Šport /sport/kosarka
32 ogledov

"Upam, da govorice o atu Lorbku niso resnične"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleš Jordan 18:59 10.julij 2011.

    Vilfan je car in ne zavija svojega mnenja v celofan...popolnoma se strinjam z njim.

  • albert 19:54 10.julij 2011.

    Ma ko jih je..e bomo pa brez njih.Vsaka stvar se zgodi z namenom! Bo pa kakšen mlajši eksplodiral! Lorbkom pa zapret vrata za vedno!

  • d 06:53 11.julij 2011.

    Oba Lobrka: želim vama neuspešno nadaljnjo kariero in veliko težkih poškodb.

  • zic 10:50 12.julij 2011.

    Vsak športnik z veseljem igra za Slovenijo, a od reprezentančnega športa ni mogoče živeti - tam je ekipa skupaj vsega 15 dni na leto. Zato je prav, da ima klub kateri te plačuje prednost, pa da se vi zdaj ...prikaži več na glavo postavite in bruhate primitivne kometarje...verjetno ste pa vsi športniki tipa kavč in daljinec v roki!! Sram me je od kod sem, ko berem vaše nizkotne komentarje. Vsak lahko dela kar hoče in se sam odloči kje bo!!!

  • zic 10:51 12.julij 2011.

    slabo mi pride od vaših škodoželnjih komentarjev. Upam le, da ste kakšen nedorasel pubertetnik, ker drugače ste goden za psihiatrijo!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.