Samo nekaj imamo 100 nekih TV in R postaj ki kar nekaj oddajajo in dobijo denar od našega distributerja ki nas lupi kot banano. To ukinite neke tv savinska in halo ki sploh nihče ne ve da obstajajo in mi… ...prikaži več plačujemo distributerju signala za njih.
Pa še nekaj imamo en kup R postaj ki jih nihče ne posluša in dobijo denar od države ker so pomembni za varnost in zaščito če se kaj zgodi, bodo obveščali, koga staro mamo al lastni žep.
Sem za ukinitev, saj rtv slo plačujemo dvakrat, zakaj??? To je ravno tako, kot bi kruh plačal direkt proizvajalcu in potem še v trgovini!!!??? Pa zaposlene zmanjšat za polovico, pa njihove plače zmanjšat, pa honorarce zmanjšat, pa še kaj, pa… ...prikaži več bo ostalo nekaj denarja.
Kje dobiti proračunski denar za nadaljevanje brusljevanja? S tiskanjem, tako nas najlažje ropajo. Kot nekdaj v Jugoslaviji, ko smo plačevali za JLA da nam je iskala zunanjega sovražnika kot nam ga danes išče in NATO.
Baje,baje .....Jaz vem ,da Janša želi denar namenjen za javno RTV prenesti na medije svojih podpornikov od katerih se potem vrača v oblikah štrancanja JUMBO platov ,NORA TV , PORNO filmov in TV prodaje .
Nimam priključka, v naročniškem paketu nimam televizije, ker imam telefon in računalnik pač moram plačati. To se mi ne zdi prav, lahko bi bilo vsaj manj.
Nic ne bo. Vec bo dosegla, ce bo izjavila, da nima tv ali katere koli druge naprave, ki bi omogočala spremljanje TV ali RA. Drugo pa je, ali bodo oni to preverjali. Lahko da overjeno ali pa neoverjeno izjavo (na… ...prikaži več obrazcu), s tem, da v slednjem primeru rtv dovolis, da ti pridejo preverjat.
darya vsi smo žrtve nepravičnega sistema. Kako bi se počutila, če bi ti npr.zaračunavali ogrevanje stanovanja v katerem ne živiš in zaradi sorazmernega deleža plačuješ račun tistim, ki pa se tam grejejo. Zaradi bednega zakona te silijo v sužnje lastniško… ...prikaži več razmerje ob tem, da osnovno pogodbeno razmerje ne obstaja.
Ne bom jokal za institucijo, ki na svojem forumu zganja cenzuro, ki se je ne bi sramovala niti najbolj pravoverna diktatura, svoja pravila pa si razlaga popolnoma arbitrarno, kakor ji paše.
P.S. sicer, sam program tv je res bolj za en drek, ponovitve ponovitev pa herte kosmine, a vseeno se najde kaj, kar se da gledati. V resnici je imo edina domaca tv, kjer se sploh da kaj gledati, ker na… ...prikaži več drugih vsaj jaz ne najdem čisto nic. Ampak res nic.
rtv ni samo politika. je se mnogo zalednega sistemskega. 15 let se prispevek ni povisal, lansko leto pa za dober evro. Ljudje ne vedo, cemu se odpovedujejo. ce sem prav zasledil, so z upokojevanje zaposlene ze znizali za nekaj 100.… ...prikaži več Rtv ni optimalen, a dela tudi nujni kulturni program, ki ni komercialen. rtv ni komercialna greznica. In se zdalec ni samo Tarca. Razen za mentalne klosarje. Zalostno. Slovenija se spreminja v kretensko sankarsko zabito dezelo.
Plešasti smrdljivi komunist ukimja volilno pravico , RTV in še in še bo teh anomalij kot je tudi tisi davek na domače živali od Kokotove , pa DDv se bo povečal pa prispevek za orožje in tako naprej. Skratka res… ...prikaži večs bo težko skidat ta gnoj pred 4 leti iz parlamenta.
👍👍Vse bodo zvišali, ker jim drugega ne preostane. Za vse pa bodo krivili prejšnjo vlado tako kot znajo samo oni..Kako bo to sprejela javnost pa, bo drugo vprašanje. Na oblast so prišli z lažmi in obljubami o velikih spremembah. Teh… ...prikaži več pa zagotovo ne bo, ker to je v Janševih vladah že stalnica..Zagotovo bo ravno nasprotno..
