Slovenija
170 ogledov

Upniki praznih rok, Vodušek na novi televiziji

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • logistika 19:43 20.oktober 2016.

    Vodušek je baraba, to je jasno. (Ampak tole: da kot direktor podjetja Info TV ni izplačeval plač zaposlenim v podjetju. Kot je takrat dejala njegova odvetnica, je bilo podjetje v stečaju, zato to ni kaznivo dejanje. ) Če je podjetje ...prikaži večje v stečaju, in tam delaš, delaš iz dobre volje!??????

  • izRODEk 22:59 19.oktober 2016.

    Kako mu je že rekel njegov osebni prijatelj Ivan Janša - Janez po TV soočenju v zaodrju: "potrpi, čas dela za nas"? Nekaj takega mislim, da je bilo.Kje so dobri stari časi, ko bi takega že zdavnaj pričakali ...prikaži več za vogalom in imeli z njim stečajni postopek.... :)

  • matermila 07:30 20.oktober 2016.

    Pa še to.Je definitivno najslabši voditelj sploh in prav čudi me da še kdo hoče gledati in poslušati stokanje in jeclanje tega tipa.

  • malonaokoli 09:33 20.oktober 2016.

    šlamastika po slovensko...v nemčiji bi imel 20 let prepovedi delovanja v tej branži.

  • Janez_53 09:34 20.oktober 2016.

    To je še ena klofuta "pravne" države poštenim državljanom!!! GOSPOD CERAR, vi ste DOKTOR PRAVA in trenutno NAJMOČNEJŠA OSEBA V DRŽAVI! Se vam te svinjarije res zdijo čisto normalne in v skladu z MORALNIMI IN ETIČNIMI STANDARDI, ki ste jih ...prikaži več tako na veliko razglašali? BOSTE SPLOH KAJ UKRENILI ZA ODPRAVO TAKŠNIH IN PODOBNIH ANOMALIJ "PRAVNE" DRŽAVE? Ali pa boste le "preučevali" zadeve?

  • matermila 07:28 20.oktober 2016.

    Takle bom povedal.Če bi bil dolžen meni,bi me prosil,če mi lahko denar vrne,pa v kateri valuti.Pri naši totalno zjebani zakonodaji se lahko modeli tipa Vodušek,samo smejijo,prelagajo lastništva podjetij z enega na drugega,odpirajo nove firme,jih zapufajo,spravijo v stečaj...,skratka nategnejo upnike in ...prikaži več nobenemu nič.Osebni stečaj?Ja,za ljudi,ki dokazano nimajo nič.Vse druge finte s prepisi lastništva in podobno bi se hitro končale,ko bi enim parim zakoncem,pa stricem in hčeram zaplenili premoženje,ki je prej bilo v lasti dolžnika.Take zadeve so rešljive v roku enega tedna,samo pri nas ni interesa,ker so povečini vmešani mnogi pri vrhu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.