Slovenija
33 ogledov

"Ukradli so mi vse dokumente"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Veteran 21:58 08.januar 2012.

    Da je bila novinarka slučajno prisotna me ne prepriča, bolj mi smrdi po neki čudni navezi.

  • ak 22:11 08.januar 2012.

    naj preveri še, če ni kje še kakšne na novo namontirane prisluškovalne naprave, ker je zelo verjetno, da je bila kraja denarnice zgolj diverzija...

  • Jurij Krapež 00:04 09.januar 2012.

    Če bi bil to janković bi ga varovalo 20 policistov banda komunistična.

  • allstarr111 00:05 09.januar 2012.

    Sam je pa tud kekec, it v gostilno in pustit tošl v avtu, je pa stara fora škrtuhov.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:10 09.januar 2012.

    A pa ni mal čudn,da od vseh avtov pred tole oštarijo in to še v neki vukojebini ravno tega "mulci"kao odprejo???Se bolj nagibam k temu,da so mal zrežiral vse skupej?

  • Žurnalček 11:48 09.januar 2012.

    Ja pol morš jet pa tud na avtoodpad protestirat, veš kaj šele tam delajo avtomobilom!

  • Žurnalček 12:06 09.januar 2012.

    Njemu so zadosti Ljubljančani sami. Ne rabi nobenega drugega ! Bilo bi dobro, da to ti in tvoja sodrga vzamete resno na znanje in vedenje !!!!!!!

  • tralala 17:24 09.januar 2012.

    hahahahahahaaa, 'nimam tošla, doma pozabu' : )

  • tralala 17:32 09.januar 2012.

    ej, umski podhranjenec, če bi bil apolitičen, bi ne uporabljal bajeslovnih prikazni kot so: Udbomafija Kučanova, komunajzerji in še druge neobstoječe pošasti.

  • recesija 21:10 08.januar 2012.

    Novinarka je bila po naključju ravno takrat pred to gostilno v Lukovici? 21. čut, ni kaj!

  • Žurnalček 12:03 09.januar 2012.

    Sem star LJ, vem in poznam pol SLO, samo za to gostilno, nikol nisem slišal , pa sem iz gostilniške familje . Verjetno je bila to tajna javka v mitralješčevih " partizanskih" cajtih. To je glih tko , ko da ...prikaži več ko da bi sedaj vprašali mitraljesca , kako je imel nos , da je našel na carinskem oddelku MB letališča 5 kontejnerjov orožja !

  • Žurnalček 01:18 11.januar 2012.

    Barnbarius€ . Ko vstopiš pusti vsako upanje zunaj, če bi SLO kmet še rad oral z trahtorjem !!

  • kafana 09:15 09.januar 2012.

    KAJ RES MISLITE DA STE NEDOTAKLJIVI? ŠE NAVADNI SMRTNIKI VEMO, DA MORAMO ZA SVOJO LASTNINO SKRBETI IN JO NE PUŠČATI VSEPOVSOD! mE PA ČUDI, DA JE "MULCEM" KOT PRAVIJO USPEL PODVIG OB PRISOTNIH NOVINARJIH, KI SO BILI NA PREŽI IN ...prikaži več OB 2 VIRANTOVIH VARNOSTNIKIH !

  • Barbatus 23:15 08.januar 2012.

    Komunajzeri so že na delu - prokleta Udbomafija Kučanova; kje so sedaj kmetje, na traktorje, kombajne in v napad na Lj-parmalen, sedež Lj občine...a novinarka je bila slučajno tam, slučajno je vedela od koga je avto in slučajno je vedela ...prikaži več tel. št,...slučajno itd. in olicija meni, da ni političnega motiva ali to meni Milan in Katka ter Zalar. Pujsi, kam gremo. Sem Apolitičen človek, vendar naslja ne odobravam nad nikomer!!

  • Žurnalček 01:28 11.januar 2012.

    Veš novinarji so tudi PIAROVCI, pa tud DEMOKRACIJA ma enga honorarca! Pa ta honorarc pokliče kolegico na prijetno kramljanje o političnih dogodkih zadnjih dni in glej ga vraga , ravno malo pred njenim prihodom se to zgodi, honorarc je pa ...prikaži več pa mal zamudu, ker mu na pumpi ni prijela kartica! Ti je sedaj jasno naključje! No in novinarki je pri njenem šefu neverjetno zrastel rejting. Koza cela, ovce na broju al pa tud ne , zaradi takšnih , ki se sekirajo kdo in zakaj je nekje slučajno bil !

  • privat 06:42 12.januar 2012.

    da bi vsaj njih ukradli...sej vem da niso nič vredni!

  • Žurnalček 11:56 09.januar 2012.

    Sestanek sestankov . Novakova , krščansko pobožna demokratinja , se vlači z dedci po gostilnah. No in to ne podnevi, ampak ponoči. Na sestanku pa glavna figura komunajzer , ločenec , obtoženec in drugi gentelman Farsa , ki mu očitno ...prikaži večtno diši žret in pit na tuj račun in to z naklepom , saj je tošl za vsak slučaj pustil zunaj. No in sedaj joka da so ga mogoče napadl. Če že so, je žrtev samo njegova miselnost , ta pa itak ne more biti kaj zadosti prizadeta , glede na to s kom se druži in kje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.