Slovenija
182 ogledov

Umrl je Danilo Kocjančič

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar frnazzi
    frnazzi 19:08 03.februar 2013.

    Kot človeka ga sicer nisem poznal, kot glasbenika ga pa neizmerno cenim, ker je zares ustvarjal tisto ta pravo dobro muziko. Hvala ti in ... ne bomo te pozabili!

  • krtmen1 20:15 03.februar 2013.

    Zame najboljši slovenski skladtelj...ever. 32 let sem poslušal njegove komade. Počivaj v miru Danilo.

  • Žvižgač 22:00 03.februar 2013.

    Na žalost je odšel Primorski Beatel, eden najboljših skladateljev kar jih je premogla Yuga in sedaj Slovenija. Evergreeni, ki jih je napisal, bodo ostali starejšim generacijam za lep spomin, mladim za spodbudo za ustvarjanje uspešne slovenske skladbe. Danilo hvala ti ...prikaži več za vse kar si nam dal. Za vedno te bomo ohranili v lepem spominu.Počivaj v miru. Sožalje svojcem.PSKot mulc sem hodil v trgovino Danilovemu očetu, ker smo blizu živeli in še sedaj se spominjam, ko je brenkal v stanovanju nad trgovino. Potem se spominjam kako so vadili v garaži na Moletu in smo jih hodili kot mulci poslušati. Bili so tako drugačni, govorim o Prizmi, bili so vrhunski glasbeniki z izjemnimi vokali in enkratnimi solo kitarskimi vložki. Danes sem že jaz straejši, pa mi je vseeno ostala njihova glasba v ušesu, ker so bili res dobri in so povsod, kjer so igrali naredili nepozabno vzdušje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.