Avto
30799 ogledov

Umazana dizelska skrivnost Tesle

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:50 14.september 2023.

    Ne bo pogona brez nafte!!

    • blayo 19:37 14.september 2023.

      Tako je, na sonce en skrivaj vozi nafto in jo tam kuri.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 21:40 14.september 2023.

      Ti si malo čez les. Vse komentarje ponizujes in misliš da si zato nek vseved.

    • Avatar pantani
      pantani 06:27 15.september 2023.

      On si misli kako pameten in duhovit je s s vojimi komentarji,ubistvu je pa samo domišljav in kratke pameti!!!

    • blayo 10:31 15.september 2023.

      Anion, ne vse, samo tiste, ki nimajo stika z realnostjo. Ne vem, a živiš v jami s priklopom na internet in ti nekdo veselo blokira 90% informacij al kaj? Daj se malo izobrazi no in pozanimaj preden začneš streljat idiotizme naokoli.

    • blayo 10:33 15.september 2023.

      pantani, jaz si nič ne mislim kako sem pameten, ampak samo kako neumni ste nekateri. Non-stop mlatite prazno slamo, ko vam pa nekdo nastavi ogledalo ste pa užaljeni.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:36 15.september 2023.

      Jaz bom še naprej " mlatil prazno slamo" ker imam to pravico. Ti pa še bolj brigaj zase pometaj pred svojim pragom. Butl

    • blayo 10:50 15.september 2023.

      Aja, ti imaš to pravico, jaz pa naj pometam pred svojim pragom? Zanimiva razlaga svobode govora 😂😂😂

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:54 15.september 2023.

      Jaz izražam svoje mnenje o novinarskem prispevku ti pa vedno izrazas mnenje o mojem mnenju. Pusti me pri miru.

    • blayo 11:04 15.september 2023.

      A "Ne bo pogona brez nafte!!", je tvoje mnenje o novinarskem prispevku? Nekaj tu ne štima.

    • blayo 11:04 15.september 2023.

      Nekdo te je zavedel in ti zameglil um, samo to je vidno iz tega mnenja.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:05 15.september 2023.

      Moraš upoštevati da pišem iz Polja.

    • blayo 11:10 15.september 2023.

      Ne, ampak res me zanima na kakšni podlagi lahko to trdiš? A imaš kakšen resen argument za to trditev?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:54 15.september 2023.

      98 superpolnilcev deloma deluje s pomočjo dizelskega generatorja, čeprav je Elon Musk napovedal, da bo vse Tesline polnilnice poganjala le sončna energija.

    • blayo 15:52 15.september 2023.

      In iz tega sklepaš, da "Ne bo pogona brez nafte!!"? 5 do 10% se trenutno dodaja ob špicah s tem "agregatom". Drugače pa izgradnja infrastrukture ne pride kar sama od sebe, v tranzicijskem obdobju je pa to toliko bolj vidno. ...prikaži več Ampak nič bat tudi to bodo oziroma bomo rešili. Prva bencinska pumpa na svetu je bila postavljena leta 1905, druga pa šele dve leti kasneje.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 19:50 14.september 2023.

    Še marsikaj kaj drugega bo o rabi "čiste" energije slej ko prej prišlo na dan!

    • blayo 10:35 15.september 2023.

      Ne gre za rabo čiste energije ampak enostavno za rabo manj energije.

  • alen04 21:07 14.september 2023.

    Maske so začele padati.

    • blayo 10:36 15.september 2023.

      Ja, in kaj bo zdaj? S čim misliš, da pokrivajo špice v SLO, ko je JEK v remontu?

    • alen04 15:08 15.september 2023.

      Blato, toliko o zeleni energiji, zelenem prehodu...blablabla. Naivneži verjamete tem neumnostim. Dizel še (vedno) vlada.

    • blayo 16:10 15.september 2023.

      Jasno da še vedno vlada vendar se premikamo v smeri da bo iz dneva v dan vladal manj. Kaj ti v tem konceptu ni jasno? Kjerkoli se da, je treba stremet k zmanjšanju porabe le te, to pa ne pomeni ...prikaži več da bomo njeno porabo tudi dejansko zmanjšali, saj na splošno trošimo vsak dan več pa tudi število ljudi za enkrat še vedno raste. Drugače 49% nafte pobere cesta, druga po porabi je petrokemijska industrija 16%. Kmetijstvo na svetovni ravni recimo pobere 3% nafte.

