Slovenija
40 ogledov

Turisti? Za vas bo dražje ...

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Evropski Slovenec 08:15 15.maj 2013.

    Na WCjih pa se širi vonj, ki ga vsi poznamo. Še tla na avtobusih so bolj čista kot so WC-ji na postaji. Če bom nadaljeval, bom preveč napisal, zato grem raje na kavo. Aja, če potujete, kupite vozovnico pri vozniku ...prikaži več na avtobusu. Cena je ista (vsaj rezervacije ni). Pa lep pozdrav

  • macko 07:22 15.maj 2013.

    prestolnica banana republike...

  • perhan63 07:31 15.maj 2013.

    ja, sigurno je na blagajni delala žlahta od župana ljubljane ....

  • fazko 08:01 15.maj 2013.

    sej to se ne dogaja samo v ljubljani po vseh mestuh pa ne samo na avtobusih v ljubljani znajo že kar nekaj časa dražje zaračunavati taxisti vse skupaj pa meče slabo luč na turizem oziroma obiske v slovenij

  • perhan63 08:25 15.maj 2013.

    le pejt na kavo...

  • Ferluci 08:43 15.maj 2013.

    "Na avtobusni postaji v Ljublani.." Ha ha tisto je Žabjek, ne avtobusna postaja!

  • klincek 09:43 15.maj 2013.

    na AP Ljubljana

  • Evropski Slovenec 23:51 15.maj 2013.

    Mi ne pade na pamet. Nimam nič proti žitu. Je pa res, da se o Emoniki (kjer naj bi bila tudi nova AP) govori že 5 let, a do sedaj nič novega.

  • Evropski Slovenec 08:12 15.maj 2013.

    @perhan63, Na AP Ljubljana ni zaposlen noben sorodnik zdajšnjega in tudi ne bivših županov. AP Ljubljana je privatno podjetje, ki pa razen imena nima povezave z MOL. Kar se tiče prodaje vozovnic, večini potnikov svetujem nakup pri vozniku. <br ...prikaži več />Primer je bil, ko so potniki za na Letališče Brnik kupili vozovnico na postaji, voznik pa jim je dodatno računal prtljago. V kolikor bi vozovnico kupili pri vozniku, dodatnega plačila za prtljago ne bi računali. Tudi sam sem naletel na skupino turistov, ki so želeli iti v Postojno (verjetno obisk jame ali predjamskega gradu). Na blagajni so zaračunali še rezervacijo. Ko pa sem jaz posegel vmes, so rezervacijo (sicer z veliko težavo) stornirali. Ne zdi se mi pošteno, da se na AP-ju gredo take banalnosti. Potem pa se čudijo, zakaj jim gre tako slabo. Saj so čisto isti, kot taksisti. Oderejo te povsod, kjer je možno. Da ne omenim toaletnih prostorov, za uporabo katerega moraš plačati 60 centov (žeton). Na WCjih pa se širi v

  • Peppi 08:18 15.maj 2013.

    Ja kaj se pa čudite? Saj smo vendar najbolj skorumpirana država v Evropi.......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.