Magazin /magazin/vip
66258 ogledov

Učiteljica Jelinčičevi hčerki, da je nesposobna, danes se ji lahko kolca

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:39 25.marec 2023.

    Učiteljica bi morali povedati ,da ima glupega očeta .

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:46 25.marec 2023.

    Revica si ni sama izbirala staršev in svoje frustracije izživlja v umetnosti..Vendar dejstvo, da poleg imena piše vse priimke in naslove daje vtis večvrednosti , kar ni dobro..

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 08:28 25.marec 2023.

      Če z naslovom ciljaš na "Plemeniti", je to naslov ravno toliko kot Simoniti, Kremeniti, Zabiti, Muzafirović ali Fejzulahu. Noben naslov ni to, pač pa priimek kot vsi ostali. Nič plemenitega ni na njem. Če gre za titulo, se ta piše ...prikaži več z malo začetnico, navadno se krajša v "pl." in vrine med ime in priimek. Poleg tega ni UE na Tobačni pristojna za podeljevanje plemiških nazivov. Predvsem pa na Zgubotu ni nič plemenitega. Zato jaz priimek sklanjam Plemeniti, Plemenitija, Plemenitiju...

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 08:35 25.marec 2023.

      P.S. Če si je Hinko Krejačič spremeni ime in priimek v Stephen Casiraghi, s tem ni postal žlahta monaškega princa, ampak je še vedno ostal eden najbolj znanih kriminalcev v SLO.

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 08:40 25.marec 2023.

      P.P.S. Tisti Plemeniti pri Zgubotu pravzaprav kar izpuščam. Kot da ga ni. Če bi ga pa že moral sklanjati, pa kot sem rekel. Upam, da bodo tako ravnali tudi drugi, ker bi nasprotno pomenilo, da so nasedli njegovi nečimernosti.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:53 25.marec 2023.

      Ja, Gabarone, se strinjam..."Pleniti" je v njegovem karakterju, ne vem kje je dobil tisti "me"..

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 13:16 25.marec 2023.

      Aaaaa...

    • Boschtjan Zupanchich 01:08 27.marec 2023.

      Luckyass, mar še ne veš, da si Vsaka duša Sama izbere h katerim staršem se bo inkarnirala ??? !!! ???

    • Boschtjan Zupanchich 01:12 27.marec 2023.

      Ja, tisti "dodatek" "plemenitozabitega" si je Zmagec dodal Samo iz lastne nečimrnosti, ki izvira iz njegovega zlobnega Napuha ki je lahko kot Nečimrnost duše , .... kot je to podobno že razložil Gaborone .

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 09:31 25.marec 2023.

    Vsaka plesen na siru je bolj plemenita kot Zgubo, hehehe.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 09:16 25.marec 2023.

    Zmago se spet boji, da uide narodu iz spomina, potem pa prosi razna uredništva, da mu naj dajo priliko, da kaj pove in da naj to zapišejo. Pomilovanja vredno.

  • endrug 11:03 25.marec 2023.

    To galerijo se da najeti in prodajati izdelke. Torej, koliko je plačala za razstavo v Berlinu? Če ji uspe prodati dovolj slik, da pokrije stroške, je uspešna.

  • sam1 09:04 25.marec 2023.

    Poznal sem kar nekaj izredno nadarjenih ljudi,ki so risali čudovite slike,niso se pa znali pod svoje delo niti podpisati in če nekdo ne zna sešteti dva in dva,ni rečeno,da ni talent za nekaj drugega....

  • Avatar Boris Hribljan
    boris42 13:20 25.marec 2023.

    Zmago; spet si ga mimo usekal Kaj ima slikanje skupnega z matematiko!? Če zna slikati še ne pomeni, da učiteljica ni imela prav! Najboljše slike, pesmi... ponavadi ustvarjajo ljudje z raznimi motnjami v razvoju osebnosti!

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 18:29 25.marec 2023.

      Tudi matematiki so lahko hudi čudaki. John Nash recimo je bil totalno odpuljen, imel je paranoidno shizofrenijo in še kaj, pa je postavil temelje teorije iger in realne algebraične geometrije, prispeval k diferencialni geometriji.... Za teorijo iger je skupaj s ...prikaži več še dvema celo dobil Nobelovo iz ekonomije. Skratka, velik um, pa je imel duševno bolezen. Tudi avtisti so pogosto zelo dobri v matematiki, znajo ti dve uri naštevati decimalke Ludolfovega števila, ne znajo ti pa reči "dober dan".

    • Boschtjan Zupanchich 01:15 27.marec 2023.

      No, če je kak tak nepoučen bedak z teorijami iger nasedel igralnemu demonu, je žal že Zavoženec !!! ! !!!

  • Ender3 13:07 25.marec 2023.

    Če ima kaj, posebnega ima to, po mami. Jelinčič je za takšne stvari prebukov..

  • miha.z 09:01 25.marec 2023.

    Sem že mislil kaj je dosegla, še ena umetnica s čudnimi slikami.

  • rd2dmk2 09:28 25.marec 2023.

    hm razstavljala je akte. pri osmih letih.. hmmmm. no ne vem, če bi moi otroci pri likovnem pouku prnesli akt,bi sigurno bi bili klicani nakakšen posvet. je pa res da v mojem priimku ni ne von, ne van. sicer jest ...prikaži več punci privoščim, če je pikaso uspel s štiri pravokotniki,naj pa ta s svojimi risbami. če ji kdo bo plačeval za izdelke , hura. če se najdejo traponi da plačujejo CR7 ,naj pa še to našo mladensko financirajo. sam zmago je 19 let stara, ti maš svoje kolekcije , pa nad njimi čas nuci.

  • albert6 11:59 25.marec 2023.

