Šport /sport/nogomet
7913 ogledov

Ukrajina globoko hvaležna Sloveniji: "To je dejanje pravih prijateljev"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • onxxx 11:59 16.april 2022.

    Naj se raje borijo za svojo državo.

  • Idioti 13:27 16.april 2022.

    Marš banda nacistična , od mene nikoli več niti simpatije , za mene ste mrtvi kot narod !¨Če vam je pa Čelavko prijatelj, potem to vse pove !

  • ico8 11:35 16.april 2022.

    Kaaaako, kdo je pomagal organizirati zadevo za Ukrajince!??????? Cefurko!??? Ta, ki v sosednjem clanku pljuva po vladi zaradi Ukrajine, ki pravi, da se sport ne sme mesati z politiko, ta perro(spansko!??? In temu pokvarjencu se Ukrajinci se zahvaljujejo!???

  • Dusan12 15:25 16.april 2022.

    Željko Janković za STA, si bral stihe Svetlane Makarovič, kjer jasno in glasno, opeva Zelenskijevo zahvalo, ni mi jasno, kako si bizgec prišel na to idejo, vse je povezano s 15%

  • Avatar Leon
    Leon 16:04 16.april 2022.

    Janša je tako kot leta 1991 mahal s tujimi jajci po koprivah . Pozivali so Vatikan in USA za priznanje samostojnosti medtem ,ko so sedeli v kleti CD in čakali . Nič čakat ! Ukrajinci imate svojo domovino za katero ...prikaži večo se morate boriti na svojem terenu .

  • borut08 22:31 16.april 2022.

    To so pravi prijatelji,ki so mi leta 2012(vladaJ.J)po ukazu politike načrtno v UKC.LJ načrtno uničili transplantirano ledvico,ker se kritičen do politike,korupcije,dela institucij podrejenim politiki na čelu z policijo.Ja to so pravi prijatelji,ki lastne državljane uničujejo in ljudje,ki to vedo od ...prikaži več zdravstvenega osebja,prijateljev(ki to niso) občanov itd..in ne,da samo molčijo celo delajo proti meni in me želijo utišati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.