Slovenija
8905 ogledov

Upoštevajo vse, ne glede na namen

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 02:24 04.junij 2019.

    Ne vem, kaj je tukaj čudnega? Za odobritev kredita potrebuješ nek prihodek. Če je ta prihodek že kreditno obremenjen, je torej osnova nižja. Izpostavili ste pač en GSM, katerega mesečni obrok je 2, 20 ali pa 200€. Po vaši logiki ...prikaži veči bi potemtakem stranka lahko dobil 5 kreditov pri petih bankah, ne glede na trenutno obremenitev dohodka? Zato pa smo tam kjer smo.

    • dusan72 02:28 04.junij 2019.

      Ko sem jaz pred leti jemal kredit za avto se mi je tudi zdelo, da bo šlo gladko čez. Pa so mi na banki iz plačilne liste razložili, da v "osnovo" ne gre "malica in prevoz na delo". Postavite se ...prikaži več na stran kreditodajalca. Že par let sem SP in mi je iz njihovega stališča kristalno jasno, zakaj ne dobim kredita, ne morem imeti trajnikov ipd... Ker nimajo nobene garancije in je vse od "danes na jutri". A bi kdo kolegu posodil denar, čeprav brezobrestno, pa da nima stalne in zagarantirane zaposlitve?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.