Avto
10502 ogledov

Minister nam uvaja vožnjo z limuzinami

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ŽanM8 14:59 07.december 2020.

    Zdaj bodo vsi hvalili tale Uber, ko bojo pa čez nekaj časa prevzeli trg in bojo zvišali cene bo pa spet panika.

  • brt 11:16 10.december 2020.

    groza

  • Naklonsky 13:54 07.december 2020.

    Vsaj nekaj. Slabše, kot je sedaj, ne more biti. Nikjer, v nobeni državi niso taksisti tako 'visoki', nevljudni in kar je najpomembnejši - z grozljivimi cenami! Gledano s strani uporabnika taksisti nujno potrebujejo konkurenco! Sicer je pa celotni članek tako ...prikaži več tako napisan, kot da bi ga pisal kakšen užaljen konkurenčni taksist!

    • juremuren 08:29 08.december 2020.

      o pa še kako slabše je lahko...ste doživeli kdaj že kakšen napad od taksitov v Ljubljani? V Zagrebu ko je nastopil Uber se je začelo množično posiljevanje žensk, napadi, itd... mislite, da bodo vozniki Ubra v Sloveniji pa zdravniki, odvetniki?...nič ...prikaži več dobrega se nam ne obeta...

  • simon11 13:14 10.december 2020.

    zopet bodo tuje ferme prevzemale posel od domačih.

  • pilgxasu 06:49 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - oddličen projekt za odrrasle, ki želikko najti parrtnerja za sseks

  • siblfromwai 11:40 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • seicacun 14:43 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - odličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za seks

  • rexuathe 18:23 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti parrtnerja za sseks

  • Marjan.Koleza 13:09 10.december 2020.

    Katastrofa...

  • anže6 12:55 10.december 2020.

    Kradejo nam službe

  • LojzSlk1 12:49 10.december 2020.

    Politiki spet razprodajajo naš trg, ki je že dobro pokrit!

  • arvenib 13:06 10.december 2020.

    Znižujejo nam cene storitve prevozov

  • loyledni 19:46 08.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti partnerja za seks

  • imunim 03:18 09.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • JernejVrtovec69 12:37 07.december 2020.

    Zdaj sem bogat, koga zanimajo taksisti...

  • bostjan5 08:19 07.december 2020.

    Odlično napisan članek

  • anonime 08:48 07.december 2020.

    https://www.youtube.com/watch?v=cFlPrVuUjbQ&fbclid=IwAR3zqvGlpU19iq5TmHBR52pUmABAkIQy8Zs6-jfoZDsGpQKwtvIKe-l7GYc

  • jakec1575 10:11 07.december 2020.

    Slovenska taxi scena je že leta v dreku. Če hoces za praznike ali v petek na letalisce ali ad hoc dobiti taxi za bolnico, ga ne dobis. ker se jim kao ne splaca. vsaj del flote bi lahko namenili ljudem ...prikaži več za take primere. Oni pa raje potem pobirajo folk z žurk. Ti se pa lahko obesis, ce nimas druzinskega clana, ki te lahko pelje. Že veckrat se mi je to zgodilo. sedaj uporabljam avantgo in sharengo. Ko jih hebe.

    • petra6 08:39 08.december 2020.

      misliš, da bo Uberjev voznik pa prišel pote v Hoče?....Uber ima cilj nastopiti samo v večjih mestih, vse ostalo enostavno ne pride v poštev. Še vedno se tudi Ubru ne bo splačalo peljati v Hoče, tako kot se sedaj taksistu ...prikaži več ne. Targetirajo na večja mesta, zakaj bi bili v manjših krajih, če je v mestih več prometa in posledično denarja za njih?

  • Janez Mušič 10:50 07.december 2020.

    Taxi bo še naprej v uporabi in bo čisto od uporabnika odvisno kaj bo poklical klasični taxi ali uber..

  • Miran Kušar 11:40 07.december 2020.

    Poleti sem koristil taksi v Ljubljani, od žel. postaje do Dunajskih kristalov. Ko sem ga vprašal koliko bo me stalo, mi je v srbohrvaščini odgovoril z povišanim tonom glasu; vidječemo koliko bude kilometara! Že prej sem na mobilcu vklopil google ...prikaži večgle zemljevid in zaznavanje lokacije. Prvo kar je , me sploh ni peljal po najkrajši poti, ampak me je peljal po neki Vojkovi cesti pa še malo mimo Žal. Ko sva prispela na cilj, mu je celo njegov taksimeter pokazal za par km več kot meni googl zemljevid.

    • petra6 09:11 08.december 2020.

      Pa mislite, da bodo vozniki Ubra sami poštenjaki? Povsod imaš čudake in dobre ljudi...med taksisti, poštarji, trgovci... Sama se peljem že več let z taxi laguno, imam par voznikov, ki so zelo korektni in pošteni..sicer sem pa prej uporabljala aplikacijo ...prikaži več katero imajo za naročanje taksija, ki mi je vnaprej prikazala ceno vožnje in predviden čas kdaj bo voznik prišel pome..upam, da sem ti kaj pomagala..preveri aplikacijo morda ti pride prav..je zelo podobna Ubrovi aplikaciji..srečno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.