Šport /sport/nogomet
69821 ogledov

Ukrajinski legendi odvzeli naslove, v domovini ga nočejo več videti

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robert81 15:43 12.marec 2022.

    ... demokracija pa takšna ... in kaj naj bo "fantina" lačen, begunec ..., človek opravlja svojo sluzbo, ki nima veze s politiko, vojno, ukvarja se š športom in vedno se je govorilo šport ne mešajte s "politiko" ...

  • kontrahan 17:20 12.marec 2022.

    Ma so mal zblazneli tile Ukrajinci, se mi zdi.

    • mph2 18:10 12.marec 2022.

      Samo kažejo pravo sliko kaj so, morda celo večina. Nacizem pa je tam itak zdaj povsem doma, vojaške in paravojaške enote, .... ne dvomim tudi v obstoj bioloških lab, ki so jih financirale ZDA, čeprav dajmo še malo počakat, .... ...prikaži več pobili so ti naciji cca. 4000 ljudi v Donetsku, ....

    • kapibara1 20:50 12.marec 2022.

      malo..? Veliko ...!!

    • MK 00:20 13.marec 2022.

      Misliš Rusi, ki napadejo sosednjo državo? TOTALNI BEBCI in vsi tisti ki podpirajo budalo PJUTINA

    • papak 01:19 13.marec 2022.

      Saj ni rekel da ga podpira, je neopredeljen. Zdaj bi vsi, ki so dosegli neko kariero v Rusiji morali to zapustiti če ne bodo označeni za morilce. Narobe svet. Na koncu bodo še vodko po svetu prepovedali. Kdo pije vodko je morilec!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 02:47 13.marec 2022.

    Ukrajinska ablast deluje nacistično..Mediji ščuvajo ljudi enako kot v Hitlerjevi Nemčiji, Zelenski pa ukrepa kot Dolfi leta 1945 v Berlinu..Tudi pri nas ni razlike, nacizem je na pohodu, ampak tokrat ga bomo upam kmalu zadušili...Pri nas že aprila..

  • igor669 08:33 13.marec 2022.

    Danes pobirajo jahte Rusom, jutri bodo pobrali parcelo meni, ker sem bil enkrat na kavici s politikom. Isti moment se grem razstrelit v parlament!

  • igor669 08:23 13.marec 2022.

    Končno prihajajo ven resnice življenja! Od prve sekunde sem rekel, da sankcije Rusiji so sankcije Evropi! Zdaj ljudje ste končno začeli razumet, po komentarjih sodeč.. 👍

    • Skias 08:57 14.marec 2022.

      Na žalost eni tega ne bodo nikoli dojele. Veseli so, ko žagajo vejko na kateri sedijo. Že 2014 se je lepo pokazalo in evro politikom podjetja nekje dol visijo. Oni vidijo samo lasten profit no vsesplošen problem politikov.

  • smoljo 21:08 12.marec 2022.

    Verjetno plačuje preživnino za svoje otroke...a tist denar ji pa ni "krvav"...baba zmešana.Zgleda se je vsem v Ukraini sfzlalo,pozivajo na fair play...a na paraolimpijadi ,gredo izločit invalide ...matr ste tipi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.