Slovenija
25762 ogledov

Učitelji: Dva meseca pozneje še vedno poslušamo iste laži predsednika vlade

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojan36 17:17 20.november 2020.

    tega lažnivca je še milanćek vrgu iz žlahte

  • lulibuc 18:09 20.november 2020.

    Firerju nabit na glavo staro JNA masko in naj jo nosi 24 ur na dan, potem pa še gatesov čip v guzico, da bo med prvimi v WHO bazi blentavih ovc

  • sunny35 14:35 20.november 2020.

    šolarčki včeraj pri Tanji Gobec: mami; oči mi ne da igrače, mami, oči mi ne dovoli ven, mami, oči mi je vzel punčko; mami, oči me je kregal... 🤣🤣🤣😂...še mami je blo nerodno....🤣🤣🤣🤣

  • jakec1575 23:33 20.november 2020.

    šolam niso dali nikakršnih navodil ali opreme in vlada pametuje. oni resujejo državo. resujejo svoj hurac.

  • igor669 15:24 20.november 2020.

    Hahaha, Potrč za predcednika! Vsi lažejo ukrepi ne delujejo! POTRČ je vse napovedal in ste ga dali na grmado! NE DELUJEJO UKREPI, VSI V DOMOVIH ZA OSTARELE SO BOLANI! Druge pa nas ne briga dobit ta PREHLAD! 💩💩💩🐑🐑🐑

  • sam1 07:59 21.november 2020.

    Firer pošilja v boj svoje verne "podložnike" in kot stric iz ozadja preizkuša "limite" naroda in ne laže le zadnjih par mesecev ampak mu je bila laž položena v zibelko.....

  • bogdan76 04:54 21.november 2020.

    Sedaj sploh ne omenjajo SDstranko kije propagirala šola brez mask Koprivc v parlamentu izvaja sceno za tv in gledavce res ste neokusni.

  • peter 17:04 21.november 2020.

    HALOOOO,ob začetku šol. leta ste jamrali da se naj šole zaprejo ker da vas je preveč okuženih in nezmorete.sedaj bi vsi odprli šole ker baje zmorete. Mislim da bo treba kar precej ravnateljev poslati v penzijo in nakavč.Uboge vnuke mi ...prikaži veči maltretirate z ocenjevanjem na daljavo pa še povezave neznate zrihtati.Eno samo nabijanje .Takoj bi prepovedal ocenjevanje otrokna daljavo in naj lepo počasi prebrodimo te neprijetne čase.Polti pa jih takoj odpeljem na morje po nove zaloge D vitamina. 0 0

  • kapibara1 16:10 21.november 2020.

    Od kod je že bila učiteljica, ki je bila na bolniški- smučala baje v tujini in privlekla Covida v šlo..??

  • Janchi 17:12 20.november 2020.

    Prosim, če ločite, kaj misli SVIZ in kaj učitelji. Mnogi so izstopili, tudi ostalih nihče nič ne vpraša. Tako kot Janša tvita po svoje, počne isto Štrukelj, a s pomočjo trobil. Maske - ko smo starejše učence prepričali, naj jih ...prikaži več nosijo, je prišla gonja sindikata, nekaterih ravnateljev in stranke SD. "Maske ven iz šole." Pa so jih sneli učenci še na hodniku in mlajši kolegi v zbornici. Človekove pravice. Kaj pa moja pravica, pravica 62-letnega človeka do varnega delovnega okolja? Štrukelj - blefer

    • lulibuc 18:11 20.november 2020.

      Kaj ima otrok za nosit masko a smo v taborišču gestapovcev? Ja, smo, vsi smo že na pol poti do tja, skupaj z nekaterimi idioti, ki še vedno podpirajo ta plačani teror

    • Janchi 18:51 20.november 2020.

      Aha, seveda, ker otroci ne prenašajo bolezni. Moji otroci ne kašljajo tebi in drugim v obraz, zakaj bi tuji meni?

    • levidesnicar 20:22 20.november 2020.

      Janchi, enostavno delaš od doma, učenci v razredu, ti pa jim predavaš preko zooma. Namesto table en velik zaslon pa bo.

    • bdf7626b44b393b7f9b5a5a1354f74ca597400ee 04:58 21.november 2020.

      Lubiluc. Če bi pa otroci umirali ali pa ti, ki si očitno še mlad bi pa drugače piskal. Sebičnost na kvadrat.

    • lulibuc 10:05 21.november 2020.

      Riba, čudno, da samo v SLO zbolevajo in "umirajo" otroci, drugje pa ne. Kje še nabijajo te vreče otrokom preko glave? To lahko stori le idiot od starša. Ko bodo jutri imeli posledice in to celo življenje, bo pa kdo kriv?

  • bdf7626b44b393b7f9b5a5a1354f74ca597400ee 04:49 21.november 2020.

    Seveda svizec. Pa razloži po več kot 10 okuženih učiteljic v šoli. Kofetkanje brez mask. Itd

  • alibaba40 15:19 20.november 2020.

    imam dva, ki se šolata na daljavo in dejansko se jih polovica trudi x2, drugi pa ne delajo popolnoma nič, da ne omenjam spomladanskega dela, čiste počitnice. malo manj gobcanja in jokanja in malo več solidarnosti. ko pa slišim, kako ...prikaži večo so na robu zmožnosti ker morajo razvrščati dijake in celo pomagati pri delitvi malice...dajte no, kam smo pa prišli-. pridite k nam v proizvodnjo, kjer jih polovica manjka, ostali pa res na koncu z močmi. a še imate kaj drugega , kot od 10 člankov, 8 o JJ. bedniki.

  • marsal22 17:34 20.november 2020.

    nehajte nakladati šolniki ! Jaz bi drugo leto predpisala vsem ponavljanje razreda , da ne boste stokali , koliko so izgubili v svojem šolanju ! Ko odrastejo , bo tretjina tako in tako zajebala polovico svojega življenja naprimer s ponesrečenim ...prikaži večsrečenim zakonom in podobno.

  • AnGus 14:22 20.november 2020.

    Žurnal je takoj po propadli 5. ofenzivi, ki jo je končala gospa Merkel, takoj lansiral 6. ofenzivo, ki jo ponovno vodi general Dežurni.

    • Fucky 15:38 20.november 2020.

      Hahahaha!

    • peter 17:01 21.november 2020.

      HALOOOO,ob začetku šol. leta ste jamrali da se naj šole zaprejo ker da vas je preveč okuženih in nezmorete.sedaj bi vsi odprli šole ker baje zmorete. Mislim da bo treba kar precej ravnateljev poslati v penzijo in nakavč.Uboge vnuke mi ...prikaži več maltretirate z ocenjevanjem na daljavo pa še povezave neznate zrihtati.Eno samo nabijanje .Takoj bi prepovedal ocenjevanje otrokna daljavo in naj lepo počasi prebrodimo te neprijetne čase.Polti pa jih takoj odpeljem na morje po nove zaloge D vitamina.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.