Slovenija
35 ogledov

Tudi letos brez državne proslave

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 09:23 27.april 2014.

    Dejansko se v naši državi dogaja medgeneracijski spopad. Na eni strani vsi, ki živijo na račun gospodarstva, to so predvsem starejša populacija, upokojeni z vsemi nabranimi in priznanimi ekonomskimi pravicami že 70 let (borčevske pokojnine, izredne pokojnine,...), na drugi strani ...prikaži več vsi zaposleni v gospodarstvu, ki so večina blizu minimalne plače. Največje žrtve tega medgeneracijskega spopada so pa že desetletje brezposelni mladi ljudje.

  • mirko 11:27 27.april 2014.

    Pred nacionalizacijo po 45. letu se na državni meji Jugoslavije srečata polž in koza. Polž hiti in leze ven iz države, koza se pa vrača iz tujine nazaj. Koza začudeno vpraša polža: Joj, zakaj pa ti bežiš ven iz te ...prikaži veče države ? Polž odgovori: Sem slišal, da bodo komunisti vem hišo vzeli. Pa polž začudeno vpraša: Ja zakaj se pa ti vračaš v to čudno državo ? Koza odgovori: Sem slišala, da lahko v tej državi vsaka koza dobi službo v pisarni. (Pogoj je bil, da je bila v Zvezi komunistov seveda)

  • dragec 11:01 27.april 2014.

    Smrt ssdssizmu,svoboda ljudstvu

  • dragec 11:58 27.april 2014.

    Ti, Dunajski "KOČIJAŠ", pa ti si jako "PAMETAN", bre. Veš,sanjal sem,da so Slovenijo preplavili južnjaki in da ti nategujejo ženo

  • jaki 13:48 27.april 2014.

    poleg tega, da si bebav, si tudi jako prostaški!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.