Magazin /magazin/film-glasba-tv
22048 ogledov

Naša televizija sedaj stavi na tega provokativnega voditelja

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 09:05 13.april 2020.

    no no, kar naj provocira, bo hitro skupil kar bo iskal, ravno take kretene zdaj najbolj potrebujemo

  • Martin Lah 10:50 13.april 2020.

    Upam,da bo vsaj malo besede izbiral.

  • pesnik51 12:27 13.april 2020.

    Ko ga ne zna, skupo bi ga platio .. vodi neko obskurno oddajo, ker ni dovolj razgledan in nima "šlifa" za vodenje, se ven vleče z nekimi psovkami .. lej Iztok, dragi someščan, nič ni od tebe no .. nisi ...prikaži več za voditelja .. no, za Tv3 bo menda OK ..

  • saegnosbird 00:03 14.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Iztok Gartner 15:30 14.april 2020.

    Ender3, Bordela ne zapuščam, Bordel je trenutno na pavzi zaradi karantene, saj ne smemo snemati, nič ne razmišljaš, jebenti :)

  • Ender3 13:10 13.april 2020.

    Iztok zakaj zapuščaš Bordel? Maxu si obljubil,da boš nadaljeval njegovo delo ! Imal si oddajo,publiko,dobre goste..sedaj pa konec! Denar ni vedno prva izbira, a glavno je,da nam ostaneš zdrav.

  • DonnaFlick 14:29 13.april 2020.

    Google zdaj plačuje od 17000 do 22000 dolarjev na mesec za delo preko spleta od doma. Temu poslu sem se pridružil pred dvema mesecema in sem v tem prvem mesecu zaslužil 20544 dolarjev. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več spremenilo - popolnoma na bolje! Poglejte, kaj počnnem ................>>>>>>>>> w­­w­­w.D­­­o­u­­C­­­a­s­­h.C­­­o­m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.