Svet
114 ogledov

Ultimat tujim borcem IS

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 01:55 17.januar 2017.

    Se zopet ponavljam:UAE/Katar/Savdijska Arabija/Turkmeni/Albanci/Turki, ki podpirajo FSA glavorezce teroriste proti YPG Kurdom in proti Assadu so torej večinoma suniti vehabisti z ideologijo kalifata in uveljavljanjem šeriatskega prava in šeriatske policije tudi po celotni EU. Glavne teroristične celice pranja možganov ...prikaži več imajo ti arabci v Bosni in v Albaniji. Od tu naprej širijo svojo primitivno radikalo ekestremistično ideologijo po vsej EU torej tudi v Slovenijo, saj so isti glavorezci pomagali zgraditi džamijo in slišala sem, da se je veliko tukaj živečih muslimanov že odšlo v Bosno poročiti po radikalnem šeriatskem pravu. Njihova vsiljiva invazija in propaganda se je že začela in že hodijo v burkah naokrog.

  • URIAH HEEP 17:18 16.januar 2017.

    Kaj bluzi tale izraelski zionist Shimon Elliot?Aja, Hazari so prek zionistične ideologije naročili naj strašimo in morimo , naj Goyimi pomrejo...

  • Papaja Popi 17:22 16.januar 2017.

    Ko se bod,o on in njegove opice razstrelile, se tudi jaz razstrelim od veselja.

  • djdj 18:25 16.januar 2017.

    Naj na sebi pokaže PSIHO, kako to gre!

  • maresem 18:31 16.januar 2017.

    Idiot muslički.

  • Avatar čavez
    čavez 19:11 16.januar 2017.

    Močno upam da se bodo ti musliči razstrelil v Đamijah en je že v Ljubljani, pridem ploskat.

  • LukaMB 15:57 17.januar 2017.

    Ej sorry k sem opazu, ampak "ubice" misliš morilci ali? Pa kakšen stavek je to "v zapor za pobijanje nedolznih ljudi", nisem še videl zapora za pobijanje ljudi, sem pa videl da gredmo v zapor ZARADI tega in onega. Imam ...prikaži več občutek Jakec, da morda pa nisi ravno naš Slovenec, a so te mešanci naredili? Nimam nič proti, ampak to je bilo sedaj več kot očitno v tem enem stavku, ki si ga napisal. Ne vem zakaj nekateri izbirajo slovenska imena in potem pišejo po čefursko. Kaj pa LOREAL, ker se ceniš?! Iz kje pa si Jakec? Sicer se pa strinjam s tvojim komentarjem seveda in sem ti dal plus.

  • jakec1575 22:41 16.januar 2017.

    mene čudi kako se še vedno ukvarjamo z repom zveri in ne z glavo, ki nam je zasrala varnost za naslednji 30 let. Vmes je cena nafte padla toliko, da se niti globokomorska nafta več en splača, celo saudska arabija ...prikaži več dela na spodnji meji rentabilnosti. in to smo naredili samo v nekaj letih alternativnih virov, ko so vsi govorili da se to ne da. nafta je ze v zatonu, ceprav je se pretezni del kitajske na premogu z zivim srebrom, ki ga vsi dihamo. Ampak kitajci se lahko obrnejo v roku parih let, takoj ko se racunica izzide. nas gnev bi moral resno pritisniti na tistih 15 do 20 posameznikov, ki se stalno hvalijo z mrd. pa bo tudi veliko manj IS in podobnih organizacij. terorist nikoli ne nastane iz nic. Vedno je razlog za to. ali je placanec, ali zatiran v lastni domovini, ali mu pobijejo vso familijo. nikoli ni kar tko.

  • popokatopetl 23:29 16.januar 2017.

    Ja 72 jih pa menda že imajo. So pa iste za vse, pač ostanejo device v nedogled, sej tam se seveda ne seksa.

  • primoz.g 22:11 16.januar 2017.

    take teme bo mogli kot režimski medij, bojkotirati, ker na nobeni drugi web strani ki pripada režimu ni možnosti komentiranja.+ ljudstvo bi se samo moglo cenzurirat (kot je režim hotel) da ne dreza v to problematiko, enako kot ...prikaži več je bilo leta 45-50 nekateri so gledali vstran, in rdečkerji so jih naučili tako. sedaj pa je zadeva širša in mislim da bo treba počasi stopit VKUP.LE vkup le vkup uboga gmajna. Je baje načelo.

  • Aleta 22:18 16.januar 2017.

    Važno je, da jih čaka 72 devic....Brez besed.....

  • jakec1575 22:42 16.januar 2017.

    Z izjemo evropskih borcev, ki so se šli mal it ubice in moške, ker doma niso znali iti v šolo in poprijeti za delo, pa so hotli hitro zasluzis in se iti avanturo. vera je samo šminka. vsi te pa ...prikaži več bi morali v zapor za pobijanje nedolznih ljudi.

  • nizakej 22:44 16.januar 2017.

    72 devic??? Ajde gamad, samo gasa, boste nažigal bejbe, kot ste lahko prej samo sanjali.

  • LukaMB 16:00 17.januar 2017.

    Ne vem zakaj je to dvakrat objavilo. Sorry.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:45 17.januar 2017.

    Kaj te čaka če si gej?

  • smuc 00:22 18.januar 2017.

    A jim ne bodo lulčka prej črvi požrli?

  • smuc 00:24 18.januar 2017.

    Ah, pusti to, 72 devic pa je res lepa številka...

  • erikkk 11:31 17.januar 2017.

    Ah nehi no... iz 29 devic so povišal kar na 72 ... me zanima kaj jim bo tud 200 devic če nimaš več telesa ... ta ki v to vrjame more res bit idiot

  • LukaMB 15:57 17.januar 2017.

    Ej sorry k sem opazu, ampak "ubice" misliš morilci ali? Pa kakšen stavek je to "v zapor za pobijanje nedolznih ljudi", nisem še videl zapora za pobijanje ljudi, sem pa videl da gredmo v zapor ZARADI tega in onega. Imam ...prikaži več občutek Jakec, da morda pa nisi ravno naš Slovenec, a so te mešanci naredili? Nimam nič proti, ampak to je bilo sedaj več kot očitno v tem enem stavku, ki si ga napisal. Ne vem zakaj nekateri izbirajo slovenska imena in potem pišejo po čefursko. Kaj pa LOREAL, ker se ceniš?! Iz kje pa si Jakec? Sicer se pa strinjam s tvojim komentarjem seveda in sem ti dal plus.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.