Slovenija
51 ogledov

Uf, kako radi jo imamo, odkar je v Bruslju

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:21 09.februar 2015.

    seveda ko je po vaših željah komentirate kako je x osebek dober. ko pa je x osebek po raziskavah slab pa bi po vaše moral biti dober pa govorite da je raziskava pristranska. pa mogoče da celo je pristranska ampak ...prikaži večk način kako se obnašate pa velik pove o vas. dokler veter v vašo smer piha jadra ste navdušeni ko pa se stran obrne ste pa jezni kako da sploh veter obstaja.

  • Johan Spohan 09:24 09.februar 2015.

    Ni nujno, ker je budal dovolj v vseh strankah prefarbanih komunajzarjev, te pa so v Sloveniji vse.

  • Papaja Popi 09:53 09.februar 2015.

    Me pa res zanima kdo in kako dela te ankete.

  • patrijarh 13:14 09.februar 2015.

    Seveda ne,to je narejeno v bližini Murgel,da ne bi bilo presenečanj.

  • legija 10:59 09.februar 2015.

    Piškotarčki krojijo javno mnenje, slovenčki pa nasedajo! Kdaj bo naslednji ardeči alarm!?

  • sasquatch 11:13 09.februar 2015.

    da bo zadeva jasna, naslednjič objavite tudi kdo je naročnik ankete. tako bodo bralci razumeli tudi zakaj taki rezultati in zakaj prihaja do tega, da so rezultati vsakič v korist druge politične stranke ali osebnosti.

  • h3o 12:14 09.februar 2015.

    komentatorji! koga od vas so vsaj enkrat anketirali za tako lestvico? mene NIKOLI!!!!

  • dragec 16:21 09.februar 2015.

    Saj, tudi tebe so naredili (skotili) v bližini Murgel

  • dragec 16:21 09.februar 2015.

    Bravo ZL, samo,da ni SSDSS

  • dragec 16:23 09.februar 2015.

    Ti, da znaš kako dobro seksajo komunajzerji, boljši so od domobrancev,čuvaj ritko

  • Johan Spohan 07:33 10.februar 2015.

    Se ne bom pripognil če boš ti v bližini. Že veš kakšen si in da ne zdržiš če vidiš ritko.

  • encijan 08:53 09.februar 2015.

    Anketiranci so vsi člani ZL!

  • se_eden 10:50 09.februar 2015.

    kot sem že velikokrat rekel. mi z anketami ne merimo, temveč ustvarjamo javno mnenje. pa koga razen zainteresiranih briga za Türka, Potočnika in druge odstreljene politike...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.