Slovenija
4339 ogledov

Umrl je dolgoletni župan Kontič

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 19:06 02.avgust 2020.

    Največji velenjsko-saleški podlubnik, neizmerno škodo je povzročil tudi celi Sloveniji. Nikoli pa za nič odgovarjal !

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:45 02.avgust 2020.

    Andreja Katić,SD,Bojan Kontić,Saleški lobij pa to... .Upokojil se je in naprej opravljal "funkcije" čeprav je šel kamorkoli že po dolgotrajni bolezni... ."Vsemogoči" od direktorja,župana, vodja poslanske skupine,poslanec,predsednik DZ... .Odšel po dolgotrajni bolezni,a vsepovsod ga je bilo polno.Ne gre to skupaj.Kako ...prikaži več je bilo za ene fino poskrbljeno in preskrbljeno.Pa saj ni niti čudno,ker je SD le najbolj umazana stranka v parlamentu.Saj ne,da privoščim,

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:52 02.avgust 2020.

      mi je vseeno za enega Kontiča,še bolj bi mi bilo za Fajonovo,Židana,Hana,Pahorja sploh,Katičevo. Zdaj ne vem kako se sliši,verjetno kakor komu,ampak povedano pa le iskreno in brez hinavščine,češ "moje sožalje"... .Nikoli mi ni bil všeč,ode zlo in Bog ve kaj ...prikaži več dela... . V penziji ni dolgo užival,je pa zato verjetno prej toliko več "sesal" javne finance.

    • asmas1965 19:16 02.avgust 2020.

      vsakomur svečka dogori ...tudi mugelčku bo enkrat

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:30 02.avgust 2020.

      Edina pravica na tem svetu je,da noben,pa še tako bogat,z vezami in slaven... .Noben ne more kupiti zdravja in večnega življenja.

  • aleks1201 18:25 02.avgust 2020.

    Upam, da bodo sedaj v Velenju , ko ni več glavne ovire, odstranili spomenik morilcu Titu, pridem brezplačno pomagati in pripeljem gratis šleper, da ga dokončno peljemo na smetišče.

  • Avatar Lion007
    Lion007 16:15 02.avgust 2020.

    Moje iskreno sožalje 💐💐💐🏵️🌸🌹🌺🌼🌻🌷

    • asmas1965 19:17 02.avgust 2020.

      hvala k....u

    • izRODEk 21:12 02.avgust 2020.

      Janšatovi psihopati...zdravit se pojdite. To, kar pišete, ni normalno. Ni problema: jaz tudi nisem zagovornik politike SD in njihovih vidnih članov. Pa zaradi tega še vseeno ne bom šel pisati svinjarij ob slovesu nekoga, ki ga ne maram. Ni problema: ...prikaži več ste si pač dali duška in se izpraznili frustracij - to je dobro. Ni pa dobro to, ker kažete, da ste psihično bolni in potrebni ustrezne medicinske obravnave. Lepo jutri poklicati svojega lečečega zdravnika, pojasniti simptome in prositi za napotnico

    • Avatar right
      right 10:53 03.avgust 2020.

      izrodek, še sebe in tvoje levake prištej zraven, če že želiš biti objektiven, smet komunjarska. se pa strinjam da pieteta pač mora biti spoštovana

    • asmas1965 11:10 03.avgust 2020.

      izrodek.tudi ti uporabljaš neprimerne besede "Janšatovi psihopati"tudi to je žalitev ali ne.o kontiču pač nimam lepih besed

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:01 03.avgust 2020.

      Recimo o velikanu Bučarju so po RTV tudi povedali dejstva,"niso ga marali niti levi,niti desni",ali pa,"spet sem sam"... .Kontič pa ne samo,da je bil zelo škodljiv,še več,že samo njegovo obnašanje in obraz(brez,da vemo za koga se gre) je kazal,da je ...prikaži več to eno veliko zlo in če bi bil hinavec in ga hvalil,bi jaz sam izpadel dvoličnež,budala... .Ni bil vredu i gotovo.In ljudje smo ustvarjeni,da mislimo s svojo glavo,si sami ustvarimo mnenje, neglede na dober slab.Temu se reče demokracija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.