Šport
113112 ogledov

"Fiba v finalu ni želela Slovenije"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusko89 15:05 06.avgust 2021.

    FIBA ne obstaja. Sodniki katastrofa. Še tisto kar se vidi na proste oči hodijo gledat posnetek. Oškodivali so nas za 4 točke plus dve osebni napaki. Kaj si upa naš politični OK Slovenije, nič. Svet je pokvarjen še v športu. ...prikaži več Ni čudno da ljudje mešajo šport in politiko! SRAMOTA ZA OK.

  • munja 13:02 06.avgust 2021.

    Vedno so se in se bodo dogajale napake in "napake" sodnikov, vendar so za mene naši košarkarji še vedno zlati. Močno držimo pesti za zadnjo tekmo.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:40 06.avgust 2021.

    Vse se vrti okoli denarja. Funkcionarji v svetovnih organizacijah so pa itak ljudje ki se s športom niso nikoli ukvarjali , kaj šele trenirali ali tekmovali. Tekmujejo samo za denar kdo ga bo več pobasal k sebi.

  • maks42 11:49 06.avgust 2021.

    Govno sodniško

  • Donald_Williams 10:05 07.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Igor Jurše 21:34 06.avgust 2021.

    Luka v ameriki na tiskovki z sklonjeno glavo skesano obljublja da se bo nehal prituževati,na teh o.i,pa se je v tem pogledu čisto snel iz ketne.Bilo je prav mučno gledat,sploh ni šel mimo sodnikov ne da bi bevskal v njih.Izgledalo ...prikaži več je da jih ima za ene levake,nekje se pač kažejo posledice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.