    To je taprau ata krade po dolgem in počez da lahko hčerka AFNE gunca po svetu

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 13:30 25.marec 2023.

      Ma daj ne bluzi! Kakšne AFNE pa "gunca" hčerka! Daj ne piši bedarij!

    • albert6 07:30 26.marec 2023.

      Oprosti ljubitelj umetnosti hahaha

  • ivo5 15:32 25.marec 2023.

    Razstava nima zveze z znanjem matematike. Torej ... ne zna.

  • Dejan Vehovec 10:40 25.marec 2023.

    Dober učitelj je zame tisti, ki učencem kaže njihovo veličino, ne svoje. Večina učiteljstva, ki sem jih u lajfu sreču pa so bili modeli, ki s svojimi vrstniki niso uspeli, zato so šli v šolstvo. V katerem pa so učenci ...prikaži več z argumentom učiteljske moči prisiljeni shajat s temi učitelji. Saj pravi pregovor - kdor ne zna delat, gre pa učit. Delat se vzvišenega nad otroci, ki imajo za 20 al 30 let Nabiranja izkušenj manj od teh vele učiteljev. Razstava pa..... To je promocija, galerijo se da najet.

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 13:29 25.marec 2023.

      A misliš, da ji je Zmago pri osmih letih v Beogradu galerijo najwl!? Ne bi rekel, ker so njene slike super! Drugače se pa strinjam s teboj!

  • Soljatar 19:41 25.marec 2023.

    ma najmanj pol učiteljic po šolah je za ustrelit brez sojenja....te babure so več škode nardile otrokom kot vojne...namest da bi si iskreo želele narest nekaj iz otrok, se bolj trudijo kako jim bodo zagrenile življenja.. marš, golazen učiteljska...

  • marialorca 18:55 25.marec 2023.

    **** Aleksandra Tisa razstavlja v Berlinu **** ISKRENE ČESTITKE deklici. Očeta razumem, Zagotovo se bolj od mene spozna na kriterije vpisov v srednjo šolo in prepričan sem /ne vem/, da se je v tej generaciji vsaj petkrat več matematičnih genijev ...prikaži več vpisalo na Srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo v Ljubljani kot na prestižne gimnazije Bežigrad, II. v Mariboru, Slovenj Gradec ... in se deklica matematično ni mogla izkazati. Škoda. Ji pa privoščim berlinski uspeh. Mala, super si.

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:27 25.marec 2023.

    Kreten je plačal in zdaj so učitelji nesposobni. Tega človeka je treba omejiti oziroma pospraviti, ker je sinonim za pokupovanje

  • Soljatar 19:33 25.marec 2023.

    šole so itak za ljudi brez pravega talenta...geniji ne sam da ne rabjo šole, tut zdržijo ne tam, ker je šolski sistem prilagojen za povprečneže in ne nadarjene...tako je že stoletja...

  • AnGus 11:38 25.marec 2023.

    Tipičen primerek sodobnih šolnikov. Tudi če ji matematika ne leži, se to ne pove na tak način. Kar pa se slik tiče - ni sicer moja izbira ne barv ne motivov, vendar so nekaj posebnega. Punca ima talent, naj ga ...prikaži več le razvija. Dosti uspeha!

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 13:27 25.marec 2023.

      Bravo! Tako se govori! Ne pa kot nekateri drugi v komentarjih, ko hočejo izpasti pametni! Pa še pisati in brati ne znajo!

  • Ogledalce 08:26 25.marec 2023.

    To ni bila ucetlnica temvec koza ki ne bu smela poucevati. Na zalost je takoh se veliko po nasih solah. Meni so rekli naj grem za rocne spretnosti ker za drugo nisem pa sem na koncu diplomiral z odliko.

    • Avatar Leon
      Leon 08:38 25.marec 2023.

      Iz zapisa je razvidno ,da si diplomiral iz slovenskega pravopisa 😂

    • Svobodnež 10:16 25.marec 2023.

      Ogledalce, poglej svoj zmazek od komentarja, pa se poglej v ogledalo, ker je očitno tebi "ucetlnica" umrla že v prvem razredu, pa niso našli zamenjave. In TI bi ocenjeval učitelje??? Raje svojo polpismenost spravi v red.

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 13:25 25.marec 2023.

      Ubožec! A so te užalili takrat!? Joj, kolikokrat te se bodo! Pa a misliš, da imaš samo ti diplomo!? Verjetno ne, samo, da imaš ti probleme in se moraš hvaliti!

    • Ogledalce 15:02 28.marec 2023.

      Tri reveze skrbi moj pravopis. ha ha ha.

  • Boschtjan Zupanchich 07:17 25.marec 2023.

    Gledam tisto sliko, .... in se mi odslikava žalostna slika hčerke, ki je spoznala pokvarjenost svoje mamice , .... Ampak, že to je veliko, da jo je vsaj prepoznala . Njeno zlobo namreč. Samo, da ne bo šla po njenih ...prikaži več poteh, mora Zmago poskrbeti , čeprav je po 6 letu otroka to že težje, če ne težko - Sploh pa v današnjih časih Pokvarjene družbe. Ker, če ti že žena otroke ne pokvari, ti jih pa družba.

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 13:23 25.marec 2023.

      Kaj je pa s teboj narobe!? Kakšna pokvarjena mami!? Kaj ima mama tukaj!? Drugače pa pusti razne mame pri miru! Ni ravno zdravo žaliti nekomu staršev! Se ti ne zdi!? Če pa napisano sklepaš po sebi je pa tvoja težava!!!

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 18:31 25.marec 2023.

      Boris, očitno si nov tukaj 🙂

    • Boschtjan Zupanchich 01:06 27.marec 2023.

      Borče, a si pozabil da se je hčerkina mami tako pokvarila, da se je zgonila z drugim ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.