Zdravje /zdravje/otrok
142 ogledov

"Tvegate astmo, okvaro ledvic, srca, jeter"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:11 13.marec 2016.

    Ah ,kje živi ta doktor ,da ga skrbi za naše otroke ? Na Marsu ? Pri nas ti odrežejo nogice ali pa razpolovijo pljuča za poseg ,ki ga v normalnem svetu opravijo z majhno brazgotinico . Se razumemo o čem je beseda.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:40 13.marec 2016.

    Kaj spada pod paracetamol? Aspirin pa lekadol? Ugibam!?

  • mph 12:52 13.marec 2016.

    Lekadol, Daleron, ... ne Aspirin, čisto druga zadeva s še več potencialnimi škodljivimi efekti.

  • mph 18:57 13.marec 2016.

    Bi me veselilo slišat kakšno utemeljitev minusarjev v čem se motim. Ah, ja, dovolj, da nekoga politično ne maraš, pa mu inteligentno talaš minuse povsod. :-)

  • IZABELA 19:18 13.marec 2016.

    Evo pa bojo spet komplicirani starši še bolj živčni, zaradi takih člankov. Paracetamol je pogosto uporabljen in predpisan in z tem tudi velikokrat " preizkušen" na ljudeh. Skratka eno izmed varnih zdravil za moje pojme. No razno če poješ 6 ...prikaži več tablet na dan in to 14 dni pa bojo jetra sigurno v p...

  • mph 12:55 13.marec 2016.

    To ni nič novega, prebral kar nekaj na temo alternativ Aspirinu, na katerega sem alergičen kot mnogi ... občasno nima kaj škodit, čeprav se je načeloma bolje izogibat vse kemije, problem so predolge obdobja in povišane doze, ko se porabi ...prikaži več acetilcistenin, potem začne uničevat jetra, sicer pa ne. Sem pa to že dolgo nazaj bral. Je pa lahko problem kot rečeno za tiste, ki imajo morda bolezni, ki zahtevajo dolgotrajno jemanje, so zelo pogosto bolni z vročino, ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.