Slovenija
150 ogledov

Tukaj vas bodo policisti lovili na radar

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 23:10 20.april 2016.

    Aja pa še komentar goldfinger / danes, 13:40 je nek dokaz o tem, kaj bi se s povečanjem omejitve na AC še bolj pogosto dogajalo. Ne smemo pozabiti, da bi se kljub dvigu omejitve tovornjaki še vedno vozili od tistih ...prikaži več 80 kmh. Lahko se celo nekako naveže na to zadnjo kolobocijo pod Nanosom, ko jo je taka razlika dejansko sprožila (poleg megle).

  • dragec 08:13 21.april 2016.

    Država potrebuje denar

  • Ludvik Miholic 20:57 21.april 2016.

    pa kaj itak smo brezposleni in na socialu in ce umre boljse da umre kot da je invalid pa da jih gre letno 1000 rakam fuckat pa itak bo nas precej brezposleni a drzavi negre za smrtne slucaje ampak ga ...prikaži več hoce se pred smrtjo oglobiti in naj priznajo da je to prava resnica

  • goldfinger 13:40 20.april 2016.

    Vedno znova gobezdajo da je hitrost v naseljih prevelika. Dragi državljani nikoli se še ni zgodila nesreča zaradi tega ker bi nekdo v naselju namesto 50 vozil 60 na uro. Gre jim samo za polnjenje proračuna. Zadnjič so kazali kako ...prikaži večo se avto prevrača pri 60 na uro. Velika prevara. Polnili bodo proračun dejansko tam kjer ni vzroka.\s\sZadnjič je eden na avtocesti vozil 70 na uro ( baje dovoljeno). Jaz ko sem se po prehitevanju pri 130 hotel vrniti na vozni pas sem se skoraj od zadaj zaletel v tega in moral nazaj sunkovito na prehitevalni pas in se komaj rešil da mi ni eden od zadaj zgazil.Bandi sploh ni za varnost ( mogoče nekaterim) Povejte jim da nas prenašajo okoli in da nismo bedaki.

  • vzev 13:49 20.april 2016.

    Točno tako. V tujini imaš veliko kje tudi v naselju omejitev 70km/h, seveda ne tam kjer so v bližini hiše. Ne pa v Sloveniji, ko imamo tablo za naselje potem pa par kilometrov ni nobene žive duše v bližini. In ...prikaži več na takšnih cestah najrajši stoji policija, ker vedo, da bo tam veliko kdo peljal več kot 50km/h.

  • KOJAK 14:50 20.april 2016.

    50 je povsem dovolj visoka hitrost za naselje.

  • vzev 17:44 20.april 2016.

    @zdrej, kako se število smrtnih žrtev povečuje. Pred dvajsetimi leti je bilo skoraj 500 mrtvih na cesti, lansko leto 120. Nihanja smrtnih žrtev bodo pa tako vedno.P.S. Ne vem zakaj mi je objavilo večje število enakih komentarjev. Samo ...prikaži več enkrat sem pritisnil na gumb komentar

  • izRODEk 16:48 20.april 2016.

    Zmeraj opravičujejo akcije (alkotesti, radarji ipd.) zaradi povečanega števila nesreč. Naj še poročajo naknadno, kako je bila akcija uspešna. Tega še nisem slišal nikoli.

  • Snežinko 13:28 20.april 2016.

    Prva razlaga besede "akcija" v SSKJ:prizadevanje, organizirana dejavnost z določenim ciljem. Je tako težko malce pogooglati?

  • KOJAK 14:51 20.april 2016.

    Ja in, kaj če majo AKCIJO. Že dolgo vozim striktno po pravilih, od takrat sem brez kazni in brez nesreč. Zamudil pa še nisem ničesar.

  • OneCent 20:01 20.april 2016.

    Torej bi po tvoji butasti razlagi morali toliko povišati omejitve, da bi se število mrtvecev v prometu izenačilo z onimi pred 20-imi leti ?!To lahko zlahka uresničimo. Takšne kot si ti položimo po cestah namesto belih črt in ...prikaži več vas zavaljamo v asfalt.

  • zdrej 23:06 20.april 2016.

    Absolutno se je letos že povečalo. Enako je bilo lani. Lani bi še bila situacija slabša, če bi ljudje ne reagirali tako kot so. Pred desetletjem ali dvema so začeli ugotavljati, da je treba avto polomit, da rešiš potnike ...prikaži veče in tovor. Vendar še vedno obstajajo smrtne žrtve. Jaz nisem za neko povečanje dovoljenih hitrosti, saj s tem ne bi dosti pridobili tveganja pa bi se povečala. Bi pa bilo smiselno zmanjšati kazni za manjše prekoračitve ter več kontrole. Še vedno pa je moje mnenje da je varnostna razdalja alfa in omega varne vožnje. Žal pa se v praksi tahitri vozniki nekako težko držijo tega.

  • zdrej 15:48 20.april 2016.

    Se strinjam, v določenih naseljih bi lahko bila omejitev komot 60 ali 70kmh ker so recimo dograjeni pločniki. Venda ko vas naslednjič ustavijo si probajte zapomniti oz vprašajte, koliko je indikator pokazal. Namreč iz radovednosti sem peljal vsaj 55kmh mimo ...prikaži več radarja, pa nikdar ni bilo reakcije. To zaradi varnostne razlike.To da pa si se skoraj zaletel, pa je večinsko tvoja krivda. Kaj če bi se oni ustavljal zaradi okvare/napake? Predvidevam, da si ob tem kršil varnostno razdaljo vsaj 1x, če ne večkrat.

  • Matej Bukovec 16:23 20.april 2016.

    Dejstvo je, da večino nesreč povzročijo objestni vozniki in vozniki pod vplivom alkohola in drog in ne tisti, ki vozijo 5 km preveč. Dejstvo je tudi, da bi bilo na cesti bistveno manj prvega omenjenega sklopa ljudi, če bi ...prikaži več ljudje imeli normalen življenjski standard. Kdo je živčen in pije? Gotovo ne nekdo, ki ima vse poštimano v življenju, ampak nekdo, ki je depresiven in obupan. Torej rešitev za varnost na cestah je, da se ljudem vrne službe, življenje, dostojanstvo. Ne pa da se jih kaznuje, če grejo 5 na uro preveč. Poleg tega so psihologi so že milijonkrat dokazali, da je represiven sistem (kazni) tisočkrat manj učinkovit in motivacijski kot npr nagrajevalni sistem (npr tudi da bi se voznika, ki je vozil pravilno, nagradilo z magar 20% kuponom za gume, če ne že z denarno nagrado). Ampak vsi vemo, da policajem NE GRE za varnost prometa, temveč izključno in samo za denar. Vedno. Brez izjeme.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.