Slovenija /slovenija/crna-kronika
48 ogledov

Uboj posnet, sodba vseeno razveljavljena

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 19:37 26.februar 2015.

    Kamere so posnele in tudi vse povedle. Kateri KRETENOID na sodišču ne zna gledati filma !!!!!! JVPMDVJUP DVJ SODNIŠKA SODRGA! Tukaj gre za naklep , za kriminalno združevanje za izvršitev kaznivega dejanja in tu gre za umor na grozovit način!!! ...prikaži več!! Sodnico -sodnika , ki je sodil na prvi stopnji , takoj razrešiti , isto tako sodnike na 2 stopnji in enega z Vrhovnega sodišča , v opomin vsem sodnikom , ki nimajo jajc , da tole ci..... sodrgo enkrat spravijo k pameti !!!

  • Papaja Popi 09:31 26.februar 2015.

    Banana sodniki.Naj mi oprostijo banane.

  • dragec 20:26 25.februar 2015.

    Zanima me, kateri politični opciji pripadajo ti nasilneži????

  • puksicd 22:33 25.februar 2015.

    Jap. Nekoga, ki krade hrano, da bi preživel, pa brez problemov strpajo v čuzo ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:47 25.februar 2015.

    Slovenija. Dežela kjer birokracija pomeni več od dejanskega stanja.

  • janez 00:48 26.februar 2015.

    Lds_u in vsem naslednikom. Levakom sevedaSe še spominjate kako je Drnovšek s pomočjo Jankovića Strrojane v Ljubljano pripeljal.

  • iravadi 07:11 26.februar 2015.

    Namenoma, zdaj so dosegljivi, se bodo kar med sabo pospravili...

  • Tupamaros 07:27 26.februar 2015.

    Nezmotljivi sodniki s trajnim mandatom.

  • Jagijagi1 08:03 26.februar 2015.

    Slovensko sodstvo ultra rdeče barve!

  • encijan 09:02 26.februar 2015.

    Tvoji, dragec, tvoji.

  • mph 20:32 25.februar 2015.

    Na žalost imajo takšne blesave zakone tudi v tujini, če npr. policaj pozabi predklon 90 stopinj preden vpraša morilca, če ga lahko razoroži. Nekoč so bile seveda človekove pravice povsem neobstoječe ... sedaj po tisočletjih pa smo prišli do druge ...prikaži več skrajnosti, da imaš morilce, ki jim umor dokazuje kamera ali kaj podobnega na prostosti, kriminalca v parlamentu, totalitarno politično ustavno sodišče, ... me prav zanima kam bomo prišli.

  • maresem 20:51 25.februar 2015.

    To se lahko zgodi le v tej gnili Sloveniji!

  • BenX 06:40 26.februar 2015.

    to je bla kamera na bencinski? se pravi, gres tankat, ne placas in se odpeljes. kamera te posname, nihce ti pa nic ne more... meni ustreza! :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.