Slovenija
9134 ogledov

Ukom jim je prepovedal nastopati pred kamerami

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:16 05.februar 2021.

    Jansizem je najvecja nevarnost za Slovence.

  • Janez_53 22:34 04.februar 2021.

    Še ena v seriji Janševe zlorabe oblasti v privatne namene oziroma maščevanje državi Sloveniji ne glede na posledice. To je pač moje mnenje, ki sem si ga ustvaril na osnovi dogodkov od časa osamosvajanja pa vse do danes.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:34 05.februar 2021.

    Dokaz da prištinski doktorat prevzema odločitve o tem kako naj raja razmišlja. Špalir in zastavice v roke in mahati velikemu noriškemu vodji.

  • DebeliFranc 21:16 04.februar 2021.

    In kaj jim ta blesavi Janšev marionetek Urbanija more? Kaj bi se zgodilo, če bi kljub temu dali kako izjavo? Uprejo naj se tej tiraniji in naj, ali sami odstopijo, ali pa začnejo s svojo glavo misliti in delati tako ...prikaži več kot vedo da bi bilo prav!

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 08:35 05.februar 2021.

      Ne morejo odstopit. Samo JJ jih lahko odstavi. Sami ne smejo nic

    • janez864 12:45 05.februar 2021.

      Ti ljudje so brez svojega ponosa in se za denar uklanjajo komunajzarju.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 13:29 05.februar 2021.

      Kaj jim bo ponos. Denar jim duši dušo.

  • Avatar Leon
    Leon 09:06 05.februar 2021.

    Urad vlade za komuniciranje je samostojna strokovna služba Vlade Republike Slovenije. Na uradu skrbimo za zagotavljanje javnosti dela vlade in obveščanje domače javnosti o delu predsednika vlade in ministrstev ter pripravljamo in izvajamo komunikacijske kampanje o najpomembnejših programskih prioritetah vlade......Kdo ...prikaži več bo prvi vrgel kamen ?

    • Avatar Leon
      Leon 09:09 05.februar 2021.

      http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=SKLE4182

    • Avatar Leon
      Leon 09:09 05.februar 2021.

      Kdo je Uroš Urbanija ?

    • Avatar Leon
      Leon 10:31 05.februar 2021.

      Morda pa je fun generalnega sekretarja Brajdiča ?

  • janez864 09:11 05.februar 2021.

    Če bi imeli kaj ponosa bi šli. Tako so pa navadne riti in poslušajo komunajzarjeve posranete, da jih komandirajo.

  • Avatar Leon
    Leon 10:06 05.februar 2021.

    Kaj počne Kozlovička na ministrstvu ? Naj preveri področja ,ki jih zastopa Ministrstvo za pravosodje oziroma kot jih je prekrstil sam Janša - KRIVOSODJE .

  • jakec1575 12:15 05.februar 2021.

    take cenzure se v jugi ni blo od 70ih naprej.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:00 05.februar 2021.

    JJ je izgubil kompas neizbežno se mu bliža zamenjava pri koritu

  • sam1 11:26 05.februar 2021.

    Bi bilo potrebno zapisati,komu direktno ta Urbanija služi in ne pisati nekaj o UKOM-u. Tudi NIJZ ima preplačano čredo strokovnjakov,ki ne smejo in morejo po lastni vesti prikazovati resnična dejstva,temveč imajo pravico trosenja neumnosti v javnosti le redki posamezniki,ki se ...prikaži več ne zmanijo za svojo čast in strokovnost,le,da so všeč aktualnemu vodji in si kopljejo (jamo) pot do napredovanj......

  • Avatar Leon
    Leon 12:11 05.februar 2021.

    Zanima me ali Janša plačuje RTVS prispevek ,katerega je v opoziciji vedno zavračal ? Danes sem jaz na nasprotnem bregu in NE BOM plačeval ter se bom skliceval na navodila SDS.

  • rezka6 20:14 05.februar 2021.

    Sicer je verjetno tole spet ena največjih laži iz strani tegale medija, ampak tudi če je res, ste lahko veseli. Jaz bi van v Sloveniji odvzela status in prenehala financirat. Pika. Toliko enih laži, zlorab in toliko žalitev ter pumpanja ...prikaži veča poslušalcev in gledalcev, vse uperjene proti zdravniški stroki in proti vladi JJ...da vas ni sram v dno duše. Namesto da bi ljudi ves čas seznanjali z ukrepi ste raje govorili in pisali o rušenju vlade in protestih, gostili neke kvazi strokovnjake ipd .

    • krucefiks 21:46 05.februar 2021.

      kaj bluziš ,nonstop blebetanje o ukrepih je,JJ si ga pa nekam v....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.