Magazin /magazin/vip
115 ogledov

TV3 Medias Slakonjo zvlekel na sodišče

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:43 08.december 2013.

    Imaš tudi moj podpis.

  • KLOBO 11:11 08.december 2013.

    Res je !! Podobna zadeva!! Lahkokruharji mislijo, da bodo s pomočjo sodišč in podplačanih sodnikov obogateli, še dobro, da je vsaj nekaj sodnikov, ki se jih ne da kupiti !!

  • zic 11:23 08.december 2013.

    srečno Slakonja...navijam zate, zato ker se sliši, da tale TV3 ni zaupanja vreden zaradi zamujanj pri plačilih.

  • dostvasmam 12:30 08.december 2013.

    o boh ker antipatičn člouk!

  • Kaja Kretič 13:33 08.december 2013.

    joj klemen! držim pesti zate! faak! v imitacijah poveš kar je res ker si upaš, in zato te zdaj vlačijo do sodišč? resno? in ja tv3 medias res ne plačuje redno to se je že velikokrt slišalo!

  • Speedy006 17:24 08.december 2013.

    Glede na to, da se mu sodi pri nas, lahko z gotovostjo trdim, da vsaj 5-6 let ne. Upam, pa da bo v postopku Klemen uspel.

  • rok_eu 10:38 08.december 2013.

    Držim pesti zate Slakonja ...Poteza TV3 pa se mi zdi podobna ... kot si je domišljal Mirage iztožit 8 milijonov za nalepke..Za tak denar je treba delat ne pa se posluževat sodišč da bi se koga scuzalo...<br ...prikaži več />Slakonja na koncu vsekakor zahtevaj visoko odškodnino...

  • maresem 10:04 08.december 2013.

    Naj plača, če je kaj zasral.

  • Lavdan 10:04 08.december 2013.

    Še dobro, da imate Požarja, da je od koga kopirati trač. Na vašem mestu bi me bilo sram.

  • Žurnalček 07:59 09.december 2013.

    Kršil svoje avtorske pravice ? Jebote koja pravna formulacija. Pa še nekaj je , če ga že lahko prisilijo v vodenje oddaj, ga ne morejo prisiliti v ustvarjanje svojih avtorskih del - pač nima več idej - , se pravi ...prikaži več skečev, iger in oponašanj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.