Svet
91 ogledov

Tudi Slovenija del kalifata, kot si ga želi Islamska država

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 11:25 15.januar 2015.

    Nasprotno erikkk, brez religije ne bi imeli take bolane domišljije. Samo oni so sami pri sebi notranje prepričani (ni da fejkajo), da so edini prav verni, ostali pa smo ali neverniki ali ne razumemo nič.

  • mirko 15:42 14.januar 2015.

    Tule se komentatorji norčujete iz tega zemljevida. Zamislite si, da postanejo vsi muslimani skrajneži in verski fanatiki. Zamislite si, da vso nafto s katero razpolagajo začnejo po celem svetu kupovat orožje, tudi jedrsko. Če se to uresniči, potem se verjetno ...prikaži več ne boste več smejali. Dejstvo je, da danes ZDA na svetovnem trgu panično znižujejo ceno nafte. Zakaj le ?!

  • spenjac 20:34 14.januar 2015.

    če so razpadle vse entitete, v katere smo bili včlanjeni (rim.cesarstvo, sveto rim.cesarstvo, havsbuška monarhija, AO, SHS, Kraljevina YU, Yu, ni šans, da zdržijo tile amaterji. Predstavljam si razpravo, ali je treba janšo kastrirati, ker je naredil slikanico o panterju, ...prikaži več ali je treba obglaviti pahorja, ker ne nosi burke....

  • ennanova 13:28 15.januar 2015.

    Charlie: Jaz sem MohamedKo te dni zopet poslušam lajno o kredibilnosti države in mi gre na bruhanje, se vnovič sprašujem, zakaj je tako rekoč nemogoče, da bi slišali iz ust Cerarja, Erjavca ali Ljudmile resnično kritično misel o naših ...prikaži več in o našem nasilju nad njimi. Enkrat samkrat namreč nisem slišal …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/2077-charlie-jaz-sem-mohamed

  • SamoM 13:27 14.januar 2015.

    ojej kaj bodo sedaj naredili [b]katoliški[/b] skrajneži..spet nov teroristični napad?

  • erikkk 13:31 14.januar 2015.

    ti pa res majo domišlijo ... vrjeten posledica drog in alkohola ...

  • puys 13:41 14.januar 2015.

    Posledica pomanjkanja alkohola. So lep primer kaj se zgodi z umom, če ne uživaš alkohola.

  • punca05 14:01 14.januar 2015.

    bolnik si

  • depresija 14:34 14.januar 2015.

    Punčka05 - hitro si pejt nabavt burko! Je pa ena dobra stvar, da boš zakrinkana - ne bo ti treba tačk brit. Če si jih sploh briješ, seveda..

  • Tupamaros 14:40 14.januar 2015.

    Ha ha smešno. Prišli bodo do Izraela in potem bo konec vsega. Kot vedno.

  • mph 14:47 14.januar 2015.

    Če si veren, ne rabiš še drugih drog. :-)

  • tralala 14:54 14.januar 2015.

    A bodo slovenski kvizlingi/janšisti prisegali novemu gospodarju za Bežigradom? :)

  • puys 15:16 14.januar 2015.

    Ne, že majo gospodarja v vatikanu. Ne vem pa kaj boste zgubljene duše, ki še vedno obujate spomine na maršala?

  • erikkk 15:24 14.januar 2015.

    tile pa absolutno niso v nič verni ... če bi bli potem nebi ubijali ..... nebi pa imeli tud take bolane domišlije ...

  • dimnikar 19:48 14.januar 2015.

    to je pa smenso. absolutno edino, kar je zagotovo tukaj, je da so verni.

  • razerznak 10:50 15.januar 2015.

    turčiji priporočam obrambni zid z topovi in tanki

  • saudade 14:13 14.januar 2015.

    Uff, se vidi ,da ne poznajo Slovenije... bi nas hitro izključili iz kalifata...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:08 14.januar 2015.

    sej zakaj pa ne kr cel svet? mislm vsak k ma 5 min cajta si lahk nariše bilokakšen zemljevid.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.