Zdravje /zdravje/prehrana
102 ogledov

Tudi Slovenija bo preverjala izdelke multinacionalk

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 07:59 15.marec 2017.

    V skorunpirani Sloveniji bo kakovost boljša kot v državi proizvoda.

  • supreme 08:27 15.marec 2017.

    Rezultati so tako že znani.......... proizvodi ,ki bojo testirani so vrhunske kvalitete primerljivi z nemškimi.......čeprav je resnična kvaliteta le teh proizvodov očitna.....nekdo bo spet fajn zaslužil .......

  • bumbar 08:32 15.marec 2017.

    Ne kupujte izdelkov na katerih so po datki o izdelku napisani v slovenskem, hrvaškem, srbskem, bosanskem, romunjskem in bolgarskem jeziku.

  • mirror 09:14 15.marec 2017.

    Tega filma pa pri nas ne boste videli.

  • jozicamurn 16:41 15.marec 2017.

    Ne mi sedaj srati o tem, da bo 2x dražje "slovensko" bilo boljše od nečesa iz tujine. Poserjem se na ta vaš marketing. Samo en primer: Poli salama = 7.10 eur kg, pršut pa dobim za 7 eur kg že! ...prikaži več Kupujem tisto kar je kvalitetno in ceneje in me ne zanima to vaše natolcevanje "KUPUJEM SLOVENSKO", poserjem se na "slovensko" če mi cena ne odgovarja in je predrago.

  • jozicamurn 16:42 15.marec 2017.

    Se opravičujem glede mojih uporabljenih besed, ma ste razumeli kaj sem hotela rečt. Sedaj bodo planili volkovi z "SPOŠTUJMO SLOVENSKO" in kaj a to pomeni da moram naše sranje 2x več plačati?! No saj razumete.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.