Kaj je aleks 🖕kaj misliš , da je bolje greti sektaške medije katere itak nihče ne spremlja..Kdo spremlja konzervativne in ideološke medije je mentalno podhranjen ali zelo naiven..
ha,ha,ha, indigo, ti si pa taprav humorist. Povej mi, kaj lahko sploh gledaš na rtvslo, ker jaz je ne gledam že nekaj let, pa dvomim, da je zdaj boljši program, kot je bil takrat.
Ukinitev RTV prispevka po želji strank koalicije je LAŽ ! Janša želi po sistemu Orbana denar iz državne blagajne deliti z ostalimi medijskimi mogotci ! Državljani bi še naprej plačevali samo položnice ne bi več prejemali . Asociacija zavarovanje Vzajemna .
Samo nekaj imamo 100 nekih TV in R postaj ki kar nekaj oddajajo in dobijo denar od našega distributerja ki nas lupi kot banano. To ukinite neke tv savinska in halo ki sploh nihče ne ve da obstajajo in mi… ...prikaži več plačujemo distributerju signala za njih.
Pa še nekaj imamo en kup R postaj ki jih nihče ne posluša in dobijo denar od države ker so pomembni za varnost in zaščito če se kaj zgodi, bodo obveščali, koga staro mamo al lastni žep.
Pravilno. Že par let ne gledam rtvslo in tudi ne poslušam. Zakaj moramo prisilno plačevat nekaj, česar ne uporabljamo? Temu se potem reče davek..
Če ti ne gledaš , potem je to razlog za ukinitev. Goveda zarukano
mahat točno - za ukinitev. Kdor jo želi gledat, na plača. Ali v trgovini plačaš mleko, čeprav ga nisi vzel??
Sem za ukinitev, saj rtv slo plačujemo dvakrat, zakaj??? To je ravno tako, kot bi kruh plačal direkt proizvajalcu in potem še v trgovini!!!??? Pa zaposlene zmanjšat za polovico, pa njihove plače zmanjšat, pa honorarce zmanjšat, pa še kaj, pa… ...prikaži več bo ostalo nekaj denarja.
dvakrat? pojasni...
Naj gledaVrečko in levičarji.
EU je bila končno spet enotna da je treba pomagat ukrajini. ja zelenski se bo počasi preimonal v zlatenski.
Kje dobiti proračunski denar za nadaljevanje brusljevanja? S tiskanjem, tako nas najlažje ropajo. Kot nekdaj v Jugoslaviji, ko smo plačevali za JLA da nam je iskala zunanjega sovražnika kot nam ga danes išče in NATO.
baje je na tisoče zaposlenih lenuhov tam
Baje,baje .....Jaz vem ,da Janša želi denar namenjen za javno RTV prenesti na medije svojih podpornikov od katerih se potem vrača v oblikah štrancanja JUMBO platov ,NORA TV , PORNO filmov in TV prodaje .
@labatina... bajebajebajebaje... vse je samo na DOMNEVI! In z domnevanjem pride kaj? Ja SRANJE a ne!?
Lenuhi za dva tisoč evrov.
Leon dokaži to kar si napisal.
🥀 in kam ti sodiš? Levičarji ne uporabljajo maloumne lenuhe za propagando..
Nimam TV-ja, prispevek pa moram vseeno plačevati.
To nima veze, če nimaš TV-ja,važn je priključek in če ga imaš, oni računajo,žal je tako.
imaš pa splet in mobilni telefon in tudi tam lahko gledaš RTV SLO.
Nimam priključka, v naročniškem paketu nimam televizije, ker imam telefon in računalnik pač moram plačati. To se mi ne zdi prav, lahko bi bilo vsaj manj.
Potem je pa najbolje, da se obrneš na zvezo potrošnikov, ker plačuješ nekaj, kar nisi naročil/a.
Nic ne bo. Vec bo dosegla, ce bo izjavila, da nima tv ali katere koli druge naprave, ki bi omogočala spremljanje TV ali RA. Drugo pa je, ali bodo oni to preverjali. Lahko da overjeno ali pa neoverjeno izjavo (na… ...prikaži več obrazcu), s tem, da v slednjem primeru rtv dovolis, da ti pridejo preverjat.
