Magazin /magazin/film-glasba-tv
13979 ogledov

Umrl Alan Jakin, v skupini Avtomobili zaviti v črnino

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • luka57 11:40 16.april 2018.

    Lovebites; ne vem kdo tebi spoloh daje pravico komentirat nekaj o čemer nimaš pojma! In imas prav ja, zaradi tebi podobnih medmreznih vseznalcev gre ta drzava kamor gre... pa lep dan in sožalje Jakinovim sorodnikom.

    • Lovebites 12:32 16.april 2018.

      Kaj si pa ti?Nic.In kdo tebi daje pravico komentirat?Ti napises svoje mnenje,jaz svoje.Ne vidim problema. Govorim na splosno:niso vsi dobri ,ki umrejo.

  • minimaxi 14:52 16.april 2018.

    Lovebites: In ti si mi neki ponosni Slovenec?!! Še nickname nimaš slovenski, še pisat ne znaš slovensko. Mislim, da si še rit ne znaš obrisat slovensko ampak si jo pereš, kot tvoj fotr čefur. Zaradi tega pa svoj manjvrednostni zabit ...prikaži več kompelks trpi, ker imaš možgane ravite manj kot vsak bosanski kamen. Revček!

    • Lovebites 17:36 16.april 2018.

      Torej si se pogledal v ogledalo,malo pomislil in napisal delcek svojega zivljenja.Tako torej,po bosansko.....Glede fotra....pazi karmo in ne vmesavaj druzinskih clanov.Primitivno,da mesas druzinske clane.Ne bom se spustil na tvoj nivo in ne bom napisal nic o tvojem cefurskem fotru,ki te ...prikaži več je ucil prati rit.Naceloma se ne zali nikogar.Ce ze moras,bolj na hard ne gre?To je vse,kar premores?Foter se ziv?

    • minimaxi 18:09 16.april 2018.

      Kaj je Kalimero,si užaljen?!! Preberi svoje primitivne komentarje, potem boš MOGOČE spoznal zakaj takšna reakcija

    • Lovebites 18:18 16.april 2018.

      Ne gnjavi vec.Idi prat rit.Komu pa se da ubadat z nekim bedakom.

    • minimaxi 20:34 16.april 2018.

      Lovebites...idi....pišeš idi, kao Slovenček?? Se mi je zdel,da si čefurček. Al pa štajarc

    • Lovebites 20:39 16.april 2018.

      Pa se nepismen si.

    • Lovebites 20:40 16.april 2018.

      Najbolj uzivam,ko ti delajo zivcki.Provokacije te pa iztirijo,a ne?Uzivaaaaaam.

    • Lovebites 20:45 16.april 2018.

      Ja,idi.Slovenska beseda.Sem SLOVENKA,NE CEFURKA.ZDAJ PA NEHAJ GNJAVIT IN PISAT POD MOJ PROFIL,KER TE NITI VEC NE BEREM.Waste of your fucked up life.Ocitno nimas pametnejsega dela.IDI ZDAJ.

  • 1111 13:52 16.april 2018.

    CEPEC!

  • Lovebites 11:33 16.april 2018.

    Srbscini ali hrvascini?Saj ni pomembno,cefurscina pac,ampak sramota,da ne znajo spacat nekaj v slovenscini.Fuj .Pismo;a zadnje xase se bodo ze pocadi vsi prilafajali tem cefurjem v LASTNI drzavi?Kje imate pamet, folk.Prodajate se za neka nicvredna plemena in se jim ponujate za ...prikaži več nic.Ker nic ne dobite nazaj.Sizifovo delo.Idioti,avtomobili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.