Magazin /magazin/vip
335 ogledov

Umrl je Mladen Škerbec

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 15:49 06.oktober 2015.

    do lani je imel v najemu gostinski lokal v Avditoriju Portorož.....

  • Boris Odreitz 16:22 07.oktober 2015.

    Pa saj je to še ja Mlad človek ne razumem zakaj kako lahko tak mlad človek poln energije umre

  • TinaG 10:13 07.oktober 2015.

    Ne bo držalo. Mladen je imel zadnje leto v najemu lokal Nostalgija, v centru Portoroža. Kar bi dchello vedel, v kolikor bi bil dejansko njegov prijatelj. Iz bara Kapelica je odšel zaradi spora z njegovo bivšo prijateljico Jolando, ki mu ...prikaži več je bar prevzela - kar vemo vsi, ki smo bili Mladenu blizu. In dajmo počastit njegovo življenje in spomin, brez natolcevanj.Dragi Mladen, počivaj v miru. Pogrešam te.

  • dchello 13:56 07.oktober 2015.

    Če sem napak zapisal, se opravičujem.Tudi meni bo, čeprav ga nisem osebno poznal, ostal v spominu kot del Portoroža.

  • dchello 16:51 06.oktober 2015.

    Zbogom, Mladen.Drugače je Mladen nekaj časa imel v najemu bar Kapelica, dokler ga družina Hot ni vrgla ven, ker jim ni bil všeč. Upam, da ne 'kupijo' tudi njegovega novega lokala.

  • Boris Odreitz 15:26 06.oktober 2015.

    kako? zakaj je umrl samo piše Umrl je.Ja nokdar čul za njega.Kje pa je imel gostilno ?

  • stilist 16:41 06.oktober 2015.

    Za gostilničarja RIP.Mi je pa sedaj jasno zakaj Miša hodi v službo šele ob 10-ih.............

  • micika 22:09 07.oktober 2015.

    oh ta miša,mišasta!zato hodi v službo ob 10uri k je vsa alkoholizirana

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.