Slovenija /slovenija/crna-kronika
124 ogledov

Ubil dve dekleti, grozi mu do 12 let

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janban 20:42 07.maj 2013.

    Aja mogoče je pa kriva Pasja princesa, ker je T.I. izbrisanim, naknadno podarila še cca. 7000 Slovenskih državljanstev!!!!!

  • Roberto 20:44 07.maj 2013.

    Dosmrtno. Za vse našteto si ne zasluži drugega! Pa me popluvajte. Ni mi mar! Amen!

  • Žurnalček 20:44 07.maj 2013.

    Ni ustavil na Topniški , ampak Vodovodni , zadaj za VO-KA . Ne vem , ampak od brloga Švedov , do mesta nesreče , je potrebno samo enkrat obrniti volan in tudi bežal je v tej smeri nazaj.

  • Darko Fujs 21:31 07.maj 2013.

    Roberto tako sem istega mnenja !

  • jakec1575 00:01 08.maj 2013.

    Popravljam se, zakon ureja nekatere točke, ampak očitno je preverjanje uporabnika in soglasij med lastnikom in uporabnikom nezadostno. Kako omejiti neregistirana vozila v prometu ostaja problem. Prav tako je očitno nezadostno delo policistov na cesti. Verjetnost, da te dobijo je ...prikaži več glavni generator upoštevanja osnovnih pravil, ki obvarujejo življenja. Pri današnjem znanju in vedenju se takšne nesreče in situacije ne bi smele več dogajati. Če ne se nismo prav nič naučili.

  • Gorijan Mikić 19:44 08.maj 2013.

    misl ej res nerazumem gres iz avtom ubijs par ljudi mal jih povozs gres u zapor recmo max 5 let in po 5 letih spet gres ubijat ljudi iz avtom na cestah ej pa ke je kle logika ???

  • Gorijan Mikić 19:44 08.maj 2013.

    misl ej res nerazumem gres iz avtom ubijs par ljudi mal jih povozs gres u zapor recmo max 5 let in po 5 letih spet gres ubijat ljudi iz avtom na cestah ej pa ke je kle logika ???

  • sash77 07:53 07.maj 2013.

    Če greš čez prehod za pešce imaš prednost pred vsemi? Seveda obsojam voznika, sploh ker je pobegnil, ampak zadnje čase se mi dogaja da mi pešci ki so še pred prehodom dobesedno stečejo prek, da o sanjačih sploh ne govorim, ...prikaži več, tudi sam sem pešec ampak vedno pogledam in pustim vozilom da gredo mimo. No mogoče je kaj narobe z mano?

  • YaKo 09:27 07.maj 2013.

    Vseeno je pa treba prej pogledat okoli sebe in ocenit, ali se lahko vozniki varno ustavijo.

  • mph 10:36 07.maj 2013.

    Se povsem strinjam s tabo. Bistveno večji problem pa so vozniki, za katere so očitno pešci nevidni. Namreč dnevno mi se dogaja, da ustavim (in se tega dosledno držim) pešcu na PREHODU, ta pa stopi do sredine in potem čaka ...prikaži več v povprečju vsaj 5 vozil, preden končno eden vidi in mu ustavi. Poslal tudi na policijo večkrat predlog, da naj začnejo že enkrat nadzirat po mestih, kako vozniki ustavljajo na prehodih in pobirat vozniške, ker drugi vzgojni ukrepi enostavno ne pomagajo ... pa nikoli nič. Še nisem videl nobene tovrstne akcije. Žal so dejansko samo inkasanti.

  • Ivo 13:05 07.maj 2013.

    kje so zdaj prometni strokovnjaki??? Kako doseči, da se kaj takega ne bi ponavljalo? saj nas je strah otroke na cesto spustit? Jutri je pogreb 18-letnika, ki ga je zbil ravno tako pijan voznik v Novem mestu. Slišal sem, da ...prikaži več je bil nedavno na pogojno kazen leto in pol obsojen pijani voznik, ki je zbil in ubil kolesarja pred leti v Novem mestu.Na stolčkih v Agenciji za varnost prometa sedijo pa kadri, ki niso sposobni za drugam, saj ne znajo ničesar in jih pol dajo na promet, saj tam pa nimaš kaj zaj... pa tam delaj do novih volitev. VLADA (katerakoli)!?!??! Saj vem, da morate svoje ritoliznike nekam dat, ampak saj vidite, da to ni pravi sektor! Kaj, ko bo vašega otroka zbil takšen voznik? Mislite, da se ne more zgoditi?

  • bla_blabla 13:59 07.maj 2013.

    Dobro si napisal...na bliznjem vzhodu bi tak visel al pa bi ga kamenjali in to je tudi edino pravilno!!! Pri nas bo pa na koncu prislo do tega da se mu bo sodisce opraviclo, mu dalo odskodnino zaradi nadlegovanja ...prikaži več in se mu javno zahvalilo, ker je sol pobrat tablico, da ne bi ogrozal ostalih udelezencev v prometu!!!

  • Avatar Zala
    Zala 19:24 07.maj 2013.