Ta naročnina je čisti nateg. Plačuješ nekaj, kar sploh ne gledaš.
darya vsi smo žrtve nepravičnega sistema. Kako bi se počutila, če bi ti npr.zaračunavali ogrevanje stanovanja v katerem ne živiš in zaradi sorazmernega deleža plačuješ račun tistim, ki pa se tam grejejo. Zaradi bednega zakona te silijo v sužnje lastniško… ...prikaži več razmerje ob tem, da osnovno pogodbeno razmerje ne obstaja.
Ukinitev legla brezdelja? Pravilno. Na RTV SLO se itak pase 45% zaposlenih.
Jaz podpiram, da se ukine komentiranje po medijih in, da se onemogoči ta sovražna in primitivna sektaška propaganda, ki nikomur ne koristi..
Sem za ukinitev, itak ne gledam to RTV greznico.
kaj pa gledaš? NoraTV greznico?
na srečo ne bomo šli tebe vprašat...
Ne bom jokal za institucijo, ki na svojem forumu zganja cenzuro, ki se je ne bi sramovala niti najbolj pravoverna diktatura, svoja pravila pa si razlaga popolnoma arbitrarno, kakor ji paše.
P.S. sicer, sam program tv je res bolj za en drek, ponovitve ponovitev pa herte kosmine, a vseeno se najde kaj, kar se da gledati. V resnici je imo edina domaca tv, kjer se sploh da kaj gledati, ker na… ...prikaži več drugih vsaj jaz ne najdem čisto nic. Ampak res nic.
rtv ni samo politika. je se mnogo zalednega sistemskega. 15 let se prispevek ni povisal, lansko leto pa za dober evro. Ljudje ne vedo, cemu se odpovedujejo. ce sem prav zasledil, so z upokojevanje zaposlene ze znizali za nekaj 100.… ...prikaži več Rtv ni optimalen, a dela tudi nujni kulturni program, ki ni komercialen. rtv ni komercialna greznica. In se zdalec ni samo Tarca. Razen za mentalne klosarje. Zalostno. Slovenija se spreminja v kretensko sankarsko zabito dezelo.
40let prepozno, plače imajo kot ,da so vsi direktorji
Plešasti smrdljivi komunist ukimja volilno pravico , RTV in še in še bo teh anomalij kot je tudi tisi davek na domače živali od Kokotove , pa DDv se bo povečal pa prispevek za orožje in tako naprej. Skratka res… ...prikaži večs bo težko skidat ta gnoj pred 4 leti iz parlamenta.
👍👍Vse bodo zvišali, ker jim drugega ne preostane. Za vse pa bodo krivili prejšnjo vlado tako kot znajo samo oni..Kako bo to sprejela javnost pa, bo drugo vprašanje. Na oblast so prišli z lažmi in obljubami o velikih spremembah. Teh… ...prikaži več pa zagotovo ne bo, ker to je v Janševih vladah že stalnica..Zagotovo bo ravno nasprotno..
kdor je za ukinitev RTV je kot da je za ukinitev Slovenije kot države ...
A, resno? Koliko let že greješ stolček na Rtv-ju ?
Kaj je aleks 🖕kaj misliš , da je bolje greti sektaške medije katere itak nihče ne spremlja..Kdo spremlja konzervativne in ideološke medije je mentalno podhranjen ali zelo naiven..
ha,ha,ha, indigo, ti si pa taprav humorist. Povej mi, kaj lahko sploh gledaš na rtvslo, ker jaz je ne gledam že nekaj let, pa dvomim, da je zdaj boljši program, kot je bil takrat.
Endrkač ti si že od rojstva mentalno podhranjen.
Ukinitev RTV prispevka po želji strank koalicije je LAŽ ! Janša želi po sistemu Orbana denar iz državne blagajne deliti z ostalimi medijskimi mogotci ! Državljani bi še naprej plačevali samo položnice ne bi več prejemali . Asociacija zavarovanje Vzajemna .
Imaš pa res domišljijo.
Ni še dojel, da plačuje ljudem, ki ga imajo za norca
Ojoj @paark 🖕ti boš o tem sodil..Slediš in podpiraš pa, največjega norca, ki ga Slovenija prenaša že 35 let..