kot ste vi ostali , da ne bom zaradi medverskega nasilja jaz postal begunec. Enkrat sem že, PVM !

  • dd 11:22 31.avgust 2015.

    Prav je, da se agresivne ljudi obsoja, pa naj bodo to domači ali begunci. (Mimogrede, tudi vegetarijanci smo diskriminirani, obsojeni in osovraženi, četudi nobenemu nočemo slabo, pa se na to noben medij ne obregne. Čudno)

  • Marine Nicolson 16:29 31.avgust 2015.

    Pa kaj ljudem ni jasno, sploh ne potrebuješ razlage, ta slika vam pove vse o 'vojnih beguncih' https://i.gyazo.com/54af2e005763a62b9a3f5600151be373.png

  • Presvetli 09:26 01.september 2015.

    oni sprejmejo kateri so tole zakuhali!!!

  • vzev 20:58 31.avgust 2015.

    Jaz pa vidim ravno obratno sliko glede vegetarijancev. Ravno vi najbolj napadate vsejede, da zaradi nas umirajo živali... Ravno vi začnete prepire, ko se gre tema o hrani.

  • vzev 21:05 31.avgust 2015.

    *reveže

  • stanekos 21:42 31.avgust 2015.

    Dobro je, da se je prvi val primitivnih ksenofobnih postov umiril. Morda pa je le že minil srednji vek v dolini šentflorjanski.

  • Bozidar.Frelih 21:44 31.avgust 2015.

    Forumi so polni mnenj, ki jih sicer pričakujem tudi pod tem zapisom, ob tem pa že vnaprej sporočam, da jih ne berem več. Ne morem, ne gre. Brišem, kar je nenazadnje tudi moja, naša dolžnost. Se pravi, da ...prikaži več vas ne zanima mnenje drugih. In vi potem pridigate o nestrpnosti?

  • smejka 08:51 01.september 2015.

    NE BRANJE KOMENTARJEV JE ZATISKANJE OČI PRED DEJSTVI,RESNICO....ENAKO SI ZATISKA OČI DRŽAVA in smo,kjer smo.

  • modrec 21:54 31.avgust 2015.

    Kaj so danes v času liberalfašizma nestrpna mnenja? Desjtva? Dejstva o islamu? Omemba pobojev po svetu s strani konzervativnih muslimanov? Omemba da je večina ilegalcev muslimanov in nekaj krščanov ki so ušli genocidu ki so/ga izvajajo muslimani?In avtorica, večina ...prikaži več paravi ilegalcem absolutni ne, zato tudi ni anket na to temo. In tudi uporaba besede begunec je lažniva, begunci so tisti ki so ostali v prvi varni državi, ti ki pa hodijo na sever so ilegalci.

  • modrec 21:56 31.avgust 2015.

    ekonomski ilegalci

  • JohnSmith30699 22:26 31.avgust 2015.

    oglejte si to kot pravi razlog zakaj prihaja do vsega današnjega sranja: goo.gl/yKOvZE

  • Strickorle Jani 18:48 01.september 2015.

    ,,politika nima jajc,da bi gdo predlagal kaj takega. Kdor hoče biti solidaren z dezerterji naj jih sprejme na svoj dom in živi z svojimi sredstvi,Moja kljuka vhodnih vrat je namazana z špehom,torej pomagam se ve komu našim ljudem tudi drugih ...prikaži več religij,ki sprejmejo mojo kot enakovredno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.