    No, vsi tisti, ki ste lani Janši ploskali, ko je dokaj rigorozno kaznovalno politiko za CCP spremenil v veliko blažje, se sedaj zamislite.Brezvestni morilec se bo do končne razsodbe, do katere pride po mnogih letih, prosto sprehajal naokoli in ...prikaži več nihče mu ne bo mogel nič. Policija tovrstne morilce mora po opravljenem zaslišanju izpustiti na prostost. In morilec s Slovenčeve je star delikvent. In že je bežal s kraja nesreče. Na Hrvaškem tovrstni morilci čakajo na obsodbo v zaporu. In tako je prav.Vas to nič ne spominja na morilce v Ameriki? Tudi tam se streljajo, a zakona o omejitvi ne sprejmemjo. Tudi pri nas pijani brezvestneži morijo po naših cestah, a strožje zakone takoj zamenjamo in jim na široko odpremo vrata v svobodo.

  • Žurnalček 19:39 07.maj 2013.

    Zakaj oni ? Zato ker samo Švedi vozijo z dvema različnima tablicama.

  • Žurnalček 19:41 07.maj 2013.

    TTole ni bila prometna , ampak je šel človek zavestno na morilski pohod , samo orožje je bilo drugačno. 30 LET , da bodo Švedi dal končno mir in se socialitirali , z njimi pa tudi drugi !

  • mijaliza 11:24 07.maj 2013.

    am pa poglejmo kako to gre iz strani pešca, ustavim se na prehodu in včasih čakam tudi po 5 min ali več da mi kateri avto ustavi da lahko varno prečkam cestišče...ker ljudje so postali po domače povedano freh in ...prikaži več jih ne zanima več kaj se dogaja ob cestišču.....v Ljubljani pa lahko na prste ene roke prištejem koliko voznikov mi je ustavilo na prehodu v zadnjih 6 letih. Da ne govorim imaš kot pešec zeleno na semaforju pa moreš še enkrat uredu pogledat da ne pripelje kakšen norec čez rdečo tako kot se redno dogaja v Šiški pri mormonski cerkvi. Da ne rečem da sem delala izpit za avto in sem pokasirala kazenske točke ravno pri prehodu za pešce.....namreč pešec hodi proti prehodu in začnem počasi zavirat ter pred prehodom ustavim...pešec pa ni hotel čez cesto ampak zgleda da si je premislil in obrnil smer hoje....izpitnik mi pa reče to so kazenske točke, saj je bilo ustavljanje nepotrebno in s tem oviram promet, pa še kdo se mi lahko v rit zaleti........zaj pa pitaj boga kdo ma prav slovenski

  • bla_blabla 14:04 07.maj 2013.

    Si pa optimist :) Se ves kaksni so....ce bi v Sloveniji meli Saharo, bi ziher z radarjem stali 200km od najblizje naselbine in bi jebali voznike v glavo, ker so peljali 20 km/h prehitro. Pol pa se cudijo zakaj jih folk ne mara....

  • literca 19:01 07.maj 2013.

    Že ničkolikokrat napisano...ampak pri nas to nikakor ne velja. Gre za umor. Namreč voznik se jue zavestnbo usedel v avto (morilno orožje) s tem da je sam bil pijan. Torej morilec je zavestno uporabil morilsko orožje. Tako se tretira zakon ...prikaži več v ZDA, Skandinaviji in še kje...u Južnim Muslimanskih in ostalih državah pa bi bil že itak obešen na luči takoj tam. Zato ni in ne sme biti opravičiloa...umor 30let 2x umor 60 let!Niti trte mrte majn....v Ameriki je to smrtna kazen v Texasu z injekcijo in by by...zato ni izgovora , ni odvetnika, ki bi ga branil.Vsak bi se moral obrniti od njega.Sploh si ne morem predstavljati kaj je storil družinbi deklet.Jaz vem da če bi to bil moj otrok, bi policija zaradi umora iskala mene...

  • jakec1575 22:55 07.maj 2013.

    Grozljivo. Kot primer z zgledom, bi moral biti kazenski postopek prednosten in javen. Kršiteljeve pravice naj brani odvetnik. Ker gre za popolnoma aroganten in do jedra nevesten primer, ima javnost pravico vedeti razsodbo v doglednem času. Za brainstorming predlagam nekaj ...prikaži več idej, ki niso dodelane. Če avto ni zavarovan več kot 2 meseca, mora lastnik vozilo prodati. Vozilo lahko registrira in zavaruje le lastnik, ki ima veljavno vozniško dovoljenje in ima 1x v petih letih več kot 10 pik. Če je udeleženo vozilo v nesreči odgovarja voznik z veljavnim vozniškim dovoljenjem. Če nesrečo povzroči voznik brez veljavnega dovoljenja, odgovarjata voznik in lastnik ob predpostavki, da vozilo ni bilo ukradeno.

  • Romana Letic 20:35 08.maj 2013.

    Pa ne me je-bat. Takim debilom ki povzročijo smrt na cesti dosmrtno kazen po 20 letih možnost pogojnega izpusta ne pa nam nabijat z nekimi banalnimi kaznimi in potem se spustit v služenje in se postavit na zelo banalne točke ...prikaži večke kjer je ravna cesta in ljudje vozi 60 na uro in kaznovat.....Marš pa taka politika dosmrten zapor za take pa naj tam razmišlja kaj je naredil pa zakaj.Ko bodo 3 tako zaprli se bo 1000% spremenila vozniška etika in se boš končno lahko varnega počutil na cesti.Dokler so pa Mački in podobni pa brez veze karkoli ... za premislek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.