Slovenija
182 ogledov

Tušmobil novačil z zavajanjem

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ee99 14:54 26.april 2013.

    A bi lahko prosil Tušmobil, da neha plačevat ljudi za komentarje na raznih forumih? Saj ste še hujši kot SDS. To se ne spodobi, kot se ne spodobi nategovat starčke. Upam, da dobite mastno kazen.Tudi jaz sem imel 2 ...prikaži več naročnini pri Tušmobilu, pa cela družina tudi, hvala bogu nič več. Slab signal in še slabša pomoč, če gre karkoli narobe, da ne govorimo o nategovanju kot je tudi v tem članku, spreminjanju pogojev za pakete ko si že vezan itd.

  • Blanka Piromanka Zaspanka 19:38 26.april 2013.

    Jst nč ne trdim, za kar nimam trdnih argumentov. Tko, da sem prepričana da se velikokrat pa ne samo starejši, tudi vsi ostali, znajdemo v situaciji ko nas (ali pa nas lahko) kdo nategne! Verjamem, da so tud tebe kdaj. ...prikaži več Če boš trdil da ne, ti tega ne bom verjela. Kaj pa ko se je dogajalo ko so tujci po parkiriščih prodajali nakit in ure in ga prodali za ornk dnar (kitajsko robo) ? Pa ga je kupilo od mladega pa do starega. Pa kvazi globe, ki so jih ljudje nakazovali ko so prejeli email od "policije"? V določenih efektih pač tri sekunde ne razmišljaš in si hitro obrnjen. Sploh kakšen, ki je že po difoltu preveč zaupljiv, naiven in nepremišljen. Pa še slučajno sem imela večkrat v življenju na delovnih mestih možnost videt kako se manipulira bodoče stranke in presenetljivo število njih, ki so manipulacijam podlegli! Še enkrat ponovim, nič ne govorim na pamet!

  • Deen Marzdovsek 10:36 27.april 2013.

    Tušmobil je moji punci poslal račun za 2500eur, zdaj je že 4000eur. Imela je naročnino Tušmobil Vesolje (20eur mesečno z zakupom 2gb interneta in minutami). No preko android telefonje je uporabljala tudi internet. Ker ga je enkrat pozabila zvečer ugasniti ...prikaži več in se je nekaj začelo nalagati, je do jutra poraba iz skoraj 0 narasla na nekaj cez 2000 eur. Frajerji niso imeli nobenega limita porabe, nihče ni opozoril, samo čez 1 mesec je prišel račun. Pogajat se niso hoteli nič, smo se pritozl na apek, so rekl da nič ne morju, prav tako še na par institucij. Sodišče je dosodilo njim in zdaj je dolzna 4000eur. Nima sluzbe, ne upa se imet niit socialne in TRRja ker bi ji vse vzel. Dobesedno so ji uničili življenje za bogve kakodolgo. Predstavljajte si da to ni LJ kar pomeni da je 4000eur znesek ki je neplačljiv....tako oni delajo. Podjetje kjer jaz delam so naredili veliko škodo ker storitev ni delovala nikoli kot bi morala, izmišjevali so si vse žive stroške...tako vidim da so konkretno nesposo

  • rhombur 13:12 26.april 2013.

    OMFG, ne mi rečt, da če podpišeš pet dokumentov, na katerih piše "Pogodba" in "Aneks" in "Zahtevek za prenos številke", v več izvodih, da ti ne pride na pamet, da podpisuješ pogodbo in ne delaš samo krace v poštarjevo knjižico ...prikaži več podpisov. Gimme a break.

  • Filipka 14:10 26.april 2013.

    se strinjam! ne kupim te zgodbe.

  • rhombur 14:42 26.april 2013.

    Se pravi - ljudje, ki prejem pošiljke podpišejo v blokec poštarja mislijo, da je to enako, kot če podpišejo X dokumentov, na ločenih listih, na katerih piše npr. Naročniška pogodba? Tudi, če gre za 100 let stare babice, verjemi, da ...prikaži več zelo dobro vedo, kaj pomeni "Podpis", pa če so še v SHS v šolo hodile.

  • ee99 16:48 26.april 2013.

    A si ti mau zamešu pojme, a kje omenjam simobil? A tušmobil ne dela enako? Nisem niti pri enem niti pri drugem , niti pri tretjem, če smo že pri tem, bistveno je to, da nism NIKJER vezan, niti ne ...prikaži več grem k nikomur, ki hoče en evro za priklopnino ali odklopnino. Danes tu, jutri tam, tušmobil pa še doooolgo ne več, dokler ga kdo ne kupi, poruši, in postavi na novo. Jaz ne delam reklamo nikomur, v nasprotju s plačanci tu in še marsikje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.