    • blayo 16:12 15.september 2023.

      In ja alen, govorimo o zelenem prehodu! Ta prehod bo trajal že nekaj cajta, samo tebi to ni jasno, ti zgleda misliš, da se te stvari zgodijo kar z danes na jutri.

    • blayo 16:17 15.september 2023.

      Čisto tako mimogrede, prehod na nafto oziroma čas, ki je bil potreben da je človeštvo postalo odvisno nafte, je tam okrog 100 let.

    • alen04 18:52 15.september 2023.

      O blayo ti se kar daj slepoti tudi dalje. Bodi naiven kakor do sedaj tudi v prihodnje.

    • blayo 20:55 15.september 2023.

      Napisal sem ti dejstva, ti pa zaradi mene lahko verjameš v zarote in še naprej nosiš kapo iz alufolije. Zgleda ti pa tudi beseda naivnost ni čisto jasna.

    • alen04 07:02 16.september 2023.

      Blato seveda imaš edini prav in vsi smo v zmoti. Samo tako dalje. Bizarno je dejstvo, da vladaš v ednini, hmmm, morda pa je tudi na tem nekaj. Kakorkoli, verjemi tudi dalje v zarote o zeleni energiji, aja, seveda, tu ...prikaži večtu imaš prav. To je to, bravo!!!!

    • blayo 11:10 16.september 2023.

      Nekaj si pomešal. Od kod ti ideja da imam edini prav? A se je prehod na nafto zgodil? A je trajal od sredine 19ega do sredine 20ega stoletja? Ne razumem kaj je zate v tem dejstvu narobe? Oziroma v čem ...prikaži več jazimam prav? Problem je, ker ti misliš, da je par vas tukaj večina. Poleg tega, ste edino vi tisti, ki govorite o zeleni energiji in si vse narobe tolmačite, ker ste pač zdrave kmečke pameti, ta pa temelji na vraževerju in bogaboječnosti.

    • blayo 11:14 16.september 2023.

      Vsi vaši dvomi si bili debunkani, tako da si lahko vsak dan izmišljujete nove pa ne bo nič pomagalo. Čez 30 let boš primoran voziti EV ali pa pač ne boš vozil. No, če si res kmet, potem traktor boš ...prikaži več lahko, ker ta bo še vedno na nafto.

    • alen04 17:13 16.september 2023.

      O Blayo niti brati se mi ne da več tvojih neumnosti. Samo tako dalje kreten naiven. Samo tako dalje, tvoja pot je edina prava. To bo to ja.

    • blayo 20:29 16.september 2023.

      Brez veze da se upiraš, dosegel ne boš nič. Avto ni človekova pravica.

    • alen04 11:21 17.september 2023.

      Odjebal si že zdavnaj Blayo in tega si nočeš priznati. Skrbi zase in ne vsiljuje nam svoje ideologije. Jebe se nam za faking elektrarne, še bolj za e avte. Nikoli se pa nisi vprašal zakaj. To pa zato, ker si ...prikaži več enostavno zabit, da bi dojel, da 98% države nima niti za drva, ja zabit si in goniš svoje sranje dalje. Dojami, da bom premog kuril, ker nimam za štrom, bebec neumen.

    • blayo 23:42 17.september 2023.

      A te jaz silim da se sploh voziš z avtom? Še enkrat, avto ni človekova pravica ampak komoditeta. Nimaš za drva, avto bi pa vseeno imel? Kdo je tukaj bebec?

    • blayo 23:59 17.september 2023.

      Če imaš premoga za 4 leta pomeni, da imaš bajto in še precej placa zraven. Najbolj mi grejo na k posestniki, ki potem jamrajo, da nimajo ne za burek kamoli za štrom, a njihov kapital je v resnici vsaj 5x večji od mojega.

    • alen04 15:31 18.september 2023.

      Zase skrbi, kaj ti ne potegne???? Pizda si teden s tvojim ptičem in štromom, zase skrbi, pusti nas ostale, da po svoje slskrbimo. Povsod se mešaš, v 99%člankih nabijaš z elektriko, pa dej odjebi s tem in golobom že enkrat.

    • blayo 18:18 18.september 2023.

