Avto
26851 ogledov

Uber: Za manj kot 3 kilometre plačal 390 evrov

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 20:08 26.julij 2021.

    Marsikomu se je podobno zgodilo z starim načinom taksi števca, pelje te vse okrok kao da se rešiš gužve uro pa ima nastavljeno na kilometer. Kunkorenca je zdrava za razvoj.

  • martin72 13:19 26.julij 2021.

    Idealen prevoz za našega ministra za infrastrkturo.

  • MK 15:17 26.julij 2021.

    ker butast članek. meni so tudi že narobe trgali pa so mi potem vrnili. pač če maš papirje se potem že uredi. SRAMOTA ŽURNAL. SAMO ZA KLIKE VAM GRE. FAKOF

  • jakec1575 10:16 26.julij 2021.

    Naši taksisti niso perle, a uber je najvecji nateg. nic cenejsi ni, kolikor sem se uspel voziti naokoli. Je prirocen za turiste, ker vzbuja obcutek vecje varnosti, a je nateg stoletja. prekarnost. slovenski taksist vsaj trosi doma denar. pri ubru ...prikaži več gredo dobicki ven iz države. za to bi morala vrtovec odgovarjati.

    • zdrej 11:32 26.julij 2021.

      Trenutno je cena taksijev pri nas taka, da na taksi skorajda ne pomislim, ko grem na kakšno pot. Edino ko ni druge možnosti. In to vodi v spiralo padca te dejavnosti.

    • igorgeus 20:44 26.julij 2021.

      kaksna pa je ta cena taksijev? in kako bo uber to spremenil? bo kao konkurenca tako kot npr. pri cenah tv in internet operaterjev? tako kot pri cenah bencina?

    • zdrej 08:58 27.julij 2021.

      recimo 80€ za pot med MB in Dravogradom z taksijem? Meni se to ne zdi normalno.

    • zdrej 09:03 27.julij 2021.

      Pri internetu imaš višje hitrosti, telekom je v preteklosti moral spustiti monopolistične cene. Začelo se je delati optiko. Če na področju interneta izgine konkurenca, bodo cen šle vsaj 20% gor. Ne takoj, ampak čez kako leto. Res je, da so ...prikaži večso cene nekako na tistih ravneh ampak, je tudi storitev ponavadi vrhunska.

    • igorgeus 17:53 27.julij 2021.

      pri internetu ni konkurence, ampak kartel. v zadnjih 5 letih se mi je poloznica zvisala za skoraj 100% (iz 20 na 38). ocitno v tej drzavi ne gre drugace, kot da se doloci najvisja cena, sicer lupijo do nezavesti.

  • alen04 09:26 26.julij 2021.

    Žalostno je dejstvo, da se tujcem vrata na široko odpirajo, medtem, ko so naši taksisti že tako brez dela.

    • ico8 15:30 26.julij 2021.

      A govoris o icicih, ki se razumejo ne, kam bi se rad peljal in ki ti na koncu poslje "jebi se" pozdrav!???

    • alen04 18:31 26.julij 2021.

      Ivo s svojimi besedami si povedal vse o svoji inteligenci. Zate je škoda časa. Narava že naredila svoje.

  • ico8 15:35 26.julij 2021.

    Ta clanek je napisal siptar, ki se gre nekega taxisindikalistnega sefa. Budala blesava, vsi so ga odpikali in je sedaj nasel vas, da se lahko kaslja po medijih. Fuuuj!!!

  • Pepe007 10:28 26.julij 2021.

    Žalostno, da se mediji greste take butaste naslove na prvi strani. Kot da se v ostalih branžah napake ne dogajajo ... Pred mnogo leti sem v trgovini že videl sendvič, ki je stal 100-krat več, kot bi smel, pa zato ...prikaži več ni nihče pisal, da gre za napako vlade. Primitivizem novinarske branže.

  • rd2dmk2 09:48 26.julij 2021.

    no ja minister vrtovec pa nič.. no pa še kdo, ki se je podpisal pod zakon. tu ne gre za znesek, tu gre za način, kako stranko obravnavajo - sistem poberi in zbeži.. dasiravno je tu precej krivde na vozniku, ...prikaži več, ampak kot se rado govori, stranka je kralj. ja je , ko direktor muči delavce, da ližejo čevlje stranki, ko pa ta isti direktor mora stranki se opravičit za napako, e ne može, dnar je moj, pa je...bi se. pa še neki se zapomnite, gotovina je kralj, pozabite mobitele in kartice.

  • eminenca 13:02 26.julij 2021.

    ne vem kdo takim nategunom daje licence ... že leta in leta , še iz časa yuge so nas programiral, da vse iz tujine je najboljše ... evo vam, uderuhe, pa znamka pa ne vem kaj , folk pa glup ...prikaži več ko točak ... država in občine bi morale poskrbet ne samo za svoje riti, ampak za javni prevoz, tudi do letališča ... vse tele oderuhe pa sterat ... to je nova kolutura , navječji nategun je najbolj uspešen, kupi si jahtico, pičkice se slikajo , itd, itd

  • lada 09:00 26.julij 2021.

    komunistićke svinje v tatinskem koritu nas že 100 let kradejo in pobijajo kristjane !

    • rd2dmk2 09:43 26.julij 2021.

      še največ kristjanov so pobili in izropali kristjani. da ne boš tolk pametna, obstajajo rimo, pravoslavni, anglikanski in še sto drugih, ki sledijo istemu bogu, pa se med sabo koljejo, da ne omenjam raznih medičejcev in papažev iz te rodbine. ...prikaži veče. tako da prosim nehaj. in še neki, če bi med vojno bilo tolk komunistov v hosti, kolikor jih je bilo po vojni v evidenci, bi jugo komunisti med WW2 zasedli celo galaksijo, ne sam SLO.

    • Jernej65 10:18 26.julij 2021.

      Če pogledamo zgodovino, so največ zla in pomorov izvedli prav kristjani in na silo pokristjanili polovico sveta. Vse druge vere skupaj niso naredile toliko svinjarij. Z njimi se lahko primerja edino Hitler.

    • Ender3 11:37 26.julij 2021.

      lada, primitivizem brez primere, kaj ne/dela administrator.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.