Slovenija
2491 ogledov

'Tujci' polnijo vaše zabojnike? Nič jim ne morete!

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 19:56 11.julij 2017.

    S tem člankom ste naredili uslugo tem divjim odlagalcem smeti, nam lastnikom smetnjakov pa težave in dodatne stroške .Če so se do sedaj bali podtikati svojih smeti, se po tem članku ne bodo več. Ob množici nepotrebnih zakonov, ki se ...prikaži več vsak dan sprejemajo, bi lahko sprejeli kakega za težave običajnega ljudstva. Taka je naša pravna država. Obsodi te za obljubo nagrade v neznanem znesku, na neznanem mestu in v neznanem času. Ne more ali noče pa obsoditi nekoga, ki dela drugemu škodo in stroške.

  • McClain 19:56 11.julij 2017.

    točno tako, novinarji zahojeni, niti tega občutka nimajo da ne bi iz dreka delali še večji drek, če je že politika, ki to ureja, tako zahojena.

  • Avatar Leon
    Leon 19:56 11.julij 2017.

    Zakaj so novinarji krivci za pravni kaos v Jebovlju ? Krivi so tisti ,ki dovolijo tem hegemonom ,da se norčujejo iz pravne države ..........To so volivci ,ki izbirajo drek med govnom .

  • jakec1575 19:56 11.julij 2017.

    O ja, sankcije bodo. Samo ne državne. Si bo pa krsitelj definitivno zapomnil. Pa zaradi maske mu tudi policija ne bo mogla pomagati pri tozbi za nove zobe. Brez dnk in frisa ni dokazov za tozbo. Če novinarji zamocijo je ...prikaži več tu vedno ulicna garda. Fantje na delo. Hitro bo mir. kdo pa lahko se zaupa tej zbirokratizirazi, napol posrani javni upravi, ki si ne upa sprejeti nobenega ukrepa, ker upajo, da ni v njihovi pristojnosti. Ker pol je potrebno razmisljati in prevzeti odgovornost za svoje odlocitve. Slovenec se pa v sluzbi ze ne bo izpostavljal. raje kje na hrvaski obali bo harmoniko navilin mahal s slovensko zastavo ob cvicku in pivu.

  • JLPiccard 19:56 11.julij 2017.

    kje je fora? smeti plačujem po številu oseb v gospodinjstvu in ne po temu koliko smeti "odvržem"...baš me briga...

  • JLPiccard 19:56 11.julij 2017.

    kje je fora? smeti plačujem po številu oseb v gospodinjstvu in ne po temu koliko smeti "odvržem"...baš me briga...

  • maresem 19:56 11.julij 2017.

    Ne odlagam smeti po tujih zabojnikih, ampak glede na odziv komentarjev je bolje, da jih "fuknejo" nekam v naravo... bo zato Slovenija bolj čista, varuhi kontejnerjev pa bolj srečni.

  • mirror 19:56 11.julij 2017.

    Pri nas ima vsak smetnjak črtno kodo. Ko ga smetar izprazni, poskenira kodo na njem. Od števila izpraznjenih smetnjakov se plačuje komunalni prispevek. Možno je, da nimajo tega sistema povsod.

  • MK 19:56 11.julij 2017.

    res brihtno,... smeti bom imel na stopniščlu bloka, v veži... res brihtn nasvet, da mi še to demfa, ker kante perejo 1x na 5 let.mi smo zgradil hišico, zaklepamo, vsi imamo ključe in smetarji in problem rešen. v ...prikaži več zadnjih 5 letih smo se znebili 4 kant za mešane odpadke, vsi lepo ločujemo in ne plačujemo za smeti okolišanovstrošek: 450 eur na stanovanje.... vse skupaj.

  • MK 19:56 11.julij 2017.

    postavitve in rešitve problema, ne smeti. pa en parkirni plac in nekaj grmovja.

  • Ludvik Miholic 19:56 11.julij 2017.

    pa kaj mi mi morete jas vrzem smeti na prvo njivo ali kar na cesto in to delam zaradi tega ker mi trgovine necejo vzet nazaj pivske steklenice ker pravijo da nisem pri njih kupil seveda nesparam trgovske racune 5-6 ...prikaži več mesecev in tudi bom tako nadaljeval dokler drzava nesprejme zakon da se uvedejo v vsaki trgovini avtomati za zbiranje steklenic kot jih imajo razvite drzave

  • Vincencij 19:56 11.julij 2017.

    Ljubljana najlepše mesto na svetu in mesto kant za smeti!

  • Avatar Džoser
    Džoser 19:56 11.julij 2017.

    Leon, napačno uporabljena stavčna zveza .Moral bi napisati:To smo volivci,ki izbiramo drek med govnom.

  • mirror 19:56 11.julij 2017.

    Primer naselja vrstnih hiš na Gorenjskem. Vsaka skupina vrstnih hiš ima nekaj kontejnerjev za smeti in ločene odpadke, ki so oddaljeni cca 20m od hiš. Pride kombi poln vreč s smetmi, voznik ga odpre in napolni do vrha vse kontejnerje, ...prikaži več, Če je premalo prostora ali če ga kdo grdo gleda se odpelje k naslednji skupini kontejnerjev. Vsaka skupina hiš plačuje količino smeti, ki jo komunala odpelje. Ko hočeš sam odnesti smeti v svoj kontejner, je že čisto poln, čeprav so ga izpraznili prejšnji dan. Kdo ne bi bil jezen.

  • Ludvik Miholic 19:56 11.julij 2017.

    Leon kde si pa ti videl pravno drzavo sanjas na veliko o pravni drzavi slovenija je najvecja skorupirana in umetna drzava

  • Avatar olor
    olor 19:56 11.julij 2017.

    Seveda, najbolje je da simo vozimo smeti na deponijo in Snage ne potrebujemo. Budale.

  • McBobo 19:56 11.julij 2017.

    Zakaj imamo politike oz. zakonodajalce, da stalno dopolnjujejo zakone, ko se pojavi potreba??? Aja, da sami sebi polnijo svoje žepe z našim denarjem z nič dela ali z delom, ki je njim v prid; še več davkov in kazni za ...prikaži več brezvezne prekrške.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.