      Saj ravno zase skrbim, tvoje svinjanje ne škodi samo tebi osebno ampak vsem okoli tebe in tudi meni! Ti misliš da živiš v balončku, hkrati bi pa rad vedno več pravic. Daj malo se v roke vzemi da te ne ...prikaži več bo kap. Pa tudi lahko greva štet tvoje in moje komentarje in bo jasno kdo več cajta zabije za to.

  • BenX 23:00 14.september 2023.

    Vsaj na premog ne kurijo tako kot Nemčija... 😁

    • blayo 10:37 15.september 2023.

      Nemčija je v 30 letih CO2 izpuste spravila skoraj na polovico. In to vred z kolmom ki ga je pokurila v zadnjem letu.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:10 15.september 2023.

    Zanima me pa,kako bodo naredili avione na elektriko,ko smo že tako ekološki.Jaz bom gledal na ekologijo,avioni pa mi bodo srali na glavo,f you

    • blayo 10:39 15.september 2023.

      Vem, tebe zanimajo neumnosti. Ampak zgleda da tebe res avijoni zalivajo z nekakšno snovjo, ki ti kuri možgane. Daj si alu folijo na glavo.

    • Avatar Garancija
      Garancija 12:33 15.september 2023.

      blayo ne seri

    • blayo 15:58 15.september 2023.

      Vsak mora gledat na ekologijo in delat v tej smeri kolikor pač lahko. Izgovori češ "A jaz moram gledat na to, drugim pa ni treba?", so preprosto rečeno otročji in smešni.

    • timja 14:22 16.september 2023.

      pa ladijski promet bo blato tudi uredil, da bo manj sranja....pa ne vem kam boš spuščal smeti iz ladij...

    • blayo 14:58 16.september 2023.

      Ne, ladijski promet bo še vedno na nafto ker je to najbolj učinkovito, zato pa je treba čim več reči, za katere je to smotrno, spraviti stran od nafte. Ampak ti tega še nisi vedel, ker si še majhen, zato ...prikaži več sem ti zdaj to prijazno razodel.

    • timja 15:14 16.september 2023.

      zate prevelik, da bi se z malčki ukvarjal, sploh pa tečnobami

    • blayo 15:30 16.september 2023.

      No, kaj te torej še zanima v zvezi z "zelenim prehodom", pa si se vedno bal vprašat? Nič bat ti bom razložil. Sicer ne vem če boš zastopil ampak poskusim pa lahko vseeno 😂😂😂

    • timja 22:55 16.september 2023.

      me bolj skrbi tvoj mentalni status, izgleda, da ti popušča terapija, hvala bogu da obstaja

    • blayo 23:06 16.september 2023.

      Ja kako prijazno od tebe. Vsaj še za enega poleg sebe ti je mar.

    • timja 23:42 16.september 2023.

      ne vem s čem sem te osrečil, da obstaja terapija zate ali da ti kaj šepa???

    • blayo 22:52 17.september 2023.

      S tem, da ti je mar vsaj še za enega na tem svetu.

    • timja 07:10 18.september 2023.

      si mi topel vzgled pri ozaveščanju in komunikaciji

  • Avatar karjola
    karjola 08:44 15.september 2023.

    Dizel je kralj in bo še dolgo.

    • blayo 10:39 15.september 2023.

      Tako je, za karjole bo vedno dobr.

    • blayo 10:54 15.september 2023.

      ...kralj za reveže, ki baje nimajo cajta filat EVjev.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:49 15.september 2023.

    Poglejte,današnji dizli so čistejši od bencinarjev,to mi je rekel na majster za tehnične preglede,a vlada nas na veliko sili, da kupimo bencinarje,pa bod zdaj pameten

    • blayo 10:40 15.september 2023.

      Aaa, majter na tehničnem pregledu? Ja pol pa kar h majstru na tehnične preglede hodi po nasvete. Mogoče ti bo celo prihodnost lahko šlogal.

  • blayo 19:36 14.september 2023.

    In zdaj vsi ICE-fili takoj komentirat:"Sej sm vedu, banda pokvarjena!" 😂😂😂

    • Avatar pantani
      pantani 06:28 15.september 2023.

      Ti in jernej65 sta itak vseveda,vedno imata samo vidva prav!!! Pametna da se kar kadi v glavi!!!

    • blayo 10:34 15.september 2023.

      Ne, nisva vseveda, ampak tam kjer pa komentiram imam pa bistveno več znanja kot vi, ki ste za vsak drek užaljeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.